področje za najavo in objavo fotogalerij s tekaških prireditev in dogodkov

Moderator: ero

 Jožko
#156920
Še ena, če jo kdo hoče ponovit, je kar konkretna in potrebuje celega človeka tako v nogah kot v glavi!
Pred nekaj leti sva jo s prjatlom Dušanom mahnila s Črne Prsti preko Rodice, Vogla, Komne, Sedmerih jezer čez Prehodavce na Dolič vrh Triglava, Planika, Vodnikov dom skozi planino Voje v Staro Fužino mimo sv. Janeza v vas Polje in od tam nazaj na Črno Prst :D
Mislim, da sva za celozno pot porabila dobrih 19 ur(nevem več točno). Še danes sem hvaležen Dušanu, da me je spravil na ta podvig in ga v tem momentu ne bi šel ponavljat. Se je pa takih zadev, kar lepo spominjat. :D
Uporabniški avatar
 športnik
#156934
TONEK napisal/-a:Zanimiva je tudi pot iz Poldovega rovta mimo bivaka II na Oltar, Dovški križ ,Škrnatarico, Kukovo špico in čez Črlovec nazaj v Vrata.

Ta pot, ne da je samo zanimiva, niti ni tako lahka. Da si ne bo kdo kaj narobe predstavljal! Vzpon na Oltar pa itak poteka po "frnikulah" (beri - zelo krušljivo)! Sploh pa jo priporočam v obratni smeri.
Uporabniški avatar
 Cveto
#156938
BOŠTI napisal/-a:Živjo !

Kaj pa tek ? Dele poti kot so: Velka-Dol, Dedec-Korošica, Brana -Kotliči, Turska-Turski žleb, Skuta-Dolgi hrbet, Grintovec-Kok.sedlo, Kalški greb.......si najbž odtekel ostalo pa hitra hoja.Hrana pa na gelih in podobno ?

l.p.


Lp Bošti!

Tekel sem precej manj, kot bi lahko na delih, ki si jih opisal.
Menim, da bi lahko opravil s celotno progo( Plus Kočni ),če bi se malo bolj natreniral, ter vse dele, ki si jih opisal pretekel. bi bil čas lahko še vedno pod 24urami.
Glede hrane, pa kot sem že opisal: nekaj gelov, frutabele, suha klobasa in sir!


TONEK!

Hvala tudi tebi za čestitke, se jih pa kajpak zaslužiš tudi ti!

Tudi tvoja varianta je zanimiva, se pa spomnim, da si mi zanjo že enkrat pravil.


KatjaR
Hvala za idejo.
Res je da imam namen opraviti drugo leto, čim več teh Exstremnih poti, kot so:GM40 extrem, T-24, K-24, Pohorje & Kozjak
Julijce pa še nisem računal. Je pa zanimiva Jožkotova varianta. tam bi se pa dalo še precej zanimivih poti oz. prečenj najdt.

lp JURE
 KatjaR
#157735
OJ,
full hvala za nasvete, sem si sposodla neki vodničkov, da bo načrtovanje novih potepanj bolj brez nevšečnosti ... seveda pa je še vsak nasvet, še bolje pa izkušnja dobrodošla ;) Ture bojo seveda na sporedu od spomladi, ne bi glih bivakirala pozimi ... sem preveč zmrzljiva, še posebej ne ob takem vremenu :? ... sedaj raje planiram krajše ture, ki jih poznam ali pa se na njih bolje pripravim, tako da lahko še isti dan al pa noč pridem u toplo pojslo :D

Uživi-te Katja

PS: Jst na Kališču? Mogoče na kakšni drugi tekmi :wink:
Uporabniški avatar
 Cveto
#200182
Lep pozdrav!

Jutri je polna luna, vreme idealen, Jaz malo bolje pripravljen, kot prejšnje leto, tko da...
Jutri ob 15.00 Štartam izpred Kalcita in poskušam opraviti s celotno progo Grintovci extrem.

Bom poročal, kako bo šlo.

Lp Jure cveto
Uporabniški avatar
 zvone
#200199
Pozdravljen Cveto!

Super odločitev! Ne bo lahko, ampak ti to zmoreš!

Lahek in varen korak ti želi ter veliko sreče.

Lep pozdrav! Zvone
Uporabniški avatar
 PeterM
#200210
Cveto, da to zmoreš sploh ni vprašanje.
Želim ti še tisti kanček sreče, ki pri takšnih
podvigih vedno prav pride. :clap:
LP Peter
 matej-jethro
#200238
Cveto, dobr ga sekej in dejansko ti želim čimveč poln lune in suho skalo! Temperature so prave, pot ti je znana......GO FOR IT!!!

Drž se-srečno!
matej
Uporabniški avatar
 iverson
#200347
Jure je štartal, okoli 16 ure pri Calcitu. Malo pred 18 uro, ko sva govorila se je vzpenjal na Konja. Upa da bo okoli 20 ure na Ojstrici.

Edini problem je vreme, ki mu je malo zagodlo. Danes sem bil sam v Kamniških in je vidlivost zelo slaba, velika vlaga in posledično zelo mokre, drseče skale. Okoli Grintovca so se nabrale megle in je res porazno. Upam da se pogoji izboljšajo!
Uporabniški avatar
 cvalenti
#200360
Pred 10 min govoril s Cvetotom,mal ima panike, ker se je malo izgubil na poti proti ojstrici, zašel v neko goščavo in sedaj mora malo nazaj ,toda ne ve koliko,da ne bo šel predaleč.Da se je izgubil toliko, da ga bo treba iskati ni panike ,on tako in tako kamniške pozna kot lasten žep, gre se bolj za čas,ker bo moral nazaj,ga bo stalo kar nekej.Drugače noč čudovita,vidljivost tudi,noge odlične.Dejmooooo cveto!!!!
 matej-jethro
#200366
Cvalenti, goščava na Ojstrici?? Tam so v temi lahko problemi le z markacijami, ki so obledele ali pa imajo daljšo razdaljo med seboj. Upam, da ni preveč zašel......naslednji "hakeljc" pa je odcep proti Škarjam, ko bo sestopal z Ojstrice, ker pot precej strmo pade in je tam v bistvu ne pričakuješ. Sploh, ker je snop svetlobe ozek in markacijo zlahka zgrešiš!
Cveto, dobro vidljivost želim in dober oprijem!!!

Srečno!
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 22

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA