Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

 TONEK
#366796
Zanima me, če je med nami kakšen vedeževalec, ki bo pravilno napovedal, katera gorsko-tekaška tekma bo pri nas prva regularno izvedena po koroni? Stave do 30. aprila. Zmagovalec dobi pet rutk.

TONEK - Tek na Bibo planino
 rio
#366801
TONEK napisal/-a:Zanima me, če je med nami kakšen vedeževalec, ki bo pravilno napovedal, katera gorsko-tekaška tekma bo pri nas prva regularno izvedena po koroni? Stave do 30. aprila. Zmagovalec dobi pet rutk.

TONEK - Tek na Bibo planino



v (skoraj) normalnih okolišćinah stavim na LJ maraton. Torej brez tistih smešnic, ko se grejo kinezarji maraton v grupah po 10 z maskami. Upam pa, da se motim, da bo prej, a kaj ko sred poletja ni maratonov...

ps: ups, spraševal si za trail tekmo....hmmm
 vinkop
#366805
jaz ne bom stavil in ugibal, ker meni ze sedaj skodi pomanjkanje tekem.... :bum: upam pa da bi se vsaj do konca maja kaj sprostilo.... :juhuhu:
 TONEK
#366810
Super. Nekaj stav se je že nabralo. Kar pogumno!

TONEK Tek na Bibo planino
slorunner Tek na Kališče
zz topka Andrejčkov tek na Vitranc
janezu Angelska gora

O Z!
 mikha
#366811
Vsi upamo, da bo stvar čimprej mimo, ampak dejstva zaenkrat ne kažejo v prid zmagi nad virusom in posledično dovoljenja za organizacijo kakršnihkoli prireditev.
Seveda tudi jaz nimam kristalne krogla, realno pa mislim da se bo prepoved podaljšala v poletne mesece. Držim pesti, da ne. Da bo vsaj kakšen tek še letos.
Sem pa vesel, da smo vsaj enega lahko imeli pri nas. Sabotin. :D
Napovem pa Črno prst. :D
 milk
#366814
Ne vem za kaj sprašuješ. Prvo na kar sem naletel, ko sem odprl TF, je bilo vabilo na Gradiški gorski tek, 13. 4. torej ta teden. Nikjer ne piše, da bi bil odpovedan ali prestavljen!
 TONEK
#366863
Mile moj, da nisi že malce okužen? :D
Še dobra dva tedna do konca stav. Rutke nestrpno čakajo v predalu. :P
TONEK Tek na Bibo planino
slorunner Tek na Kališče
zz topka Andrejčkov tek na Vitranc
janezu Angelska gora
mikha Črna prst
Ušvasan srečko Tek na goro Oljko

O Z!

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA