iščete rabljeno športno opremo ali pripomočke? povejte tule ...

Moderator: ero

Uporabniški avatar
 kemc
#26035
Živjo!

Kupim Polarjev IR Interface od najugodnejšega ponudnika.

Hvala
Uporabniški avatar
 Airskull
#26056
ej zakaj ne kupiš usb IRda adapterja, ki stane v računalniških trgovinah cca. 6k sit?
Uporabniški avatar
 kemc
#26084
A je ta adapter primeren za prenos podatkov iz 625x na pc in obratno?

Hvala in Lep pozdrav!
Uporabniški avatar
 Airskull
#26171
Ja jas sem bral mislim da je v navodilih za 625x al pa v FAQ na polarjevi strani v zvezi z 625x ni sm glih ziher kjer prav piše da lahko nabaviš polarjev interface če nimaš IR porta na računalniku. Na strani piše IrDA connection in potemtakem bi zadeva morala delovati saj je IrDA standard. Jst sem svoj adapter nabavu v Comtronu v Lj. in ga uporabljam za gsm, če pa hočeš bit prepričan ali res deluje(čeprav sem 99% prepričan) pa počakaj še kak teden ko si bom tudi sam nabavil 625x in ti bom lahko povedal iz prve roke.
Uporabniški avatar
 kemc
#26504
A misliš digicomov IRda USB. Zagotavljajo d adeluje v Comtronu.

LP
Uporabniški avatar
 Airskull
#26548
pomoje ni digicom, sem pa pred eno uro nabavu 625x pa ti jutri sporočim če dela pa še slikco ti bom gor napopu

sm ful happy :D :D :D
Uporabniški avatar
 Airskull
#26575
Ok zadeva preizkušeno dela, tudi v polarjevih navodilih piše da delujejo vsi IrDA porti(pač kot sem rekel, zadeva je standardizirana). Edina prednost ki jo imajo polarjevi vmesniki je oblikovanje in na račun tega verjetno poskoči tudi cena.


BTW: moj IrDa usb adapter zgleda takole
Slika
Slika

poleg dobiš še mini cd z gonilniki in usb podaljšek dolžine cca. 1m
Uporabniški avatar
 pegaz
#26576
To, Airskull! :clap:
Mislim, da si mnogim od nas prihranil kar nekaj denarja!
Čestitke!
LL, Pegaz :)
Uporabniški avatar
 kemc
#26624
Airskull hvala, za info. Napiš prosim ceno in nakupno mesto, da grem nabavit in da čim prej downloadam s polarja. Hvala še enkrat in lp!
Uporabniški avatar
 Airskull
#26720
Jst sm ga nabavu v Comtronu v Lj. cena je bla okol 7k.

Drugač maš pa klele še bolj ugodno ponudbo in sicer tisti digicom o katerem si govoril, stane 5k http://www.com-shop.com/article.asp?ArticleID=37131.
Takrat ga niso mel, jaz bi na tvojem mestu kar tega nabavu ker je cenej, delal bo pa zihr.
 pryks666
#57293
... jest sem ga dobu za 4k ... vse dela ...
 spelca
#72887
Jst sm kupila V Comtronu IrDA USB,vendar meni pa ne dela prenos podatkov Iz S610i, pa mi ni jasno kako to?
Uporabniški avatar
 Tatjana
#72888
spelca napisal/-a:Jst sm kupila V Comtronu IrDA USB,vendar meni pa ne dela prenos podatkov Iz S610i, pa mi ni jasno kako to?


Si inštalirala driverje, ki si jih dobila zraven?
 spelca
#72920
ja seveda sem, sam ne dela.
Uporabniški avatar
 MihaPR
#72941
kaj pa drajverje od polarja oz. PPP SW?
Pri branju forumov glede porblemov pri prenosih, tudi z originalnimi USB, so svetovali tudi zaporedje namestitev:
namestiš SW
update na najnovejšo verzijo
driver za USB
menda v drugih kombinacijah ne dela.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA