prostor za obvestila in debato o forumu samem - delovanju, uporabi, težavah, predlogih, ... torej tehnični in ne vsebinski vidik uporabe foruma
Uporabniški avatar
 MihaPR
#85518
Seveda, na treningih smo "undercover" :lol: Tako, da konkurenca ne vidi kako smo slabi/dobri :lol:
Uporabniški avatar
 ero
#85631
hoj
ton napisal/-a:Glede sofinanciranja: tale forum je tako ali tako neprecenljiv.
MORDA pa bi veljalo uvesti nekak 'davek za strežnik' ob nakupu TF majčk? Morda bi jo celo radi plačali nekoliko dražje, če bi šla k temu vednost, da s tem soplačamo nekaj koristnega, nekaj v obče dobro?

o tem bi lahko imeli posebno, dolgo debato :) a ne želim, da vi nosite kakršnokoli dodatno finančno breme. predvsem pa nam je cilj, da imamo vsi nekaj od sistema, da smo vsi partnerji v njem. in tole oglaševanje je dejansko neboleč kompromis. oglaševalci dosežejo svojo ciljno skupino, ki se sama odloči, kaj bo z informacijo. forum pa *mogoče* dobi sredstva za kakega urednika, ki s tem še dvigne kvaliteto vsebin.

mogoče sem odebelil zato, ker je uspeh tega projekta dejansko odvisen od vas. pomembno je namreč tudi število klikov na oglase. če jih boste ignorirali in če ne bo klikov na njih, jih naslednjič ne bo, ker bodo oglaševalci upravičeno rekli, da se jim ne 'splača'.

s klikanjem na oglase še najbolj pomagate forumu - žal je tako. zato predlagam, da kar klikate na njih. in povejte še vsem svojim prijateljem, naj klikajo na njih. naj bo to naš skupni projekt in doprinos forumu.

ob tem pa imate še dve možnosti:

- da si o oglasih mislite svoje in ste tiho
- da poveste svoje mnenje neposredno oglaševalcu. prepričan sem, da vam ne bodo zamerili :wink:
Uporabniški avatar
 perpetruum
#85646
...evo, sem že kliknu....pa takoj še enkrat, ker sem po dveh sekundah že pozabu, kaj sem vidu.... :D :D :D

...he, he, adidas nosim sam za šminko....tečem pa pr konkurenci... :D
 ton
#85648
A niste tovrstni človekoljubi že zdavnaj izumrli?
Respect!

(in vmes sem 3x kliknil na barabe oderuške)
 lona
#85666
Men se pa tale barva prav odpade. Sem se je pa morala malo navadit. Ampak zdej je super!

Reklame pa itak očitno morajo bit. :roll: In, seveda, za dobrobit TF bom na njih še klikala :wink: . Ker je to res en super forum! :D
Lp vsem
Uporabniški avatar
 klatez
#85693
S tem adidasom pa res ni sreče, a ne? :wink:

Sedaj, ko je reklama na naslovni strani na desni, pa se je na podstraneh pojavila na levi...
Mene to res moti.
Bi lahko bila desno? :roll:

Pa obljubim, da bom pridno klikal...
Uporabniški avatar
 perpetruum
#85698
:?: :?: :?:
jest mam pa na levi renault clio...???
undercover? brez slikce in teksta... :?: samo link
Uporabniški avatar
 Vlajko
#85704
perpetruum napisal/-a:... jest mam pa na levi renault clio...

:idea: Poglej, če so vrata odklenjena ... pa ključ notri. 8) Pališ vozilo ter pelješ. :wink:
Uporabniški avatar
 Vreme
#85705
Nikoli pač ne moreš zadostiti vsem željam, zato sam mislim, da je spremenjena stran prav odlična. Kar se tiče reklam so pač nujno zlo, ali pač kako to vzamete. Vedeti moramo, da mora forum nekje gostovati in če to ni na domačem strežniku ga je pač treba nekje plačati. Koko priti do tega denarja pa je seveda stvar moderatorjev. Če so se odločili pač za reklame, pa jim vsaj pomagajmo na tak način. Ne sme nam biti pretežko ob prijavi na forum vsaj enkrat klikniti na rklame, pa bilo kakšne pač so.

Predlagam pa še moderatorjem, da nekje dodajo še brezplačno vremensko napoved : http://www.krtina.com/Napoved/NapKako.asp

Sicer pa nas naslednji teden čaka tako ali tako...SNEG :)
Uporabniški avatar
 perpetruum
#85733
...khm...
ni slaba ideja...pravi tekači sicer tečejo v vsakem vremenu, ampak vreme in tek sta nekako neločljivo povezana :?: :roll:
Uporabniški avatar
 Vreme
#89757
Me zanima, ali se tudi vam dogaja, da se ob branju daljšega prispevka, kar samodejno vklopi reklama? Je zelo moteče!!!!

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA