Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

Uporabniški avatar
 SLO TRAIL
#365168
NAJ BO PRVI TRAIL V SEZONI PRAVLJIČEN

**NOVOLETNI SLOTRAIL 2020 RAZPIS**

*KDAJ:*
Nedelja, 5. 1. 2020

*KJE:*
Gasilski dom Unec, Unec 14, 1381 Rakek, (45.819382, 14.290176).

*RAZDALJE:*
• **NOVOLETNI SLOTRAIL 43 km (+1600 vm)** - GPX
• **NOVOLETNI SLOTRAIL 20 km (+910 vm)** - GPX
• **NOVOLETNI SLOTRAIL 10 km (+310 vm)** - GPX

*PRIJAVE IN STARTNINA:*

PRIJAVE NOVOLETNI SLOTRAIL 43 km
PRIJAVE NOVOLETNI SLOTRAIL 20 km
PRIJAVE NOVOLETNI SLOTRAIL 10 km

Prijave so možne do 24.12.2019. Prijave na dan tekmovanja niso možne. Število udeležencev na obeh razdaljah je omejeno na skupno 180.

- Startnina NOVOLETNI SLOTRAIL 43 km: 45 € (48 € PayPal),
- Startnina NOVOLETNI SLOTRAIL 20 km: 25 € (28 € PayPal),
- Startnina NOVOLETNI SLOTRAIL 10 km: 15 € (18 € PayPal).

Startnina se plača na račun organizatorja, do datuma določenega v razpisu:
Prejemnik: ŠD Slovenske steze -SLO trail
Naslov: Bratov Čebuljev ulica 15
Kraj:1000 Ljubljana
Država:SLOVENIJA – 705
Koda namena:PRCP – Plačilo izdatka
SWIFT: BAKOSI2X
REUTERS: BAKO
Namen: IME PRIIMEK - novoletni slotrail
IBAN:SI56 10100-0053668834
BANKA INTESA SANPAOLO

Ali preko PAYPAL na naslov: info@slotrail.si

*START:*
NOVOLETNI SLOTRAIL 43 KM: ob 07.00 uri
NOVOLETNI SLOTRAIL 20 KM: ob 09.00 uri
NOVOLETNI SLOTRAIL 10 KM: ob 10.00 uri

*KATEGORIJE:*

M25 Moški <= 25
M30 Moški 26-30
M35 Moški 31-35
M40 Moški 36-40
M45 Moški 41-45
M50 Moški 46-50
M55 Moški 51-55
M60 Moški 56-60
M65 Moški 61-65
M66+ Moški >= 66

Ž25 Ženske <= 25
Ž30 Ženske 26-30
Ž35 Ženske 31-35
Ž40 Ženske 36-40
Ž45 Ženske 41-45
Ž50 Ženske 46-50
Ž55 Ženske 51-55
Ž60 Ženske 56-60
Ž65 Ženske 61-65
Ž66+ Ženske >= 66

*PREVZEM ŠTARTNIH ŠTEVILK IN ŠTARTNIH PAKETOV:*
Na dan tekmovanja med:
- 5.00 in 6.30 NOVOLETNI SLOTRAIL 43 KM
- 5:00 in 8.30 NOVOLETNI SLOTRAIL 20 KM
- 5:00 in 9.30 NOVOLETNI SLOTRAIL 10 KM

*OKREPČEVALNICE:*
Na NOVOLETNI SLOTRAIL 43 km trasi bodo razporejene 3 okrepčevalnice, na NOVOLETNI SLOTRAIL 20 KM 1 okrepčevalnica in na NOVOLETNI SLOTRAIL 10 KM 1 okrepčevalnica . Na okrepčevalnicah bodo na razpolago izotonični napitki, voda, čaj, pecivo, sadje, sladkor in sol.

V cilju vsak tekmovalec prejme topli obrok, izbira med mesnim in vegetarijanskim menijem.

*LIMIT TEKMOVANJA:*
NOVOLETNI SLOTRAIL 43 KM, časovni limit za končanje trase 11 ur.
NOVOLETNI SLOTRAIL 20 KM, časovni limit za končanje trase 7 ur.
NOVOLETNI SLOTRAIL 10 KM, časovni limit za končanje trase 3 ure.

*NAGRADE IN RAZGLASITEV REZULTATOV:*
1. Prvi trije skupno na vseh razdaljah prejmejo pokale.
2. Prvi trije v kategorijah na vseh razdaljah prejmejo medalje.
2. Vsi »finišerji« prejmejo spominsko plaketo oz. kolakno.
Razglasitev in podelitev nagrad bo potekala 30 minut po prihodu v cilj 5-ih tekmovalcev v vseh kategorijah. Za razdaljo 10 km predvidoma ob 12.30 uri, za razdaljo 20 km predvidoma ob 13.30 uri in za razdaljo 43 km predvidoma ob 15.30 uri.

*PRAVILA TEKMOVANJA:*
- Trase tekmovanja potekajo po gozdnih in planinski poteh, v manjši meri tudi po cestah s cestnim prometom. Na cestah s cestnim prometom se morajo tekmovalci ravnati v skladu s cestnoprometnimi predpisi. Posebna pozornost je potrebna pri prečkanju večjih prometnic.
- Obvezna oprema tekmovalcev na NOVOLETNI SLOTRAIL 43 KM trasi je astrofolija, čelna svetilka, mobitel, kozarec ali bidon za pitje na okrepčevalnicah in pijača in hrana za samooskrbo v razdalji najmanj 15 km. Obvezna oprema tekmovalcev na NOVOLETNI SLOTRAIL 20 KM trasi je astrofolija, mobitel, kozarec ali bidon za pitje na okrepčevalnicah in pijača in hrana za samooskrbo v razdalji najmanj 12 km. Obvezna oprema tekmovalcev na NOVOLETNI SLOTRAIL 10 KM trasi je kozarec ali bidon za pitje na okrepčevalnici.
- Prepovedano je odmetavanje smeti kjerkoli na trasi. Vse smeti morajo tekmovalci odložiti v za to namenjene vreče na okrepčevalnicah ali startno ciljnem prostoru.
- Tekmuje se na označeni trasi, krajšanje trase ni dovoljeno.

**Ravnanje v nasprotju z zgornjimi alinejami, pomeni diskvalifikacijo tekmovalca.**

**TEKMOVANJE POTEKA V VSAKEM VREMENU, ORGANIZATOR SI PRIDRŽUJE PRAVICO DO SPREMEBE TRAS IN LOKACIJ OKREPČEVALNIC V PRIMERU NEUGODNIH VREMENSKIH RAZMER**

**VSI TEKMOVALCI TEKMUJEJO NA LASTNO ODGOVORNOST !**
Uporabniški avatar
 majcka
#365212
TONEK napisal/-a:Mhm, 7ur - pa ena okrepčevalnica!? :shock:


Tonek, to je limit...ne pomeni, da moraš ti laufat tolk dolgo. Poleg tega je predpisana obvezna oprema "hrana in pijača za samooskrbo do 15 km" Kar pomeni....vsak zase ve, kolk nuca. :-- :--
 vinkop
#365798
se uspesno prijavil na 10km.... :clap: sem hotel na 20 pa nimam zahtevane obvezne opreme... :argue: samo upam da bo se vreme top....in pa vesel bozic vsem skupaj....
 vinkop
#365807
majcka napisal/-a:
vinkop napisal/-a:sem hotel na 20 pa nimam zahtevane obvezne opreme.


Katere opreme pa nimaš??? Razlika je v astrofoliji in hrani. :roll: :roll:

ja, nimam astrofolije....ampak to ni najvecji problem...trenutno se nimam pravega tekaskega nahrbtnika....ga bom moral pocasi nabaviti....
Uporabniški avatar
 majcka
#365811
Ajaaa...ja to pa ja....astrofolija je pa sicer v prvi pomoči od avta, pa si jo lahko sposodiš za čas tekme. Ampak ruzak je pa fajn met. :laola
 vinkop
#365888
bliza se tekma jaz pa sem vceraj "zajebal" grlo, zrelo, dihalna pot.... :bum: upam da se mi bo stanje grla popravilo do nedelje zjutraj.... :argue: res da grem na najkrajso razdaljo, ampak ni prijetno ko te zbada, spika in sili na kaselj....upam da bo v nadaljevanju leta 2020 vse bolj normalno v zdravstvenem smislu....
 vinkop
#365906
katastrofalen nastop, brez energije, kisika, potem se smrkanje....skoda da sem se odlocil startati, ker klance ki jih ponavadi pretecem sem jih sedaj na pol prehodil.... :bum: zdaj se pa se slabse pocutim kot sem se zjutraj....drugace vreme in trasa vse super....
EDIT: na koncu vidim da sem bil celo 12. od 32 in 2. od 4 v kategoriji 45... :rol:
 TONEK
#365910
Ha, Vinko, kaj bi šele bilo, če bi bil zdrav, to bi raztural. No, jaz sem zdrav, pa sem vseeno imel kar urco zaostanka za zmagovalcem. Očitno je četrtkov obisk našega očaka pusti nekaj posledic. Starostnih kategorij je bilo, kot bi jih naklel, kljub temu sem bil v svoji zadnji :oops: , če bi bil udeleženec nižje kategorije, bi pa zmagal. Narobe svet.
Srečo je zadevo kar dobro izpeljal, (v veliki meri mu je pomagalo super vreme) le pri kuharjih ni imel srečne roke. :-- Zastavice so bile dobro postavljene, no, pri moji hitrosti jih je bilo skoraj nemogoče zgrešiti :D
Prva letošnja tekma je mimo, naslednja bo prvega februarja , z nočnim napadom na Zvoh.
Uporabniški avatar
 majcka
#365911
Ko je Apostol Matej pisal o zadnjih, ki bodo prvi in prvih, ki bodo zadnji, je najbrž imel v mislih današnji trail na Uncu.
Prijavila sem se prva (kakopak, vsaj nekje) in bila zadnja....pol poti, na koncu pa še to ne. :--( Ker sem pač scagala. Ni nujno, da razpredam o vzrokih za to, rezultat je namreč enak, ne glede na vzrok zanj. :oops:
Moj prijatelj Srečko je namreč spet organiziral Novoletni SLO Trail, pa sem pač hotela biti tam. Na progi, ne kot prostovoljka. :juhuhu:
In če kje srečate tole gobčno babnco, ji kar povejte, da ji bom kljun razsula, ko jo najdem. :argue: Ni Srečko sam dost ubrisan, še jaz mu moram dajat blesave ideje, da potem pot tam spelje, koder jo pač spelje. :FO:
Glede na to, da je bil moj trail polovičen, je tako lahko tudi poročilo z njega. :-- :--
THE END!

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA