Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

#366160
komaj dobro smo po analizi nočnega napada na Zvoh prišli domov,spet nas ob 9.00 čaka KZTL Krvavec - tokrat pa plaža :D proga je kopna,nekaj snega je samo na cesti pod ciljno ravnino. se vidmo :D :drink
#366182
Krvavec (poleg Kališča) je pa res zakon. V 14-tih urah 2x gor in to pospešeno. :D Prvič v režiji Divjih zajcev, drugič pa v okviru KZTL. Žal se je slednja (zame) s Krvavcem tudi končala in sem kar malo žalosten, da se zima že končuje. :cry: Včerajšnji pogoji za tekmo so bili zares idealni, zrak pravšnji, blata malo, led samo po cesti. Udeležba je žal zelo usahnila, no, vsaj drena ni bilo na stezi. Timotej in Tina me prehitita (počasneti štartamo 10 min prej) že pred polovico trase, v cilju sem bil tri minute prej kot decembra in tri minute pozneje kot novembra. :mrgreen:
Zgoraj sonce in pravi smučarski utrip, ob sestopu naberem šopek teloha za našo. :D
...in že čakam deseto sezono Krvavca, Kališča, Jošta...
#366184
Res je, Vencelj. Če se začela ni, se tud končat ne more. :D Mi pa zgoraj omenjena hriba že desetletje lepo popestrita življenje, Kališče celo dve.
Upam, da bo letos le nasulo še kaj snega, če ne prej, decembra. :mrgreen:
#366241
tonek je najbrž prodal bmw,za peš je pa predolg spau :D Brdo je zadnji tek letošnje KZTL,zaključek pa bo najbrž v sredo 19.2. ob 18.00 na Joštu(podelitev,nagrade za vse prisotne ligaše-kot vedno) se vidmo :drink :laola
#366247
Ah, ni blo sile. Kračo sem peku, k je naša vse prej prpravla.
Tudi drugače ne bi šel na Mohor, saj bi bil najbrž v cilju z ramo ob rami z Jasmino z vozičkom. :(
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA