področje za najavo in objavo fotogalerij s tekaških prireditev in dogodkov

Moderator: ero

Uporabniški avatar
 ROSI64
#155033
Marko Vzorec napisal/-a:Na 80. slikci si ujel moje desno stopalo :lol: :lol:


Se opravičujem, očitno nisi imel dresa TF.
Uporabniški avatar
 Marko Vzorec
#155034
Heh saj ni bilo mišljeno; "Zakaj me pa nisi celega ujel?!" Ampak se mi je zdelo fajn, da sem prepoznal svoj copat&komolec ki zavzemata 2% slike
:roll:
Uporabniški avatar
 pajo
#155037
Navijači in fotografi - :cast: nimam besed!
Uporabniški avatar
 Classix
#155038
pajo napisal/-a:Navijači in fotografi - :cast: nimam besed!


Se podpišem!

LP
Matjaž
Uporabniški avatar
 ROSI64
#155042
Marko Vzorec napisal/-a:Heh saj ni bilo mišljeno; "Zakaj me pa nisi celega ujel?!" Ampak se mi je zdelo fajn, da sem prepoznal svoj copat&komolec ki zavzemata 2% slike
:roll:


Osredotočil sem se predvsem na fotkanje članov TF, ki so bili razpoznavni v dresi, da te čim bolje pofotkam in nisem fotkal vsevprek in se igral naključja: "kogar ujamem pač ujamem", takih fotk je na netu veliko.
Uporabniški avatar
 vanja
#155049
ROSI64, hvala!!! Si naredil celo serijo mojega ciljnega šprinta! :P Se res splača imeti TF majčko! 8)

LP, Vanja
Uporabniški avatar
 flikca
#155065
ROSI64, hvala!! Ko sem že skoraj obupala, sem se pa našla med tvojimi slikami. Čeprav zgledam nekoliko umirajoče :lol: :lol:
Uporabniški avatar
 raziskovalec
#155067
vanja napisal/-a:ROSI64, hvala!!! Si naredil celo serijo mojega ciljnega šprinta! :P Se res splača imeti TF majčko! 8)


Se pridružujem.
Uporabniški avatar
 dannae
#155072
AVI napisal/-a:..MatjazV...hvala za dobre fotke...super...drugje se še nisem našel...heheheh.... :lol: :lol: :lol:


a nis to ti AVI

2
Uporabniški avatar
 ROSI64
#155074
dannae napisal/-a:
AVI napisal/-a:..MatjazV...hvala za dobre fotke...super...drugje se še nisem našel...heheheh.... :lol: :lol: :lol:


a nis to ti AVI

2


Je AVI na fotki, :lol: in dokaz kako da vse od sebe, da skoraj na cilju ima jezik do tal :D ....no ne do tal. :rol:
Uporabniški avatar
 sim
#155079
hvala vsem TF-jevcem za vzpodbudo, da sem se prijavila na 10-ko :D

pretekla bp :D :D

hvala fotografom in navijačem za vzpodbudo.... očitno si bom mogla nabavit še TF majčko (je še nimam :oops: ) da bom bolj prepoznavna
Uporabniški avatar
 markor
#155124
Classix napisal/-a:
pajo napisal/-a:Navijači in fotografi - :cast: nimam besed!


Se podpišem!

LP
Matjaž


Oj,
tudi jaz se pridružujem - vse čestitke in pohvale TF fotografom!!
:clap:
lp
m
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA