Uporabniški avatar
 klaudi
#44737
Zmer do zadnjega čakam s poročilom, pol pa že vsi napišejo taka zanimiva poročila, da človk nima kej dodat. Najbolj se mi je dopadla zaključna misel Nte (al je bla to poezija?) "samo prašič je nemo zrl v noč in jezik mu je visel..." Hudo.
V glavnem, jest sem se mela super, zahvala pa gre najprej Barb in tistim, ki so se trudili z organizacijo. Bolš ne bi moglo bit.
Hvala tud Pegazu, da me je trpel v čolnu in me ni skipal v Ljubljanico.
Pa Janiki za prevoz.
Gorazd, upam, da nisi podlegel nizkim strastem :lol:
 Nataša
#44741
klaudi napisal/-a:Najbolj se mi je dopadla zaključna misel Nte (al je bla to poezija?) "samo prašič je nemo zrl v noč in jezik mu je visel..."


to je kakopak pojezija, kaj bi drugega lahko bilo? :roll: :lol: :lol: :lol: :wink:
Uporabniški avatar
 tomaz.zupancic
#44749
Al od NT-e bolj
pesniške ni nobene,
fotografsko razpoložene,
take ni nobene! :lol: :lol: :lol: :ignore: :rol:
Ma se malo hecam!
ČAO!
 Ninocka
#44781
klaudi napisal/-a:Najbolj se mi je dopadla zaključna misel Nte (al je bla to poezija?) "samo prašič je nemo zrl v noč in jezik mu je visel..." Hudo.


:twisted: Poezija nima veliko z realnostjo...Jezik sem (mu) pojedla jaz že popoldan, tako da je tale zaključna misel res čista poezija/iluzija.
Uporabniški avatar
 gorazd
#44792
klaudi napisal/-a:Gorazd, upam, da nisi podlegel nizkim strastem :lol:


Podlegel :cry:
 Nataša
#44794
Ninocka napisal/-a:Poezija nima veliko z realnostjo...Jezik sem (mu) pojedla jaz že popoldan, tako da je tale zaključna misel res čista
poezija/iluzija.


aaaaaaaaaa!!!!! :shock: :shock:
a zato je bil pujsi tko nekam tih... :lol:
Uporabniški avatar
 Vlajko
#44796
Nataša napisal/-a:....fotke pa jutr.....

No, bo kaj al' ne? :wink:
 Nataša
#44799
Vlajko napisal/-a:
Nataša napisal/-a:....fotke pa jutr.....

No, bo kaj al' ne? :wink:


bo. sej sem rekla jutr :twisted:
Uporabniški avatar
 janika
#44827
Se pa res mamo fajn, vsako leto bolj. Lokacija je super (blizu), če je pa treba šofirat se popije manj (no ja eni si zrihtajo prevoz). Počakajmo, da nam zrastejo otroci.

Pogled z vrha Sv. Ane je prečudovit. Športala sem vsega po malem:) Se mi zdi, da za nas športnike odojek ni bil prava hrana, saj ga je baje še nekaj ostalo. Bi ga lahko možu odnesla, a kaj ko sem pozabila nanj (na moža).

Kopala se nisem (je bilo preveč umazano), z ladjico se nisem vozila, s kanujem tudi ne, ampak je vseeno tako hitro minilo. Vmes sem imela pomisleke, ali bi šla odteč še v Dolenjo vas pri Ribnici, a se Klaudi ni dovolj hitro vrnila s "križarjenja".

Naslednji meseci bodo še aktivni, saj me čakajo še 4 teki Dolenjskega pokala. Fotrnu hvala za ponudbo od žene za varstvo otrok. Drugič pa res velja.

Se vidimo po dopustu "ob naslednji priliki". :)

Lp
Janika
Uporabniški avatar
 5rca
#44889
Nataša ... lepe slike so in še boljši komentarji k njim ... sem se nasmejala do solz :lol: :lol: :lol:
Uporabniški avatar
 tomaz.zupancic
#44901
Komentarji pa kot praviš ti:
sej pravm.......nimaš kej :lol: :wink: .
Brez komentarjev bi bile puste, tako pa si jim vlila malo življenja :wink: .Pa človek se še nasmeje lahko poleg :lol: :lol: :wink: !
ČAO!
Uporabniški avatar
 pegaz
#45949
Dragi moji, kola je blo (mam par slikc):

Čoln - po Ljubljanici do mosta.
Šiškarce - po vrčku do roba.
Sv. Ana - po pobočju do razgleda.
TF Miljonar - z vprašanji do končne resnice.
Pujsek - po grlu do zadnjega ocvirka.
Forumci - s srcem, skupaj, do konca!

Fajn je blo. Mormo spet.

Vse vas ima rad,
Vas Nadvojvoda J. Pegaz :)

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA