področje za najavo in objavo fotogalerij s tekaških prireditev in dogodkov

Moderator: ero

Uporabniški avatar
 žine
#129190
Ena od dobrih stvari, ki so uspele organizatorju na tej sicer zelo luštni dirki je ta, da smo lahko nekateri (ki jim sicer leta neusmiljeno krajšajo trase :D ) hkrati tekmovali in tudi navijali za junake "tadolgega" kroga. Po načelu: čevapi na cilju 4€, štartnina 9€, videti zmagovalca (Mitja Kosovelj :cast:) kako lahkotno prehiteva v ciljno strmino - neprecenljivo :D
Res, vse je štimalo, tudi vreme je bilo OK, čestitke Jožetu in mislim, da lahko drugo leto nardi tadolzga kar za vse.
lpŽ
Uporabniški avatar
 matija-z5
#129200
vreme je res supr zdržalo... in proga je bila odlična čeprav malo razmočena...
razen pri podleitv se je malo zavleklo ampak to so malekosti :D
Uporabniški avatar
 vencelj
#129249
Kako je bilo danes na Osolniku? Razbral sem, da je zmagal Kosovelj Mitja :clap: , sklepam lahko, da je bila proga blatna...ostalo bodo pa napisali tisti, ki so bili tam...
Čestitke vsem, ki ste se uspešno spopadli s progo :laola :!:
lep pozdrav, vencelj
Uporabniški avatar
 Lepachuzes
#129251
No danes na Osolniku smo imeli kar nekaj sreče z vremenom, saj je začelo deževati kmalu po koncu tekmovanja in le predstavljamo si lahko, kako bi izgledalo na vrhu, če bi se to zgodilo že prej.

Proga drugače odlična, na začetku smo ga na ravnini kar pošteno "pritisnili", v klanec pa lepo tempo pa je šlo. Proga je bila po večini super, le na vrhu je malce drselo, a z dobro obutvijo se je preživelo tudi to. Zmagal je Mitja Kosovelj, drugi je bil Sebastjan Zarnik 8) :cast1: , tretji pa Simon Alič. Med ženskami prepričljivo prva Mateja Kosovelj, pred drugouvrščeno Lucijo Krkoč. Med mladinci je zmagal Peter Oblak.

Organizacija na nivoju, publika super, le podelitev je malce trajala, a se je dalo in splačalo potrpeti.

lp, lepačuzis
Uporabniški avatar
 Dule
#129279
Lepachuzes napisal/-a:... publika super...


hvala, hvala, :D

prav luštno je samo gledati čeprav podplati kar srbijo.. :?

Prav zanimiv je bil obračun na vrhu. prvi krog je bil suvereno prvi Simon, drugi z kar precejšnjim zaostankom Mitja in tretji Sebastjan. Meni je zgledalo, da je tekma že odločena vendar se je v odločilnem drugem krogu vse pomešalo. Smo pa vodilne komaj uspeli opaziti med tekmovalci, ki so prvič grizli v ciljni hrib. Tu pa so bile stvari že postavljene na "pravo" mesto: Mitja suvereno prvi, Sebastjan drugi, Simon, ki je očitno nekoliko preveč grizel v prvem krogu pa tretji, četrti pa Boštjan. Seveda pa so se bili zanimivi boji tudi za ostala visoka mesta. Čestitke vsem :clap:
Uporabniški avatar
 BO-JAN
#129283
Zdravo

Luštna tale dirka, celo vreme se nas je usmililo, sam sem kar zadovoljen, odtekel sem slabše kot leta 2007, pa nič zato bom imel pa uržah priti 2009
:lol:

REZULTATI
http://www.gorski-teki.info/rezultati/2 ... -kateg.pdf

Lp Bojan
Uporabniški avatar
 AVI
#129297
...ja res, je bilo fino...sicer kar nekoliko prehiter prvi krog....ampak je šel pa drugi zato bolj počasi....ampak vseeno...na koncu zadovoljstvo.... Slika....

P.S. ...pohvala organizatorju, za res dobre majčke....Slika
Uporabniški avatar
 brankos
#129498
Dule napisal/-a:prav luštno je samo gledati čeprav podplati kar srbijo.. :?

Dule se strnijam s teboj - no jaz sem podplate malo pozno spravil na kolo in odbrcal na Osovnik, tako da sem tekače srečeval v dodatnem krogu in jih vzpodbujal. je kar prav prišlo pomoje, saj v ciljni ravnini je bilo navijačev kar zajetno število... čestitke vsem.
Uporabniški avatar
 AVI
#133618
brankos napisal/-a:[....da sem tekače srečeval v dodatnem krogu in jih vzpodbujal. je kar prav prišlo pomoje.....

...vzpodbuda in navijanje Slika vedno prav pride zelo dobrodošlo.....


Drugače pa moram zelo pohvalit organizatorje, saj sem pred nekaj dnevi na dom prejel dve super fotografiji s cilja oziroma enkrat je bil leteči cilj.....tako da jim gre res pohvala.... :clap:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA