Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
Uporabniški avatar
 Staša
#21091
NO, ZDAJ PA DOVOLJ NA TO TEMO! SAJ VI IMATE ŠE MANJ NA SEBI, KO SE KOPATE ALI TUŠIRATE!!!
Ali pač ne?!? :shock:

:D
 dpop
#21092
Staša napisal/-a:SAJ VI IMATE ŠE MANJ NA SEBI, KO SE KOPATE ALI TUŠIRATE!!!


Hja, dobro vprašanje... samo pri nas v kopalnici ni -30
ampak +30... in voda nima 2 ampak 42 stopinj...

Tako da, mi je v kapi malo prevroče... zato jo dam dol :lol: :lol:

1064 Darko

P.S. Rokavice pa... tiste iz latexa imam vedno med tuširanjem gor...
pač... nevarnost okužbe :twisted:
Uporabniški avatar
 lojzeP
#21094
Bi samo pohvalil res odličen prispevek - da ne bom :nono: spet kriv za kako neprijetno situacijo :argue:

2x LP

P.S. jest sem preveč zmrzjen, da bi upal iti v tako pustolovščino :clap: :cast1:
Uporabniški avatar
 Staša
#21095
lojzeP napisal/-a:da ne bom :nono: spet kriv za kako neprijetno situacijo :argue:
:


? :? Imaš slabe izkušnje z menoj?!? :D :D
Uporabniški avatar
 mojcej77
#21098
Staša, zlo fajn!
Vse - od slikce do članka.
Pe še kej napiš - sigurno maš še nekaj takih v rokavu, ne? :wink:

m
Uporabniški avatar
 miro
#21102
še en poročeni
Staša super. Res kaj bi moški brez domišljije? Saj ni vedno pregrešna.
Res si pa izredno "lepa" - izžarevaš neko notranjo lepoto , ne tisto vsakdanjo , kot je že lepo med vrsticami napisal dpop.
Naj se še enkrat povrnem na poročilo o bohinjskem teku , kjer je fotr napisal , da si izžarevala posebno lepoto, tudi jaz sem jo opazil.
Drugače pa sem tudi jaz po savni večkrat skočil v bazen z mrzlo vodo in te res nič ne zazebe , vendar pa bi kljub izkušnjam moral zbrati ogromno poguma , da bi ošel ven na minus dvajset in se potem pogreti v mrzli vodi,kajti jaz sem zadnje čase zelo "zmrnjeno" bitje.
Še enkrat čestitke za pogum, takšen in drugačen.
Lp
Miro

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA