prostor za debato o (ne le tekaški) športni opremi. obleka, obutev, pripomočki ... vprašanja, predlogi, nasveti, uporaba, ...
Uporabniški avatar
 majcka
#343518
Scooby napisal/-a:majcka...a si pogledala kaj piše glede lokacije artikla? Tudi na amazon UK se lahko zgodi, da je prodajalec/trgovina s kitajske, ki pa zelo verjetno ne prodajajo original salomon superg.


Sem za štos preverila trgovini. Ena nemška ena angleška. Nič Kitajcev vmes. Dve različni štacuni, dve različni državi isti kiks. :FO:
 brbr
#343552
jorgamesh napisal/-a:
brbr napisal/-a:Pozdravljeni

Mi lahko kdo, ki uporablja trail superge adidas kanadia 7 tr pove kakšne so te superge. Mam jih namen nabavit pa me zanima kakšno mnenje od nekoga, ki jih uporablja oz. jih je.
Hvala

Lp Domen
Imam jih pet mesecev in so odlične. Z njimi sem naredil cca 450 km in so še vedno v odličnem stanju. Zelo lahke, padec peta prsti ni prevelik (8 mm). Za to ceno 50-65 EUR so best buy. Če te kaj specifično zanima pa vprašaj.


Kupil in jih včeraj sprobal v snegu, ledu in blatu. Res so super superge. Noga ostane tam kamor prileti. Proti vrhu bez problemov nazaj pa je šlo najprej malo z rezervo, da nebi šla kakšna noga u maloro. Po začetnem tipanju pa je zadeva zletela in ko sem dobil pravi občutek :laola
Prvi občutki so super upam, da kasneje ne bom razočaran.

Lp Domen
 danijelj
#345866
Pozdravljeni.Rabil bi kak nasvet oz priporočilo o tekaških copatih,ker se starim Nike Pegasus izteka čas :-) .Te so bile izključno za ravne površine zdaj pa iščem nekaj vmes.Moje trase za tek so nekje 1/2 alsfalt in 1/2 pol makadam,poljske poti,gozd...odvisno od dneva.Trenutno gledam nekaj v smeri Adidas Kanadia tr7 in Salamon x-scream 3d.Ima mogoče kateri od vas kaj od tega ali pa še kdo kaj priporoča glede na izkušnje?
Uporabniški avatar
 Jančika
#345868
danijelj napisal/-a:Pozdravljeni.Rabil bi kak nasvet oz priporočilo o tekaških copatih,ker se starim Nike Pegasus izteka čas :-) .Te so bile izključno za ravne površine zdaj pa iščem nekaj vmes.Moje trase za tek so nekje 1/2 alsfalt in 1/2 pol makadam,poljske poti,gozd...odvisno od dneva.

Moji tereni so večinoma poljske poti, nekaj gozda in makadama, tudi asfalt. In za to imam ravno Pegasus, trenutno sem na petem paru. Za hribe pa imam Salomon XR Mission.
 Miha-
#347445
Zivjo

potreboval bi malo pomoči.
Rabim nove superge za trail/gorski tek. Sedaj sem uporabljal Speedcrosse vendar me moti, da mi po enem letu praktično razpadejo. Potreboval bi nekaj v tem smislu glede oprijema in blaženja.


Hvala!
lpM
Uporabniški avatar
 majcka
#347446
Miha- napisal/-a:Zivjo

potreboval bi malo pomoči.
Rabim nove superge za trail/gorski tek. Sedaj sem uporabljal Speedcrosse vendar me moti, da mi po enem letu praktično razpadejo. Potreboval bi nekaj v tem smislu glede oprijema in blaženja.


Hvala!
lpM


Koliko je bilo pa kilometrov v enem letu??? Mislim, da je to kar bistven podatek.
 Miha-
#347462
majcka napisal/-a:Koliko je bilo pa kilometrov v enem letu??? Mislim, da je to kar bistven podatek.


Zivjo

uporabljam v vecini od nekje oktobra/novembra pa nekje do marca. Ostali del sezone mogoce 1x na mesec, pa še to bolj hoja. V delu leta, ko jih uporabljam pa v povprečju 3 do 4 krat tedensko. Ponavadi so teki dolgi okvirno 1h. JIh pa uporabljam izključno za teren.
Nimam nikoli ure in nikoli ne merim razdalj, ker so to bolj gozdni/gorski teki.
 rio
#347464
Miha- napisal/-a:
majcka napisal/-a:Koliko je bilo pa kilometrov v enem letu??? Mislim, da je to kar bistven podatek.


Zivjo

uporabljam v vecini od nekje oktobra/novembra pa nekje do marca. Ostali del sezone mogoce 1x na mesec, pa še to bolj hoja. V delu leta, ko jih uporabljam pa v povprečju 3 do 4 krat tedensko. Ponavadi so teki dolgi okvirno 1h. JIh pa uporabljam izključno za teren.
Nimam nikoli ure in nikoli ne merim razdalj, ker so to bolj gozdni/gorski teki.



copati zdržijo nekje med 500 in 1000 km v povprečju. meni še nobeni niso razpadli, sem pa bolj lahek, kar verjetno tudi vpliva. Gorski copati so popolnoma drugače obremenjeni kot cestni. pri cestnih se uničuje podplat in blaženje, pri gorskih pa ne. Blato dež sneg in upogibanje jih dotolčejo. No, cca 750 (100 gor dol) km se naračunal glede na napisano in se mi zdi sprejemljivo za menjavo. lp
Uporabniški avatar
 majcka
#347465
Jaz imam na svojih Speedcross-kah (GTX) trenutno 500 km. Čevelj je še cel, podplati pa so očitno začeli zgubljati profil. Še za eno jesen/zimo bodo, za čez poletje bom pa raje obula take brez membrane.
Uporabniški avatar
 lajko9
#347478
Jaz uporabljam Salomon fellraiser, zaenkrat najbolj trpežen Salomon.
Priponke
salomonfellraiser.jpg
levi 1500km, desni 13km
salomonfellraiser.jpg (110.89 KiB) Pogledano 8466 krat

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA