Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

#357541
Hojla druščina
ko prebiram te komentarje, se spomnim starega tekaškega foruma, ko smo požirali zapise drug od drugega. To pomeni, da ste zanimivi, pa karkoli že kdo piše. Vsak ima pravico izrazit svoje mnenje, na tekaškem forumu pa poznamo to posebnost, da nikdar nismo žaljivi in nesramni. V tej temi sicer itak ne bi mogel kdo kaj slabega napist, ker je trail treh vrhov zmagovalen. Zelo sem vesel, da sem bil del te zgodbe. V resnici sem se znašel na tem trailu, ker mi je hčera rekla, da bi rada bolje spoznala Slovenijo in sem ji ponudil to priložnost, ker vem kaj je lepota Slovenije in iz katerega kota jo je treba pogledat.
Čestitke organizatorju in vsem udeležencem :clap: :cast1:
Rad pa prihajam v te kraje, ker vedno srečam Čuf're kot se to reče in je vseeno če je končnica "ar" ali "er" ker smo itak vsi iz iste štale :-)
Kar nekaj znanih obrazov in prijateljev sem srečal, pa seveda na Sveti gori Jožkotovo ekipo GM4O ... Sveta ekipa (Y)
Pa naj še popopram za konec ... startnina je zelo ugodna in takšnih je v Sloveniji čedalje manj ... čestitam organizatorju za to potezo.
Pa takšne muzike ni nikjer, ko ti ob poti zapoje kekčevo pesem sama ZiZika in potem še zajucka :laola srečaš jo pa za tu pa tam spet :-)
#357545
zz topka napisal/-a:Čuf..r, jast čakam na tvoje fotke ...
... da vidim, če sem ti kej podobna :D :lol:

Hojla, midva sva si kar precej podobna ... pri nas se reče "pri gobcu" pri vas pa menda, da "sva gobčna"
Lepo te je srečat in ne vem zakaj zdaj težiš za te fotke :-) :rol:
#357546
ZdravkoC napisal/-a:
zz topka napisal/-a:Čuf..r, jast čakam na tvoje fotke ...
... da vidim, če sem ti kej podobna :D :lol:

Hojla, midva sva si kar precej podobna ... pri nas se reče "pri gobcu" pri vas pa menda, da "sva gobčna"
Lepo te je srečat in ne vem zakaj zdaj težiš za te fotke :-) :rol:

Aja, na fejstbuku so
#357562
Ekola, še "poročilo" v mojem stilu:

https://mojchka.wordpress.com/2017/11/14/3v/

Stanko iz Počasnih, a drznih si zasluži častno omembo, dobro sva se "borila"
(zelo pomaga pri motivaciji, če je kdo tik pred/za tabo :)

Se opravičujem, če drugih (predvsem ZZ-ke) nisem omenila in opisala čisto vsega; sem še malo utrujena ;)
#357564
ZdravkoC napisal/-a:Pa takšne muzike ni nikjer, ko ti ob poti zapoje kekčevo pesem sama ZiZika in potem še zajucka :laola srečaš jo pa zdaj tu, pa tam spet :-)

Haha, Zdravko, sej se še spomniš une reklame za kiki bombone:
bilo.jpg
bilo.jpg (53.25 KiB) Pogledano 6987 krat


Zdej je pa tako:

BILO KUDA.jpg
BILO KUDA.jpg (40.64 KiB) Pogledano 6987 krat

:lol: :lol: :lol: Tu sam mal za hec,...k nimam kej dejlat... :lol:
#357582
Še to, Prosil bi za GPS sled. Tista sled, ki je na spletni strani je napačna.


To me je vceraj ZZtopka sprasevala kaj je s tem. Datoteka je na spletni strani teka ze od poletja in do sedaj ni nihce porocal o kakrsnihkoli tezavah. Sem potegnil dol obe datoteki in preveril. Pri meni vse stima. Tako da zgornja izjava ni resnična.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA