Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
Uporabniški avatar
 vencelj
#273004
Običajno, če pridem pravočasno iz službe, se preoblečem in grem takoj na tek, jem pa potem. Dan je (še vedno) kratek in če je povrhu še tako lep kot današnji, bi bilo prav škoda tega ne izkoristiti, pa tudi s polnim želodcem se ne da migat.
1 uro in 10 min uživanja na mojih terenih, najprej 250 višinskih gor, enako dol, nato v nasprotni breg 300 gor in enako dol...pa sem bil na izhodišču. Krasen sončen dan, nekaj snega. :juhuhu:
Kaj me je čakalo potem, pa v kulinarični temi :-- .

LP, vencelj
Uporabniški avatar
 Miroslav
#273080
4 km v bosonogi tehniki po prstih(z minimalističnimi copati). Meča so bila ozdravljena, čas je za novo dozo.
:lol:
Glava je spet gospodar telesa (koleno še vedno boli)!
:twisted:
Kaj pa bo jutri...
:roll:
Uporabniški avatar
 vencelj
#273149
vencelj napisal/-a:vzpon na Hujsko (250 m višincev), pa dol do smučišča Rudno (250 m dol), čez cesto (Železniki- Rudno- Dražgoše) do ribogojnice in na drugi strani spet v breg do Kališ (300m višinske razlike). Ker je bila dolina že v senci, sem pod Kališami dodal še za par km ovinkov...vsega skupaj je bilo za uro in pol pravega uživanja. :D :juhuhu:
LP, vencelj

Zadnje čase meni zelo ljub krog, ki ga lahko poljubno podaljšujem/skrajšujem, spreminjam...danes pri drugem vzponu nisem prečil pod Kališami ampak sem šel više (Sv. Križ) ter tako dodal nekaj dolžine in cca 100 višinskih m.

lp
Uporabniški avatar
 Beorn
#273152
Tivoli + PST. Tale pomlad je pravi balzam za dušo in telo :rol: 13,8 km lagano.
Uporabniški avatar
 jegart
#273160
Za včeraj 15 km inod tega 7 km inervalov 8 km pa izteka
Za danes pa je bil cilj 20 km in sem jih naredil vse pa je bil iztek .
Za oba dneva pa pokuril 2.13 kcal .
  • 1
  • 48
  • 49
  • 50
  • 51
  • 52
  • 231

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA