Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

#97071
Ko tole pišem se še vsi zabavate na vrhu Kokoške. Je že tako, da moramo eni tudi kako nedeljo delat. Je treba vsem ki grejo v "lepo našo" in iz nje izreč dobrodošlico(no ne ravno vsem)
Se vidi da so dopusti, udeležba ni bila ne vem kako velika, je pa rekord proge padel-če sem videl prav. Na hitro sem pogledal rezultate in gas v dolino.
Organizacija in vzdušje na nivoju, kot je na Krasu navada, kup medalj in pokalov, taboljši so imeli kaj za nosit v dolino. Upam da ste se ki ste ostali imeli fajn.
Uporabniški avatar
 zz topka
#97080
Ja, res je bilo lepo. :D
Medalj in pokalov, da bi morali s prikolico ponje. 8) Samo Čuferji smo prinesli domov 11 medalj in dva pokala. Bo treba hišo novo zidat , da bomo imeli kam spravit. Al pa nehat teč! :!: Ma, ne , ne, bomo rajši zidali!
Skratka, vse je potekalo B.P.
Hvala Kraševcem za vse in nasvidenje v Sežani!
Uporabniški avatar
 RoKo
#97097
zz topka napisal/-a:Ja, res je bilo lepo. :D
Medalj in pokalov, da bi morali s prikolico ponje. 8) Samo Čuferji smo prinesli domov 11 medalj in dva pokala. Bo treba hišo novo zidat , da bomo imeli kam spravit. Al pa nehat teč! :!: Ma, ne , ne, bomo rajši zidali!
Skratka, vse je potekalo B.P.
Hvala Kraševcem za vse in nasvidenje v Sežani!


Brez besed. :laola A sam dva pokala? :wink:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA