Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
 est1989
#340713
Danes sem imel namen prehoditi približno polovico poti. Od Naravskih Ledin - do Bukovnika (okoli 40-45 km). Ker pa sem se počitil dobro, sem nadaljeval pot in opravil izziv v 18 urah 53 minutah 47 sekundah. Prvič na tej poti in to popolnoma sam. Uro sem si izbral izredno neugodno (iz zgoraj omenjenih razlogov), saj sem kar 6 ur hodil po temi in kar precej zalutal (ker je nekdo verjetno zanalšč na Peci odstranil odsevnike in ni bilo markacije). Ven sem prišel na "Avstrijski Peci". Vse skupaj mi je pokazalo 96.55 km (tudi na Raduhi sem šel po lažji poti, ker se ne počutim OK v prepadih + še parkrat sem zalutal). Škoda, lahko bi bilo gladko pod 18, morda celo 17 ur, ampak za prvič sem izredo zadovoljen. :drink
Drugače pa vsa čast tistemu, kateri je na veliko mestih "nalepil" te odsevnike. Super zadeva!
Noge so še sedaj precej sveže, o žulji (vsi prsti, celotni podlplat, peta, itd, itd.) pa bolje da ne govorim..... :shock:
 uros feldin
#340785
Ta človek je janezs,odsevnike pa odstranujejo točno tisti,ki skrbijo za....

LP
Uporabniški avatar
 majcka
#340789
uros feldin napisal/-a:Ta človek je janezs,odsevnike pa odstranujejo točno tisti,ki skrbijo za....

LP


Najbrž odsevniki motijo mir kakih ptičev. :lol: Tiste, ki jih odstranjujejo bi pa nekam poslala.
Uporabniški avatar
 skitnica
#342858
Danes ob 20 uri s prijateljem Janez-om štartava v Črni pri spomeniku K24. Če je kdo zainteresiran se lahko pridruži.
Uporabniški avatar
 majcka
#342883
skitnica napisal/-a:Danes ob 20 uri s prijateljem Janez-om štartava v Črni pri spomeniku K24. Če je kdo zainteresiran se lahko pridruži.

Mmmmm. Ne, danes ne. :)
Uporabniški avatar
 skitnica
#342925
Včeraj nam je uspelo opraviti krožno pot K24. Na pohodu smo sodelovali:Stočko Janez , Romana Oštir in moja malenkost. Začeli smo v Črni v smeri Uršlja Gora ob 20uri in končali naslednji dan v zopet v Črni ob 19 uri in 24 minut. Tako , da smo za pot potrebovali:23 ur in 24 minut.
Uporabniški avatar
 janezs
#342931
JESENSKI k-24,DRUŽBI,ROMANE IN ŠTEFANA

Kljub poznemu datumu smo prehodili koroško hribovski izziv. Malo smo imeli težav pri usklajevanju dneva. Pred vrati je bil praznični vikend, razna nujna dela pred zimo itd. Najbolj je odgovarjal tale vikend,lepo vreme, pomoč lune in še kopne razmere. Tudi Aleš je ponudil svojo pomoč.
Jasna noč, z ne prenizkimi temperaturami , je bila idealna za naše namere. Na Planini Vodul, se je noč poslovila,vzhod sonca pa nam je dal dodatno moč. Na Raduho je že pošteno grelo sonce, dobro, da je malo hladil rahel veter. Na Grohatu se ustavimo na naročen zajtrk. Ajdovi žganci z mlekom so bili odlični pa še hitra in prijazna postrežba.Potem nadaljevanje na sončno in strmo Olševo. Pri Kumru pol urni postanek,kjer nas počastijo s kavo in domačimi dobrotami. Pridružita se nam tudi Nejc in Miha, ki sta prinesla veliko okrepčil in dobre volje.Tako da smo jo, proti Peci,mahnili dobro razpoloženi. Po pobočju Pece je pihal kar močan mrzel veter. Z nje smo sestopili po najkrajši poti v Črno, kjer se je našo,lepo druženje končalo z obljubo, da stvar ponovimo. Tako smo preživeli lep aktiven dan, po lepih koroških vrhovih. LP. :D :) :)
https://plus.google.com/photos/107544838473719789418/albums/6212130755498860225?authkey=CNGvnoTZut7YMQ
Uporabniški avatar
 janezs
#343696
ČLANI K-24

V soboto je v Črni,ob 18 h,podelitev diplom, za uspešno prehojeno pot v letošnjem letu.
Vabljeni ste tudi ostali člani. Lp.
 est1989
#348226
Pozdravljeni,

Zanima me, če je (že) kdo od vas forumašev ali znancev v zadnjih dneh prehodil K24?
Predvsem me zanima, kakšni so pogoji oz. kakšna je pot - je še kaj snega (Peca od daleč deluje še malce zasnežena - ob pogledu iz Raven na K.), je blatno, podrta drevesa, itd ?
Se bi že dalo normalno prehoditi pot npr. bolj na začetku junija ?

Hvala za odgovore!

Lp
#348234
Živjo.

Sem nov v forumu in prosil bi za malo pomoči:)

Zanima me, ali ima kdo izkušnje z ULTRA MARATONOM Wörthersee trail maniak 114 km, ki 16.-17. Septembra ?

Oz. UltraMaratoni na splošno, katerega se je fajn udeležit ( mislim cestno preizkušnjo)?

Na splošno se bom udeležil prvega UltraMaratona in mi bo vsaka informacija prav prišla.

Na kratko o meni:

Pred tem sem seveda pretekel maratone in tecem vsaj 3x tedensko po cca. 10km - 15km.
Intenzivno 2 leti, pred tem 12 let tek na smučeh.

Hvala za odgovore in vse o stalo!

Lep pozdrav tekači.
 uros feldin
#348240
Čeprav ne vem, kako se sedaj na TF mešata K24 in Vrbsko jezero, ti lahko rečem, da sem že tekel 57 km - torej en krog. 114 km sta torej 2 kroga okoli jezera. V prvi krog se tekmovalci poženejo že v petek zvečer, potem je nekaj počitka, seveda odvisno kako hitro si v cilju, v drugi krog pa se odpravijo skupaj z večino nastopajočih v soboto dopoldne.

Je relativno drago, pa tudi s okrepčevalnicami niso ravno preveč radodarni.
 guki muki
#348254
est1989 napisal/-a:Pozdravljeni,

Zanima me, če je (že) kdo od vas forumašev ali znancev v zadnjih dneh prehodil K24?
Predvsem me zanima, kakšni so pogoji oz. kakšna je pot - je še kaj snega (Peca od daleč deluje še malce zasnežena - ob pogledu iz Raven na K.), je blatno, podrta drevesa, itd ?
Se bi že dalo normalno prehoditi pot npr. bolj na začetku junija ?

Hvala za odgovore!

Lp

Iz včeraj na dans jih je nekaj šlo. Mislim da bo janezs povedo več o razmerah. Na Durcah je še snega sam se da in v Mrzlem dolu. V začetku junija bo še sneg na teh mestih.
Uporabniški avatar
 janezs
#348296
KLUB - 24 IMA NOVO ČLANICO IN ČLANA
k24 (Custom) (Custom) (Custom) (Custom).PNG
Dodaj opis
k24 (Custom) (Custom) (Custom) (Custom).PNG (216.55 KiB) Pogledano 7970 krat

To sta Urša Tasič in Leon Golob
V torek smo pričeli s hojo ,Nejc Juvan in Jan Tretjak in zgoraj omenjena. Seveda sva si traso z Nejcem ogledovala vso zimo. Sedaj pa je napočil čas ,da smo jo prehodili. Pot je problematična v Grohatu in po pobočju Pece iz smeri Kumer Kordeževa glava. Sneg je še na poti- Loka Raduha in v Mrzlem dolu pod Olševo. Mi smo hodili precej hitro, imeli smo veliko drobnih postankov ,ki so nam "požirali " čas. Nismo imeli v mislih rekodov, ampak, da v miru prehodimo to čudovito traso. Omenim naj še , da sta oba nova člana to pot z lahkoto opravila.
https://photos.google.com/album/AF1QipMrImjinII-p30Ent-67If5MW4FHpAyd47OcjMN
Na svidenje do naslednjič. Janez
Nazadnje spremenil janezs, dne 27 Maj 2016, 15:05, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 majcka
#348299
janezs napisal/-a:KLUB - 24 IMA NOVO ČLANICO IN ČLANA

To sta Urša Tasič in Leon Golob


:laola :laola :laola
  • 1
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 32

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA