Moj datumski predlog za 3. Piknik TF-ja

02.07.2005
19
66%
09.07.2005
10
34%
Uporabniški avatar
 janika
#44086
Barb,

prijavljam še mene in Jana (2,5 let). Eva (6 let) bo prišla samo v primeru, da se vrne s počitnic predčasno. Mož pa žal spet dela :evil:
No, ja bo pa za vse druge več ostalo, predvsem odojka. :P

Naslednji dan je sicer Franja (za nekatere ta dolga), zame bo pa dovolj kolesarjenje do BTC in tam otroška proga.
Samo vprašam, ali je možno dobit kakšno varuško za tek k Sv. Ani ob 11. uri? :?: :?: :?:

lp
Janika
Uporabniški avatar
 alan
#44088
Ne skrbet glede varusk... Ce noben drug, bom pa jaz! Varujem lahko otroke od 1 do 100 let starosti... :D

p.s. Ups... A zase (med tekom) rabis varusko? :roll: :D
 Ninocka
#44091
Hecni smo "tekači": na Tekaškem piknik :P u vsi na "dieti" in "running-free, ker gremo naslednji dan na Franjo! :D :D :D

Komaj čakam tale vikend!!! Jaz pa bom pujsa, pa čevape, pa zelenjavco tudi.... :twisted: :twisted: :twisted:
Uporabniški avatar
 janika
#44092
Alen,

hvala za ponudbo "A(NG)l(E)a varuha". Jo sprejmem v Janovem imenu. Jaz pa rabim samo koga za klepet ob teku. KLAVDI JAVI SE. :!: :!: :!:

Barb,

ali rabimo kakšne napotke, kje bomo tekli na Sv. Ano?

lp
Janika
 Lučko
#44127
Žal moram sporočiti, da je nepričakovana obveznost onemogočila mojo udeležbo na pikniku.
Prosim, če lahko kdo drug poskrbi za zvočnike!
Uporabniški avatar
 davor123si
#44132
BArb se mi ni oglasila, tako da vas se tukaj obvestim;

zal bo moral iti po dolsko prase nekdo drug, ker mene zaradi obveznosti ne bo na piknik...

se vnaprej opravicujem za nastale nevsecnosti :oops:

lp,
davor
Uporabniški avatar
 tomaz ny
#44435
Moram, na mojo žalost napisati tole, da me na piknik ne bo. Pa tako sem bil
navdušen nad vsem: družba, aktivnosti... Stvar je pač taka, da tudi ob sobotah ne gre brez obveznosti takšnih in drugačnih, ki jih moram in želim opraviti. Vsaj pujseka sem vam pomagal osvojiti, čeprav bi ga tudi sam raje videl živega :) .
Skratka, lepo se imejte in upam, da bo vreme lepo-v razpoloženje TFja ne dvomim :wink:
Uporabniški avatar
 spehovka
#44476
tudi jaz imam slabo novico - vsaj zame - tudi jaz ne morem na piknik, sem zbolela; pa tako sem se veselila :--( :--( :-((
:cry: Vseeno pa vsem želim veselo :piti: :toast: :laola :juhuhu:
:TF) :TF)
Uporabniški avatar
 Barb
#44477
Ta tema je drugač že zaključena,ker je odprta nova.

Še žal vam bo :D :wink:
 laufar
#44478
Če bo pa striptis mi bo pa res žal! :shock:
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA