Tekaški forum nagrajuje vaše znanje in poznavanje. Sodeluj v nagradnih igrah in ugankah in mogoče boš prav ti prvi /prva uganil/a ali bil/a izžreban/a.

Moderatorji: ero, milkec

Uporabniški avatar
 ero
#93789
Zdaj pa k drugemu delu uganke. Ker ste vse tri fotografije tako hitro razkrili, smo se odločili, da bo imela uganka nadaljevanje.

Naloga je naslednja:

napišite kratko zgodbo in vanjo vključite motive in osebe iz treh fotografij nagradne uganke.

Napotki:

- z dolžino zgodbe ne pretiravajte, s kratkostjo tudi ne :)
- na voljo imate teden dni - od zdaj do vključno 20. junija
- svoje zgodbe pošljite na emajl urednik@tekaskiforum.net
- svojih zgodb ne objavljajte tu :!:
- komentarje na uganko in ideje za zgodbe pa seveda lahko objavljate tu :wink:

21. junija bo strokovna komisija pregledala in prebrala prispele zgodbe ter po svoji najboljši vesti in subjektivni oceni izbrala najboljše tri zgodbe.

V komisiji bosta poleg mene dve dekleti, ki vas osebno ne poznata, tako da bo njuna subjektivna ocena hkrati zelo objektivna :D

V tednu po 25. juniju bomo objavili izbor komisije in vaše zgodbe. Avtorji / avtorice treh, po mnenju komisije najboljših zgodb bodo prejeli tekaške kape Tekaškega foruma.


ps: resno razmišljamo o tem, da bi morje besedil, ki se je nabralo v teh letih na TF, presejali in najboljše / najlepše / najbolj doživete zapise objavili v tiskani obliki. ja, kot knjigo :)
gotovo bodo tudi vaše zgodbe sodile v njo...
 Nataša
#93802
Dobra uganka je bla. Miha je ugotovil Great Wall, jest pa Mravljeta. Ko sva se že resno kregala, kdo dobi superge, naju je pa Vanja čisto našišala. Pa je tako tudi prav, ona si te copate še najbolj zasluži :!: In itak nisem vedela, kdo je Pam Reed :oops: :oops:
Uporabniški avatar
 vanja
#93817
JUHUHUHUHUHUHUUUUUU!!!! :D :D :D Nove čeveljčke dobim!!!! Sem presrečna in grem zdej praznovat (v Panovec, s starimi najkicami 8) ) Hvala, hvala!!!!!

Nataša napisal/-a:Dobra uganka je bla. Miha je ugotovil Great Wall, jest pa Mravljeta. Ko sva se že resno kregala, kdo dobi superge, naju je pa Vanja čisto našišala. Pa je tako tudi prav, ona si te copate še najbolj zasluži :!: In itak nisem vedela, kdo je Pam Reed :oops: :oops:


Nataša, hvala! Ampak, zakaj si jih glih jaz najbolj zaslužim :shock:
Jaz ne bi uganila Great wall maratona, za Mravljeta se mi je malo sanjalo, za Pam Reed je bila pa velika sreča in igra usode! Sem prejšnji teden brala dosti o njej in njeni knjigi, za katero reklama je na TF. Pri uganki pa mi je ženska intuicija rekla, da je na sliki ženska in prva asociacija na žensko-maratonko mi je bila Pam Reed. In čeveljčki so moji!!!!

Sem pa toliko gostobesedna, da že kujem besede za drugi del uganke :P :P
 Nataša
#93819
vanja napisal/-a:Ampak, zakaj si jih glih jaz najbolj zaslužim


ker jih boš dejansko uporabljala :lol:
Uporabniški avatar
 lunca
#93820
Bravo vsem, ki ste uganili :clap: .
Res ste face!
Meni se je zdelo, da je na prvi sliki en zajc, o drugi nisem imela mnenja, na tretji pa sem "videla" Vlajkota :shock: . Nekako se mi je zdelo, da je boljše, če se ne oglašam s takim odgovorom :lol:
Uporabniški avatar
 RoKo
#93822
Zdaj pa vem kdo je Pam Reed :oops:
Uporabniški avatar
 MitjaG
#93868
Yahooooooooooooooooo :D
jst pa mam novo torbo :lol: :lol: :lol: , (če mi je ne bo vanja sunla)
Uporabniški avatar
 BO-JAN
#93911
Zdravo!

Tudi sam sem vesel nagrade (knjiga), moram pa priznati, da za prvo sliko nisem imel pojma, ostale pa sem vse preverjal prek neta , če bi samo skopiral bi bil višje na lestvici.

VSAKA STVAR JE ZA NEKAJ DOBRA :P

LP Bojan :D
Uporabniški avatar
 Athena89
#94699
kakšen je prevzem nagrad? :oops:
 Aleš*
#95184
kdaj bo pa konec nagradne igre (Pisanje zgodbe)?
Uporabniški avatar
 lunca
#95270
Aleš* napisal/-a:kdaj bo pa konec nagradne igre (Pisanje zgodbe)?



ero napisal/-a:- na voljo imate teden dni - od zdaj do vključno 20. junija


:!: :roll:
Uporabniški avatar
 ero
#95277
:) v času poletnih počitnic traja teden dni očitno več kot sedem dni :oops:

prispele so tri zgodbe in v naslednjih dneh jih objavim - vsak dan eno! nagrade so tako že razdeljene :)

najlepša hvala avtorjem!!!
 Aleš*
#95334
kam pa napišemo naslov kam bo prispela nagrada?
Ero tebi po e-mailu?

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA