področje za najavo in objavo fotogalerij s tekaških prireditev in dogodkov

Moderator: ero

 dejo
#76848
ako je netko slucajno snimio tekaca sa rumenom stevilkom 140 nek mi slobodno javi link na pm! hvala!
Uporabniški avatar
 mazi
#76860
A je kdo slučajno kje videl kakšno slikco mene in Lili (imava štartno številko 3054 in 3053).

HVALA!!! :cast1:
Uporabniški avatar
 mazi
#76864
Alja, HVALA!!! :lol:
Uporabniški avatar
 mazi
#76869
Lani je bila ena zelo enostavna varijanta, kjer si samo vpisal številko pa ti je že pokazal slikce... :wink: A je letos kdo najdu kej podobnega...?
Uporabniški avatar
 brankos
#76876
mazi napisal/-a:Lani je bila ena zelo enostavna varijanta, kjer si samo vpisal številko pa ti je že pokazal slikce... :wink: A je letos kdo najdu kej podobnega...?

Ja to je bila storitev podjetja Klika d.o.o.. Letos kot kaže niso spremljali maratona.
 legionar
#77142
mislim, katastrofa, se mi zdi, da ste vse posneli, le enga legionarja ste spustili...ko sm jz prilaufal mimo, so verjetno fotiči kr utihnili...eh,ja,kaj čem, nisem se obril, pa me ni nobeden hotel slikat, zgleda...če slučajno kdo naleti na števko 2777, naj to sporoči (neobrit, temna oprava, ruta na glavi in rokavice na roki)
Uporabniški avatar
 miro
#77158
še ena prošnja!
Če je mogoče kdo posnel tekačico št.3007, naj jo prosim objavi, ker je njen brat pozabil na fotoaparat, pa bi jo rad videl v akciji.
Lp
Miro

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA