Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
Uporabniški avatar
 jegart
#251851
Jaz pa včeraj in danes nič ,jutri pa če nebo deževalo pa bo
eden od malo daljši treningov .Namreč je treba pokurit kalorije od včeraj in danes .
Še sreča da pri nas dežuje pa mi je veliko lažje .
#251858
Zgodaj zjutraj relaksacija na trim stezi (približno 13k), po zajtrku pa vožnja do Rogle in sprehod do Lovrenških jezer in nazaj. Super dan. :D :D :D :) :D :) :D
Uporabniški avatar
 Asparagus
#252198
Danes sem testirala progo za jutranji tek spomladi in poleti. Od doma na Sitarjevec in nazaj(dobrih 5km in 200m višinske razlike) sem tekla :oops: 23 minut gor in 19 dol.
Ampak potem ko upoštevam še raztezanje, tuširanje, sušenje las in zajtrk, vidim, da bo treba vstati zelo zgodaj :( .
Uporabniški avatar
 Pina
#252201
Ja če vsak dan pereš lase, je res zamudno. Blagor se fantom ku so takoj suhi oz. eni si še las ne morjo zmočt :)

Aja...jst že počivam od kar sm se nazadnje javla :--( :--( :--( :--( :--( :--( :--(
Uporabniški avatar
 grb
#252206
Ze par dni tecemo prav bedno. In ker je vse v glavi, bo treba tam nekaj postimat.
Uporabniški avatar
 roshi
#252207
hoj-ker je do teka trojk še glih en teden-sem se danes popoldne odpravil po okolici Medvod-tek je bil čisto v redu-počutje fino-13 km---1urco pa pol-niti nisem bil preveč zmatran-bi se dalo naredit še kakšen km
:laola
 veles
#252253
Ravnokar sem si izračunal, da sem ta mesec prehodil 150km po Ljubljani, ker si nisem kupil mesečne. :-) Drugače pa sm pretekel dans 12km in se 4x povzpel na Rožnik/Šišenski vrh od dna.
Uporabniški avatar
 roshi
#252379
sem šel odteči en interval
200m hitro-2 min počasi/10x
tako da do sobote imam namen še eno tako furo naredit
drugače je blo pa fajn
:laola
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 231

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA