Uporabniški avatar
 Barb
#43024
Ker se pojavlja neizmerna potreba po PLESKAH & PIČIČIH :P (sam ne pr men, da ne bo pomote :wink: ) je ministrstvo sklenilo, da ta petek, 17.06.2005, skliče požrtijo v Pizzeriji Napoli v Jaršah ob 20h :!:

Da pa ne bomo samo nabijali kalorije :roll:, pa ministrstvo predlaga tudi skupinski trening na Golovec.
Zbor vseh, ki se bodo odločili, da se udeležijo omenjenega treninga, pri Fužinskem gradu ob 18:15, štart pa ob 18:30. Ministrstvo je za vodjo treninga pooblastilo Aleša :!:
Zaloge B-vitamina vas bodo čakale v Napoliju :P , potem pa se bomo prepustili naklučju :P

Vabljeni vsi v imenu MZŽ :P
Nazadnje spremenil Barb, dne 15 Jun 2005, 13:13, skupaj popravljeno 1 krat.
 Nataša
#43025
Barb napisal/-a:Zbor vseh, ki se bodo odločili, da se udeležijo omenjenega treninga, pri Fužinskem gradu ob 18:45, [color=red][b]štart pa ob 18:30.


hm, hm... :roll:
si mislila zbor ob 18.15? dejmo rečt ob 18.15 :wink:
Uporabniški avatar
 Barb
#43027
Hvala kolegica :wink: urejeno :wink:
Uporabniški avatar
 tini
#43043
Pridem na trening, pol porcije cevapov in na simbolicno dozo B-vitamina.
(drugac me Lucko v nedeljo v Predvoru ubije :) )

Lptini
Uporabniški avatar
 Filipid
#43045
Vi se v petek nikar preveč ne hecajte in ne pretiravajte, ker letos bo Železna Kapla v pravem pomenu besede (VROČINA PRESS). Lučko daj ti mal komande tle gor, za tiste, ki bodo laufal iz Železne Kaple v Preddvor, če ne bo spet vse narobe :roll: :wink: .
 Lučko
#43046
tini napisal/-a:Pridem na trening, pol porcije cevapov in na simbolicno dozo B-vitamina.
(drugac me Lucko v nedeljo v Predvoru ubije :) )

Lptini

Priden Tini, priden 8)
Pomisl na Dolsko prase, pa na mojo porcijo praseta... :lol:
Nasprotno, si pa sto posto...ja no :roll: :arrow: teta boš :twisted:
Uporabniški avatar
 pegaz
#43070
Barb napisal/-a:Ker se pojavlja neizmerna potreba po PLESKAH & PIČIČIH :P (sam ne pr men, da ne bo pomote :wink: ) je ministrstvo sklenilo, da ta petek, 17.06.2005, skliče požrtijo v Pizzeriji Napoli v Jaršah ob 20h :!:

Žal vam moram tudi tokrat povedat, da me bo tu in da tudi tokrat ne morem da ne pridem. :D

JA SE VIDMO, NE? Seveda samo na požrtiji.

Lep let, Pegaz :)
 Ninocka
#43092
90% pridem tečt, 80% pa na požrtijo :P :P :P oz. jutri bom vedela za 100%
 Nataša
#43143
dej no vekat no. kar s sabo ga prpel, ga bomo na drevo prvezal, mi bomo šli pa tečt pa pleske basat (+ pičiče). :wink:
Uporabniški avatar
 MatjazV
#43155
Sporočam, da imamo v Napoliju rezervirano sobo za 15 ali več duš.

Se vidimo jutri okoli 20. ure.

L.P.

MatjazV
Uporabniški avatar
 Barb
#43161
MatjazV hvala :wink:
Uporabniški avatar
 primus
#43166
na žalost (se ne strinjate, ne ? :D ) me ne bo.

uživajte !

primus
Uporabniški avatar
 Barb
#43167
Nč ne bo :twisted:
Nimaš opravičila :!:
Izostanek NEopravičen :twisted:
:wink:
Uporabniški avatar
 Barb
#43172
A gre kdo danes samo na požrtijo in bi me bil pripravljen peljat v Napoli :?: Prosiiimmmmm :roll:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA