Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
#12340
HOJLA!
Čeprav sem odprl temo sicer v okviru ideje teka čez E-6 od štajerskega konca do našega morja.Pa me je BARBR lepo opomnila kje bolj okvirno piše.Ja prišel sem na idejo, da bi v sklopu tega teka zbrali nekaj denarja kar bi se pač dalo več bi ga bolje bi bilo.Za ONKOLOŠKI ODDELEK glede na to kakšne imajo probleme tam in da "naša uboga vlada " ne premore denarja za življenske stvari, ampak pravijo da je bolj nujno kupčkati za en avion.No pa pustimo za sedaj to.Ja stvar bi takole izgledala.Že sedaj bi lahko začeli zbirati denar kot neke vrste prostovoljne prispevke, ki bi se nekje zbirali ali pri določeni osebi do začetka tega našega teka.Potem bi do konca tega teka ta denar deponirali nekje na varnem.In kdor bi prispeval kaj bi bil seveda naveden z imenom in priimkom, naslov, datum, vsota in podpis.Tako bi se lahko točno videlo koliko je kdo dal.Prišel sem predvsem zaradi tega na to idejo glede na to da je FILIPID-FRANCI sedaj v zadnji fazi okrevanja manjka mu še samo par dni če bo vse posreči.Zaenkrat je presaditev uspešna in okreva, samo paziti se bo moral ko bo doma.Tako, da ne bo smel imeti večjih stikov nekje tri mesece zaradi kakšnega vnetja in podobno.No in ko bi mi pač tekli po tej trasi, o kateri smo zadnjič razpredali na AnaLizi-LiziAni v brunarici na Kokrici.Bi potem ko bi pretekli določene etape zbrali še tam mogoče kakšno vsoto denarja, vsak bi imel možnost na vsaki etapi tudi še kaj dodati.Potem pa bi ko bi prispeli srečno in Veselo do konca naše poti.Lepo prešteli in bi takrat s Filipidom vred, če bi bil on tudi za to in če bi mu zdravje dopuščalo.Vsi udeleženci tega teka predali predstojnim tej kliniki za odprtje sklada za nakup izredno pomembne naprave zaradi katere bojo morali nekateri iti še celo v Trst in še kam drugje.Res je žalostno, da se kaj takega dogaja pri nas, ampak bi s to gesto lahko malce popikali v njihovo vest, če jo seveda imajo tisti tam gori v parlamentu gospodovem.Da je treba stvar premakniti iz mrtve točke.In ne samo klobasati v tri dni in govoriti ja to bomo pa naredili, pa to bomo naredili in ono.
FANTJE IN DEKLETA, MOŽJE IN ŽENE VSI SLOVENCI KAR NAS JE.DAJMO KANČEK SONCA TUDI NJIM, KATEREGA JIM ZAGOTOVO MANJKA, KO MI TEČEMO, KO PREMIKAMO KILOMETRE, METRE.KO UŽIVAMO TA SLOVENSKI ZRAK TU VZUNAJ.OB TEJ AKCIJI LAHKO NAREDIMO TUDI ZA NJIH NEKAJ DOBREGA IN JIM NA STEŽAJ ODPREMO VRATA V LEPŠO PRIHODNOST, KI JIH ČAKA TU POLEG NAS, KI SMO VZUNAJ IN OBČUDUJEMO VSE ČARE TE NAŠE ČUDOVITE SLOVENIJE IN NARAVE SPLOH.
DA BO LED PREBIT JAZ PODARJAM 5000,00 SIT ZA ZAČETEK IN ODPRTJE TE AKCIJE, UPAM DA BO KOGA ŠE NEKAKOSPODBUDILO K TAKEMU PLEMENITEMU DEJANJU, KI NAS LAHKO NOTRANJE OBOGATI.GLEDE NA TO DA SEM PRIJAVLJEN NA ZAVODU ZA ZAPOSLOVANJE PAČ NA ŽALOST NE MOREM VEČ DATI, RAD BI DAL, A NE MOREM.VSAK NAJ DO PO SVOJIH NAJBOLJŠIH MOŽNOSTIH.DENAR BI PA LAHKO NAPRIMER ZBIRALA BARBR ALI KDO DRUG ZA KATEREGA MISLITE, DA JE PRIMEREN ZA TO.LAHKO PA TO STVAR DOREČEMO NA SESTANKU V BRUNARICI NA KOKRICI POLEG TRENINGA OKOLI BRDA.ČE IMA KDO KAKŠEN BOLJ PAMETEN PREDLOG NAJ POVE SVOJE MNENJE.
VLJUDNO VABLJENI.
Uporabniški avatar
 Barb
#12344
marathon napisal/-a:DENAR BI PA LAHKO NAPRIMER ZBIRALA BARBR ALI KDO DRUG ZA KATEREGA MISLITE, DA JE PRIMEREN ZA TO.LAHKO PA TO STVAR DOREČEMO NA SESTANKU V BRUNARICI NA KOKRICI POLEG TRENINGA OKOLI BRDA.ČE IMA KDO KAKŠEN BOLJ PAMETEN PREDLOG NAJ POVE SVOJE MNENJE.


Nimam načeloma nič proti
sem pa mnenja da so na forumu ljudje ki imajo z deponiranjem sredstev nekaj več izkušenj.Zato lahko rečemo-jaz bom že poskrbela da bodo šla sredstva tja kamor se bomo zmenili in tudi vse kar bomo zbrali-bodite brez skrbi,ne bom vzela vstran za moj avtoček :wink: ,samo pričakujem pa nasvete kam in kako naložit dinčke. Birokracijo bom že speljala.

Kljub pizdariji,ki se mi je zgodla z avtočkom pa tudi jaz že prispevam svoj košček v mozaik sreče,ki je trenutno 3.000 sit.Če mi pa od avtočka še kej ostane,pa še kej primaknem.
 dpop
#12352
ZELO DOBRA IDEJA....

Evo... jest se odpovem dvema "picama"... to znese
tudi cca 3 jurje... sam povejte kdo zbira...

LP Darko

P.S. itak sem že enkrat rekel da če bi vsak eno štartnino
za nekej PAMETNEGA porabil... bi vsaj vedel kam je denar šel
Uporabniški avatar
 runner
#12423
Ko sem bral Bajsijev post

o vozičkih in cenah sem prav pizdil zraven (pardon my French)…
600.000,00 sit … pa kaj je zdaj to? … je iz zlata narejeno?!
:x &%$#/$#"!$#"! :x
(še kaj bi zaklel v stilu MtrJimIzkoriscvlsko, ampak se ne spodobi za ta forum)

vem da bo tudi najin prispevek kapljica v morje ampak ne smem(o) tako razmišljati …
drugače nič ne bomo spremenili…
in kako bi moj dobri frend Aly (ki je tudi invalid in ga nikoli nisem slišal da bi zajamral) rekel: "Ma pusti zdaj to ..."


Torej, pustimo zdaj to …

runner & dedič -> 5000 sit

LP runner

P.S komu damo denar (tebi Barb?)
Uporabniški avatar
 Staša
#12487
Hoj!

No, že zadnjič je v Piramidi ostalo okrog 1600 sit, včeraj pa okrog 3000 sit. Vse to sem spravila jaz na varno mesto, tako da še sama ne vem točno, kam. :)

Gre za denar, ki ga zberemo, ko poplačujemo pijačke, pa vsak za kakšne 100 sit navzgor zaokroži in potem je vsakemu nerodno iz skupnega kupčka nazaj jemati, ali pa ni drobiža...

No, ena možnost je, da bi ga potem porabili na pikniku, še bolj plemenito pa se mi zdi, da ga spravljamo na kupček in ga poklonimo v namene, kot so napisani v tej temi. Mislim, da se vsi strinjate.

Torej, 5000 sit iz Piramide (z mojim mini prispevekom za zaokrožitev)...

Barb dobi dinarčke v ponedeljek. :P
Uporabniški avatar
 Barb
#12590
runner napisal/-a:P.S komu damo denar (tebi Barb?)


Kot je bilo dogovorjeno,bom denar zbirala jaz-upam,da nima kdo kaj proti. Vsake toliko časa,ko se ga bo nekaj nabralo,pa ga bom dostavila Erotu,ta pa bo nato poskrbel,da se bo denar spravil na varno v banko.

Runner&devič sta že zabeležena.
Staše-pa trenutno-še ni v službi.
Uporabniški avatar
 runner
#12606
Runner&devič sta že zabeležena


devič?

no če je devičnik ... hm verjetno ... glede da je 10 let star

drugače je dedič

:-)

LP runner (samo se šalim)
Uporabniški avatar
 Barb
#12618
runner napisal/-a:devič?

no če je devičnik ... hm verjetno ... glede da je 10 let star

drugače je dedič

:-)

LP runner (samo se šalim)

O hudiča
se opravičujem
sej se mi je zdel mal čudn
se vid da se še premal poznamo
popravljam napako
Uporabniški avatar
 milkec
#12641
jest sem tudi zraven z eno kobilico!

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA