Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
#209386
nana napisal/-a:
vencelj napisal/-a:Imam v planu!

Upam, da ti končno uspe :)


Hvala, nana...tudi jaz upam!
in, seveda..."strah pred porazom me ne bo odvrnil od tekmovanja" (prispodoba) :wink:

LP, vencelj
#209657
maya23 napisal/-a:Čisto huda ideja.... Nisem še nikoli šla na krvodajalsko takole v skupini. A imamo kak cilj koliko hrane za vampirje lahko zberemo? In BTW: ali moramo kaj javit gospe v kantini? Ker mislim da smo jo res sposobni popolnoma spraznit :?


evo še ena ki bi pomagala zbirat hrano za vampirčke...
#209659
Jaz sem kakšne 4 leta že kar reden gost in to zmeraj kakšen dan pred novim letom in upam,da mi letos to rata 29.12.Upam da jim bo moja AB rh- kaj koristila :wink:
Drugače se pa po odvzemu odlično počutim in upam da drugo leto pridem na št. 50.

LP Aleksander
#210394
MatjazV napisal/-a:Takole (FILMSKI PRISPEVEK RTV) pa je krvodajalska akcija TF zgledala pred nekaj leti: http://www.youtube.com/watch?v=E8wJOsyJ3fI. Se verjetno še spomnite, vsaj glavni akterji?

Bravo, Matjaž. Hvala, da si nas spomnil. Se mi je kar milo storilo :)

Torej še velja? Torek, 29.12.2009, zmenek na ZTM?

Parkirate lahko v novi parkirni hiši na vogalu pred KCjem, nato pa na ZTMju na recepciji štempljajte parkirni listek...

Se vidimo!

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA