Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

 TONEK
#358546
Je mogoče že kje dostopna lista prijavljenih, da se vem pripravit na konkurenco? :wink:
Uporabniški avatar
 zz topka
#358547
Hehe, Tonek, mene gvišno ne bo... tko, da ena konkurenca manj je že... :lol: :D
Bi pa šla, sem še dolžna,.... sam, po snegu in blatu... se mi ne da....
res ne... se preobuvat skozi, pa tko rada sem v enih štunfah cel teden... glih fejst tople so... :-- :lol:
Slika
In še tevih veštic se bojim, buhvej, kej bi mi skuhale...
Slika
 TONEK
#358548
Coprnic se ne boj, imajo zimsko spanje, blata tudi ne, ker je snega za izvoz, no, mene pa se lahko vsaj malo, saj po enem tednu od Zvoha bom tudi že malo prišel k sebi. :?
Predstavljaj si, da osem ur hodiš na Tvojega (hrib), pa vem, da ti bo lepo pri srcu. :D
Pa še pir ti častim zgoraj.

Zanimivo, da je tudi naša osrednja medijska hiša zvedela za ta dogodek.
Se pa vidi, da je ta ustanova en velik šalabajzer, objavljena slikca je namreč od Sv. Primoža nad Kamnikom. http://www.rtvslo.si/sport/novice/v-osm ... vec/445772
Uporabniški avatar
 GregaS
#358563
Jah Topka, v tem primeru sem bil prisilni pripomoček kar jaz.

Tone - saj včasih ga "naši" (sem namreč RTV-jevec) res usekajo mimo, no, kakšna stvar pa nam menda tudi rata.

Pa ne da bi hotel zagovarjat programsko stran, so namreč precej daleč od mene, ki imam opravka s tehniko. Ampak morda je pa pozitivno že to, da se je informacija o dogodku znašla na RTV spletni strani. In bilo bi dobro, če bi napovedovali ter poročali še o ostalih (trail) tekaških prireditvah.

Včasih nalašč testiram pripravljenost ljudi pomagati in njihovo odprtost za drobne sugestije. In menjava fotografije je prav posledica tega.
Najprej tvoje dobre volje, da si opozoril na napako.
Zatem moje dobre volje, da sem Saša (organizatorja 8-ih ur) povprašal za dovoljenje za objavo njegovih lanskih fotografij, se nato sprehodil do urednika RTV spletnih strani, ki ga sploh ne poznam, mu predstavil zagato s fotografijo in ga prosil za popravek.
In nenazadnje dobre volje tistega, ki je imel moč izvesti spremembo in je prošnji prisluhnil.

Vidiš Tonek, kako včasih droben zamah metuljevih kril (v tem primeru tvojih) sproži tok dogodkov z dobrim koncem.

In ne skrbi, ni vse tako črno, kot se morda zdi - vedno bolj smo pripravljeni poslušati eden drugega, zato sem prepričan, da svet GRE na bolje! :-)
Nazadnje spremenil GregaS, dne 14 Feb 2018, 11:14, skupaj popravljeno 1 krat.
 TONEK
#358579
Ker vem, da na tekmi ne bom najlepši in najhitrejši, bom nosil pa najbolj iskano štartno številko. :D
 TONEK
#358593
Kot bi se malce bali teh coprnic...
Sašo, kaj pa kaj predlagaš glede opreme? Snega je veliko, tekmovalcev tudi. Zaenkrat je najbrž samo ena špura ...sneg sipek...gamaše do riti?

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA