Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
Uporabniški avatar
 *Darja*
#16634
Hojla!
:D Čist tko iz firbca: :shock: koliko vaši partnerji tečejo z vami? Tisti, ki jih seveda imate. Ali vas pri športu podpirajo? Ali se sploh ukvarjajo s športom? Vidiš namreč vse mogoče, pa me malce zanima, kako je pri vas, ljubitelji teka.
No, najprej pa da vam povem še o sebi. Moj tudi teče in kolesari. Ampak zmeraj me šiša v kondiciji, tko da se zdaj ful trudim, da ne bo on ravno pešačil zraven mene. Zdajle ima on sicer obdobje kolesarjanja, tako da ga bom malce ujela v teku, upam! :!:
LP - Darja
Uporabniški avatar
 runner
#16650
*Darja*,
moja partnerica ne teče ... je pa tečna (če to šteje) :lol:
Pravzaprav teče na avtobus (redko) in od hladilnika do kavča.
Teče tudi za najinimi dediči (kar pogosto) . Teče tudi, ko beži od mene
(LIBIDO PRESS). Teče skozi moje snove in skupaj tečeva skozi najino življenje.
Uh če malo bolj premislim prvi stavek sploh ne drži...
Torej moja partnerica teče ...

LP runner
Uporabniški avatar
 Barb
#16653
Zdejle sem jst šele skužila kdo je tale *Darja*

Dragi Forumovci jaz jih bom kar razkrinkala


*Darja* napisal/-a:Moj tudi teče in kolesari. Ampak zmeraj me šiša v kondiciji, tko da se zdaj ful trudim, da ne bo on ravno pešačil zraven mene. Zdajle ima on sicer obdobje kolesarjanja, tako da ga bom malce ujela v teku, upam!


Tale ne, tale je tisti Matjaž pri katerem smo imeli Forumovci piknik v Podpeči.

A ne da Darja :?: :P

DOBRODOŠLA
Uporabniški avatar
 Tjaša
#16657
Tjaša napisal/-a: Priznati moram (pa Lučko tudi), da nama je po več kot 20-tih letih skupnega življenja, ko se nežna šepetanja in sanjarjenja skrijejo v omaro spominov, tek in TF prinesel nov veter, nov skupni imenovalec, novo skupno temo, pa tudi cilje in najino življenje je postalo precej drugačno kot ga živijo najini zdolgočaseni, zagrenjeni in večinoma tudi zavaljeni znanci. Vsak dan se pogovarjava o svojih doživetjih, ki niso več monotona, doseženih ciljih pri teku, o svojem počutju, se od srca nasmejiva prispevkom na forumu, skupaj načrtujeva v kateri konec Slovenije se bova podala in komaj čakava naslednji vikend, ki vedno znova prinaša srečanja s forumovci. Na tekme hodiva uro prej, da lahko še pred tekom kakšno »neumno« rečemo in da spoznavava nove forumovce. Še nikoli v tako kratkem času nisem spoznala toliko novih, iskrenih, prijetnih in solidarnih ljudi kot prav tu, med vami.


To semi vzela iz konteksta enega od mojih pomladanskih prispevkov in velja za tiste pare, ki so že tako dolgo skupaj, da morajo zavestno iskati skupne interese, seveda po tem, ko otroci že odrastejo.

Kar pa se tiče skupnih tekov s partnerjem, je pa podobno kot pri tebi – nisva enakovredna tekača in bi rekla, da pri teku ne sodiva skupaj. Na Lučkota pri skupnem teku sem bila večkrat jezna kot zadovoljna. Seveda mu priznavam, da je mnogo bolj izkušen tekač kot jaz in štejem mu v dobro, da mi je s priganjanjem in nasveti hotel pomagat ampak, ni me znal poslušat. :x
Tako sva sprva tekla kot albanski zakonci: on 20 m naprej, jaz pa vsa vdana sopihala zadaj. Dokler… Dokler mu star tekaški maček ni razsvetlil dojemanja mojega teka. Sedaj enkrat tedensko tečeve skupaj. Običajno izbereva sledečo kombinacijo: bodisi, da je to moj najdaljši tedenski tek in tudi najbolj naporen, za Lučkota pa je to regeneracijski tek. Moram povedat, da se z menoj zelo potrudi, daje mi ritem, posluša moje dihanje in temu primerno tek tempira, seveda pa me vedno za kak kilometre prelisiči…, da ne napišem kaj drugega :twisted:
Uporabniški avatar
 GaGa
#16660
Zakaj so v večini primerov moški hitrejši... :roll: :roll: :roll: Ampak tako pač je, in enako je tudi z nama.
Pri nama sem prva začela teči jaz. Potem sem ga pol leta prosila, če gre teči z mano ... pa ni šlo. In ob moji odsotnosti (1 mesec) se je na skrivaj pripravil za Ljubljanski maraton in ga tudi odtekel s časom 1:35 (blagor enim, a ne).
Letošnje poletje sva nekajkrat tekla skupaj, pa sva se skoraj vsakokrat sprla... Njemu se je klepetalo, jaz pa sem sopihala in se puskušala dokazovat. Zdaj je boljše... kdaj tečeva skupaj, kdaj me spremlja na kolesu in največkrat grem sama.
Se pa moram pohvalit, da je včeraj on sopihal z mano in da sem ga kar pošteno namučila. Je pa res tudi to, da ni tekel cca. 3 tedne in da je ravno dobro prebolel gnojno angino...

Z dobro voljo se vse da... :D :D :D
Uporabniški avatar
 *Darja*
#16677
Hojla!
Detektivka Barb - prav si uganila. Ja kaj češ, do tega foruma sem prišla čist slučajno ( maš mal tud ti prste vmes), zdej pa berem in nakladam, pa kakšno tud napišem. :wink:
Moram povedat, moj si je včeri kupil nove superge in je rekel, da bo malo laufal, ker nima časa za kolo, tek pa vzame manj časa. Tud jest zato malce raje tečem, ker služba, pa hiša, pa otroc, pa pes, pa ... res ni časa pol še za na kolo za dve uri. Tko pa greš malce odtečt, pa še psa razletaš, pa je.
Lp-Darja
Uporabniški avatar
 Barb
#16678
A pol se bo pa Matjaž tud ziher zdej včlanil

Ti mu kr reč,itak pa že ve, da je tuki veliko fejst punc.

Ti pa itak že tud veš, da tudi fantov ne manjka.

Pa upam, da se nam kmalu kje pridružita na teku.
Lahko že v soboto zvečer ob polni luni :?: :?:
Uporabniški avatar
 *Darja*
#16705
Hojla!
Ja sej ga bom nahecala, da bova šla kam odtečt kej skupnega, ampak tale polna luna definitivno odpade, ker je on bizi, torej v službi. :? Ne dvomim pa v namig za fejst fante!!! :D
LP -Darja
Uporabniški avatar
 Erika
#16778
Hmm...ja, ker kar veliko tekačev pravi, da tečejo tudi njihovi partnerji, moram priznat, da je mojemu zaenkrat kar všeč, da ima dober vzrok :D , da ne teče - saj mora nekdo paziti malega 5 mesečnika, ko gre mami v lauf...
ampak!!!!! naš fantek raste in prav hitro bo tako velik, da bosta mami in oči lahko tekla skupaj :shock: :shock: :shock: ?!
bomo še videli ... saj mami teka šele 4 mesece, ampak nehat še zdaleč ne misli!!! bom sproti poročala,

:D pozdravčke vsem, :wink: E.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA