Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
Uporabniški avatar
 mac
#333842
25 km progo ocenjujem kot tek po domačem dvorišču. Bravo

:laola
 Stelvio79
#333846
Mah, jaz imam za tisti čas že na pol izdelane načrte drugje, pa že tako bo ultratrailov prihodnje leto pri nas očitno še preveč. :mrgreen:

@Mac, a ti kaj poznaš organizatorje? Nisem namreč še slišal zanje (morda so pa dobri), ampak organizirat 100 km trail s 400 udeleženci (tako jaz razumem iz razpisa) ni kar tako...
Uporabniški avatar
 mac
#333870
S. 79, ne vem kaj bi ti rekel; glede na to, da živim blizu, je info o organizaciji tega dogodka, vsaj zame, prišla kot strela z jasnega...

Jaz se bom tekme na domačem terenu vsekakor udeležil.
Pustimo se presenetiti...
 mikha
#333871
Ce sem prav zastopil oz. tudi njegov kontakt je na strani, je organizator http://www.dejankoren.si/. Poprej je organiziral ali samo sodeloval pri Adventure race Slovenija. To je kar sm jaz slisal. :)
 mikha
#333872
Na strani je video z naslovom Adventure race Vipava 2014, to bo to.
 TONEK
#333874
Kot v Mauthausnu - dlake mi še zdaj stojijo pokoncu :evil:
 klas
#333886
Živjo.

Sem tudi iz adventure race logov in Dejana seveda poznamo.
Je odličen plezalec, logist, popotnik in nenazadnje organizator.

Sicer ni organiziral ali sodeloval pri Adventure Race Slovenia (ARS), ki je v osnovi velenjski oz. vseslovenski projekt.

Res pa je, da so skupaj v AO in PD Vipava že nekajkrat, za otvoritev sezone, organizirali krajšo Adventure Race tekmo "Tura". Pustolovci so bili z organizacijo večinoma zadovoljni, trase so bile izvirne in pravšnje.
Poleg tega so bile tudi druge (plezalske) tekme. Vse pa je bilo v sklopu plezalnega vikenda TURA, skoraj že mini festivala, ki se je sedaj kar razpotegnil na več dni z mnogimi dejavnostmi.

Očitno so letos Adventure Race zamenjali za Ultra trail, nam pustolovcem je seveda malo žal za pustolovsko tekmo, a je med nami veliko ultra tekačev, tako da se prijaznimo z novim produktom. :D

Menim, da bo za 100 UTVV stopila skupaj vsa "dolina" od Ajdovščine do Vipave, pa še "planota" od Trnovskega gozda do Nanosa.

Seveda je potrebno vedeti, da prav vsi, ki v letos Sloveniji organizirajo ultra traile, to počno prvič in nam drugega ne preostane, da se - pozitivno orientirani - pustimo presenetiti.

:juhuhu:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA