Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
#280450
Po celodnevnem šihtu zvečer 3 km plavanja v Termah Ptuj v kosu, brez pauze. 1 uro in 5 minut. Prehitel bi kakšnega krapa. :lol:
Sem pa prišel iz bazena brez znakov utrujenosti.
:D
#280470
Jaz še vedno besno treniram, da ne bo kdo mislil, da je prišel že moj čas za počitek. :-)
Napr. predvčerajšnjim tek po moji progi, kar celih 4-5 km. :clap:

No, pa še kaj, vsega pa tudi ne povem. :--
#280508
54 km cestnega kolesa z dobrih 1150 m višincev.
Iz Betnave preko Hoč na Areh, potem na Belvi in nazaj čez Hoče do Betnave.
Ni ga čez dober vzpon, v dolino pa kot sneta sekira.
:wink:
#280528
Vreme napisal/-a:20 km ravninskega kolesarjenja z novo "mašinco" . Za prvič je bilo super :wink:


Hoho, novo cestno kolo?
Počak, da ti všeč rata. Meni je po 4 letih, ampak je zato zdaj res lušno. :-)
Uporabniški avatar
 Vreme
#280529
Miroslav napisal/-a:
Vreme napisal/-a:20 km ravninskega kolesarjenja z novo "mašinco" . Za prvič je bilo super :wink:

:?:


Miroslav saj ni nič nejasnega. Nabavil pač nekakšen hibrid med cestnim in treking kolesom in ga danes preizkusil. V resnici sem čisto navdušen :D
#280613
Dopoldan 55,6 km cestnega kolesa, regeneracijska pretežno ravninska tura s povprečjem 29,7 km/h.
Zvečer 2 km plavanja, 50 in 100 m šprinti, potem sauna.
:D
Uporabniški avatar
 dexi27
#280623
Vreme napisal/-a:20 km ravninskega kolesarjenja z novo "mašinco" . Za prvič je bilo super :wink:


Jaz pa sem jo včeraj pičil najprej v Avstrijo pol pa do Cmureka pa preko tvojga Cuker špica v Šentilj in nazaj v MB. Fina turca :wink:

No pol pa, ker mi je še ostalo mal lufta še ena brzino ena tekaška 10ka :mrgreen:
Uporabniški avatar
 Vreme
#280625
Dexi pa se nisi nič oglasil na cuker :-- . Sicer pa kot si videl, je kolesarska pot na Avstrijski strani super urejena in obremenjena, na naši pa je samo obremenjena :mrgreen:
Uporabniški avatar
 dexi27
#280648
Vreme napisal/-a:Dexi pa se nisi nič oglasil na cuker :-- . Sicer pa kot si videl, je kolesarska pot na Avstrijski strani super urejena in obremenjena, na naši pa je samo obremenjena :mrgreen:


Sem bil dopoldan in dvomim, da si bil doma :wink:

Drgač pa jaz jo v Avstriji kr po cesti pičim, ker drgač me bi lahk pr 40km/h na vsporedni kolesarki kam katapultiralo je mal zvita :roll:

Naše ceste pa so tak pojem zase, no čeglih tota je še kar spodobna, probaj enkrat od Jurija pa do Pesnice čez Kungoto boš vido ka je to... Makadam na Pohorju je boljši :mrgreen:

No pa da ne gre preveč iz teme, danes 14,5 km teka, pol pa še ena dobra vadba za moč :laola
Uporabniški avatar
 Vreme
#280675
dexi27 napisal/-a:
Vreme napisal/-a:
Naše ceste pa so tak pojem zase, no čeglih tota je še kar spodobna, probaj enkrat od Jurija pa do Pesnice čez Kungoto boš vido ka je to... Makadam na Pohorju je boljši :mrgreen:


Kdaj pa si se nazadnje vozil tu čez? Toti breg čez Kresnico namreč poznam, pa razen tistega strmega vzpona mislim, da ni hujšega :wink:
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 120

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA