Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

 Urška89
#362485
Ruthin tek je prireditev, ki vsako leto (zdaj sedmič) poteka v spomin na preminulo Ruth Podgornik Reš. 48-urna prireditev se odvija na trasi sprehajalne poti okoli Blejskega jezera in poteka od 22. do 24. 2. Udeležijo se je lahko vsi, tudi vsak dan ali le za kakšen krog - prispevki so prostovoljni in gredo v dober namen.

Sama sem lani šla prvič - predvsem me je prepričala sama zgodba na žalost preminule Ruth in pa dober namen za prireditvijo. Če lahko poleg gibanja še komu pomagam in se družim, je to še toliko lepše. :clap:

Danes dopoldne sem se na prireditev, tako kot lani, odpravila s svojim bratom. Lani sva pretekla 3 kroge, letos sva sklenila biti bolj pridna. Ob lepem vremenu je šlo super v četrti krog, dokler me ni zagrabil krč v stegenski mišici. :roll: :nono: Uspela sem preteči štriri kroge, kar pa je kar vseeno napredek glede na lani. Nasldenje leto cilj (vsaj) en krog več. :D

Izjemno mi je všeč sam duh prireditve, dobra organizacija, lepa trasa in pa seveda, ata Johnny je zakon! Brez njegove okrepčevalnice ne bi šlo tako dobro - res ga občudujem, kako zmore cel dan lepo skrbeti za vse tekače v bilokakšnem vremenu. :clap: Še se vrnem!
Uporabniški avatar
 slorunner
#362502
Sem tekel na nočnem 8-urnem teku. Bilo je super, live rezultati celo tekmo, vroč čaj celo noč, temperatura prijetnih -3. :D
 Urška89
#362507
slorunner napisal/-a:Sem tekel na nočnem 8-urnem teku. Bilo je super, live rezultati celo tekmo, vroč čaj celo noč, temperatura prijetnih -3. :D

Moj poklon! :cast: :cast:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA