Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
#349644
V samozaložbi smo prijatelji teka po SPP natisnili lično knjižico ( dnevnik) z 69 kontrolnimi točkami + KT Radvanje ( start SPP).

Če koga zanima, naj pokliče na 040 200 803 ( Uroš ).

Lep pozdrav
#349648
Še to - seveda gre za legendarno inačico SPP iz leta 1993, ko je bila SPP optimalno izpeljana - brez ovinka čez Okrešelj in Ledine, brez raznih turističnih znamenitosti ob poti, s katerimi so nafilali SPP v zadnjih letih in seveda brez Debelega Rtiča, za katerega mi tudi ni jasno, kaj dela v najnovejši inačici.....
#349649
Ne vem, men je to malce smešno. Potem bi lahko šli iz Triglava direkt na Prehodavce, saj je tako bolj optimalno (brez ovinka na Vršič in Jalovec). Sicer lahko vsak hodi/teče, kjer mu paše, ampak to ni več trenutna SPP, čeprav je skoraj kriminal, kako malo PZS naredi za to čudovito pot.
#349665
slorunner....

Gre za ortodoksno ( pravoverno) varianto iz leta 1993, ki je točno taka, kot jo je takrat potrdila PZS in katero so tekači po SPP v enem zamahu že dolgo nazaj sprejeli za svojo ( Skubic, Triler, Zupančič, Reš,....)
Meni se določene spremembe na SPP v zadnjih 25 letih ne zdijo prav nič smešne, ampak prej žalostne. Še posebej, če veš, kaj je v ozadju....komercializacija in podobno.

Sicer pa ima vsak svoj pogled, če ti ta inačica ni všeč, pač uporabljaj nove dnevnike, mi smo se pa odločili za svojo.

Lep pozdrav in veliko užitkov
Uporabniški avatar
 vencelj
#349902
http://www.pzs.si/novice.php?pid=11169

V novih Dnevnikih s Slovenske planinske poti se ne zahteva več žiga kontrolne točke Vojsko, vendar pa je ta še vedno v starih dnevnikih. PD Idrija sporoča, da so žig prestavili v Okrepčevalnico Grošelj (Vojsko 25), saj je gostišče Pri Medvedu že dalj časa zaprto. Za kontrolne točke, kjer ni žiga, še vedno velja, da zadostuje fotografija lastnika dnevnika na tej točki.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA