Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

 TONEK
#363223
Človek bi rekel 'saj ni res, pa je', ampak v strmini vedno bolj uživam. Za razliko od nedeljskega Čavna, sem se bal pripeke, vendar prave vročine še ni bilo, pa tudi drevje ob progi je že vse lepo ozelenelo in dajalo senco. Asfaltiran strmi štart me je že izučil, da začnem s pol moči, na stezici pa zlagoma pospešujem. Na sredini proge me malce zabremza kilometrski spust, kjer me prehiti šest tekačev. V zadnji, strmi tretjini zopet vse polovim, pa še kakšnih pet ali šest drugih. Žal je prišel cilj veliko prezgodaj. Sicer dosežem 8 sekund boljši čas, kot na mojem zadnjem teku tukaj (2017) in sem že četrtič četrti na tej tekmi. :mrgreen: Prav vesel sem, da sem bil priča dvojnemu rekordu 28 letne tradicije. Dosegla sta ga neverjetna M&M.
Organizacijsko ta tekma nima zame nobenih presežkov, svetla izjema je super proga in avtobusni povratek v dolino. Tudi cena ni visoka, v podrobnosti pa se ne bi spuščal. Ne vem, kako razmišlja organizator, vendar samo ena velikost majic, samo voda na okrepčevalnicah in v cilju, priznanje, ki ga dobiš že pred tekmo in medalja v cilju za vsakega, pa meji že na otročarije in to po 28-tih letih... :--
Če kdo naleti na rezultate, naj jih, prosim, prilepi.
 TONEK
#363225
Mojca Koligar in Miran Cvet, Topka!
Bem, kje boš naslednjo soboto navijala?

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA