Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

#332375
Za aktiven začetek novega leta, se 3.1.2015, obeta poslastica v obliki skoraj 50 kilometerskega tekanja po zasavskem hribovju.Vsakega udeleženca bo čakala vrečka presenečenja, topli napitki in hrana ob trasi ter v cilju.

Za lahke noge po novoletnem veseljačenju, pa morate poskrbeti sami ;)

Prijave odprte....

Profil trase in spremljanje dogodka na: http://slotrail.si/novoletni-knap-trail2015/
#332912
še dobro daje takih pišmeuharskih starih tekačev zelo malo... :FO:

Skratka organizatorju kapo dol za idejo in trud ki ga vlaga! Se vidimo na štartu... :clap:
#332915
Ne vem zakaj imajo nekateri člani tega foruma vedno neke pripombe. Morda bi pa oni enkrat organizirali kako tekmo, ne pa da vedno spluvajo kako dobro idejo. Je pa res da vsaka tekma je enkrat prvič.

Tako da ekipa ki se trudi pokazati zasavsko hribovje vsa čast in se vidimo na startu.
#332916
:D

Tonek js ne morem pomagat, če se počutiš starga tekača, sam sem vesel da kljub letom ostajam mlad tekač, če ti je pa hudo za nagrado v kategoriji, pa pridi na ponovoletni žur, na funštjarc, pa črn kufe, po želji tud kak pir al pa glaž vina, pa tud kaka nagrada se najde.
Ni treba štartnine, samo dobro voljo prinesi s seboj :D
#332922
TONEK napisal/-a:Vencelj, Sejmul je dobro razumel . Enotna kategorija: ženske , moški in vesoljci. :roll:

To sem tudi jaz razumel, a to je lahko razlog za "pišmeuharski odnos", ne pa tudi za "profitarsko organizacijo".

lp, vencelj

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA