Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
 enabena
#346480
Zdravo. Ima mogoče kdo informacijo o adidasovi šoli teka? Lani je potekala (tudi) na Brdu - Kranj. Letos pa nisem še nič zasledila o tem. Rada bi se priključila eni tekaški skupini, ker moje lanske letos ne bo :(.
 AnkaB
#346492
Živjo,

prav lepo vabljena v skupino AK Kranj. Vsak torek in četrtek ob 18.00 na štadionu v Kranju.
Krasno in strokovno vodi Marko Prezelj.
Vzgojil je že celo četico maratoncev (predvsem maratonk), družba je pa sploh super.

Za več info lahko na zs.

Se vidimo?
LP Anka
 enabena
#346499
Hvala za vabilo. Verjamem, da se imate lepo. Vendar mi trening na štadionu nekako ne potegne. Me preveč spominja na moje šolske dni, ko mi tek še ni bil v užitek :). Ali pa tečete tudi v naravi?
 AnkaB
#346515
Pozimi in ob slabem vremenu smo na štadionu, poleti naredimo vsaj enkrat na teden tek v naravi.

Prednost treninga na štadionu je predvsem v tem, da lahko delamo skupaj hitri in manj hitri in počasni. To se v naravi ne da in skupina takoj razpade, če po moči ni zadosti homogena - kar pa ob več kot 3 članih skoraj ne more biti.

Saj lahko prideš le enkrat, ostalo tečeš po svoje - v naravi ali kje drugje. Tudi mi se včasih dogovorimo še za kako majhno skupinico za vikend ipd.

Vabilo še vedno velja.
lpA

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA