Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
Uporabniški avatar
 Dule
#945
Gregorb je napisal:
Zivjo!
Na Slapenski tek v nedeljo me ne bo-sluzba. Idejo o ekipi tekaskega foruma 100% podpiram.
Logotip je bomba! . Torej sem zraven ce me hocte!
Dobr pete bruste v nedeljo!
Gregor


Seveda!!!
Dobrodošel Gregorb med nami. Več ko nas bo bolj bomo opazni in večja klapa bomo. :wink:

Bo pa v nedeljo na Slapenskem teku še malo hecno, ko bomo tekli skupaj drug ob drugem za isto ekipo, pa se vizuelno še ne poznamo.
No do Ljubljanskega maratona pa se bomo že vsi poznali in se vzpodbujali med seboj, kajne. :D
Uporabniški avatar
 gregorb
#946
Fino!
Jaz vzamem 2 majci eno L in eno S(še za boljšo polovico), da ne bo fovšarije! :lol:
Uporabniški avatar
 MihaPR
#948
zivjo,

evo, lih sm se zbudu zato sele zdle, jst bi mel tud majco, L pa je moja cifra. gledem nepoznavanja, ni paniqe se bomo ze spoznal, lahka se pa prej dobimo na en sok :lol: :lol:
 t
#950
Živjo forumovci!

Fino ste se spomnili tole z majicami, napisom in reklamo za TEKAŠKI FORUM! Podpiram idejo!
Tistemu, ki dela spisek, bi tudi jaz naročila za dva: eno M in eno L velikost. Samo izberite čim bolj tanko tkanino, ne zelo debelega bombaža, da ne bomo kot spužve, polne vode! Kakšne barve pa bodo? Bele?

Glede društva pa je moje mnenje tako…
Verjamem Ero, da je ustanavljanje društva »mukotrpna« zadeva. Zato pa se ga lotijo tisti junaki, ki imajo vizijo kaj bodo v njem počeli. Malo lažje dobijo sponzorje, lahko kandidirajo za denarna sredstva za svoje akcije. Samo imeti društvo, enkrat na leto pobirati članarino, pa biti brez kake dejavnosti ali akcij, pa je čista »hohštaplarija«.

Meni tek in tale forum čisto ustrezata, ker sta BREZ OBVEZNOSTI. Upam sicer, da se bo Forum na netu, ki se je začel (mislim) kot del akcije POLETA 2003, ohranil tudi v prihodnje. Verjetno bodo na Poletu akciji s tekaško in kolesarsko ekipo ponovili v kakšni podobni obliki tudi naslednje leto, zato upam, da bo tale forum dobil svoje nadaljevanje in razširitev skupaj z novo izbano ekipo.

Po drugi strani pa je tek kot rekreacija mnogih ljubljančanov (oprostite ostali, ker ne vem kako je drugje) v takem razmahu, pa nam manjka informacij o celem kupu stvari, ki so povezane s tekom. Ne »srfajo« vsi po mreži, ne brskajo vsi po knjižnicah in knjigarnah za knjigami in revijami. Tu manjka bolj organizirano delo za nas, popolne rekreativce, v obliki poljubnih predstavitev, predavanj, nasvetov, TV oddaj itd.
Torej, jaz na »junake« še čakam!

P.S.
Pridem tečt v Slape, razen če ne bo deževalo. Višinske razlike je 200 m, malo asfalta, makadama, poljske poti.

Lep pozdrav! t
Uporabniški avatar
 ero
#953
hoj

t napisal/-a:Tistemu, ki dela spisek, bi tudi jaz naročila za dva: eno M in eno L velikost. Samo izberite čim bolj tanko tkanino, ne zelo debelega bombaža, da ne bomo kot spužve, polne vode! Kakšne barve pa bodo? Bele?


grami so kompromis med kvaliteto in "vpojnostjo", ne? :) majice naj bodo kar bele, če se strinjate? se bo logo tako bolje videl. spomladi bi si pa lahko omislili prave drese (mislim, da bo dovolj majica), kar bo seveda malce dražje.

Glede društva pa je moje mnenje tako…
Verjamem Ero, da je ustanavljanje društva »mukotrpna« zadeva. Zato pa se ga lotijo tisti junaki, ki imajo vizijo kaj bodo v njem počeli. Malo lažje dobijo sponzorje, lahko kandidirajo za denarna sredstva za svoje akcije. Samo imeti društvo, enkrat na leto pobirati članarino, pa biti brez kake dejavnosti ali akcij, pa je čista »hohštaplarija«.

Meni tek in tale forum čisto ustrezata, ker sta BREZ OBVEZNOSTI.


ravno zato se ne bi loteval procedure z ustanovitvijo. imam že s "svojim" društvom dovolj dela :) sicer pa - trenutno sem že član treh društev, v "boljših čash" pa se je cifra sukala okoli 5 :)

Upam sicer, da se bo Forum na netu, ki se je začel (mislim) kot del akcije POLETA 2003, ohranil tudi v prihodnje. Verjetno bodo na Poletu akciji s tekaško in kolesarsko ekipo ponovili v kakšni podobni obliki tudi naslednje leto, zato upam, da bo tale forum dobil svoje nadaljevanje in razširitev skupaj z novo izbano ekipo.


forum bo, tako ali drugače. razmišljam še o kaki razširitvi ...
Uporabniški avatar
 bojanu
#958
Pr nas doma eno M in eno L, čim boljše kvalitete, za pozirat po teku :lol:
Tudi za tekaški dres en M in en L za začetek (kadarkoli se bo že delalo) :D
Uporabniški avatar
 Dule
#961
T je napisala:
Meni tek in tale forum čisto ustrezata, ker sta BREZ OBVEZNOSTI. Upam sicer, da se bo Forum na netu, ki se je začel (mislim) kot del akcije POLETA 2003, ohranil tudi v prihodnje


Se strinjam s teboj: Takšno naše druženje je čisto brez obveznosti in stroškov. Naša edina obveza je, kar pa je naše veselje in bi to počeli tudi če ne bi bili povezani v TEKAŠKI FORUM, da se udeležujemo tekaških prireditev ( pa tudi tekaške prireditve, ki se jih bomo udeleževali bomo izbirali sami).

Prav zaradi te prostovoljnosti mislim, da se nam ni za bati za množičnost našega TEKAŠKEGA FORUMA, in sem prepričan, da bo število tekačev in tekačic TEKAŠKEGA FORUMA naraščalo na vsaki tekaški prireditvi.
:roll:

No na našem prvem teku, ki se ga bomo udeležili pod imenom TEKAŠKI FORUM naša udeležba še ne bo tako množična, saj veste vsak začetek je težak, tekaški pa tudi! :wink:

No mogoče pa se bo za TEKAŠKI FORUM prijavil tudi kakšen gost tega foruma, ki ne sodeluje v debatah. Seveda so dobrodošli!! :wink:

Vsem želim prijeten tek v nedeljo - ali na Slapenskem teku ali pa kjerkoli drugje! :D

Vsem našim članom, ki zaradi bolezni ali poškodb ne bodo mogli priti pa želim čimprejšnje okrevanje!
Uporabniški avatar
 mitsch
#968
Zdravo

Tudi jaz sem za tekaški forum. Včasih pa bom tudi kolesaril, mogoče bi to malo razširili.
Neformalna organizacija se mi zaenkrat zdi še boljša, ker daje več možnosti.
Tale forum na spletu pa je zelo potreben, nobena motivacija ni večna, dokler bomo tekli, ga bomo rabili.
Uporabniški avatar
 Matej
#971
Pozdravljeni vsi forumovci!
Čeprav že nekaj časa brskam po forumu, sem se sedaj odločil, da se vanj tudi "uradno" vključim. Odlična se mi zdi ideja, da se tisi, ki jih tek tako ali drugače zanima, med seboj povezujejo, si izmenjajo informacije, se motivirajo in v okviru ene ekipe sodelujejo na tekaških prireditvah. S tekom se ukvarjam občasno, letos pa sem si zadal za cilj, da se drugo leto udeležim maratona in ga seveda tudi uspešno zaključim. Kake dva meseca kar resno vadim, tako da verjamem, da bom lahko cilj ob takem treningu tudi dosegel. Seveda se bom na prireditvah prijavljal pod "Tekaški forum" in tudi majico hočem imeti svojo (XL). Le tega se bojim, da nas zaradi logotipa ne bodo ljudje zamenjevali z Japonci.

Pozdrav moderatorju Erotu in vsem ostalim forumovcem
Uporabniški avatar
 ero
#973
hoj,

Pantha Rei napisal/-a:Le tega se bojim, da nas zaradi logotipa ne bodo ljudje zamenjevali z Japonci.


ja, to je res prva asociacija :) a mene ne moti. avtor logotipa je Matjaž in vanj ne dvomim. se bo pa dobro videlo :)
Uporabniški avatar
 miro
#982
Tudi jaz podpiram še naprej tekaški forum.
Že sedaj je izredno kvaliteten vsaj kar se tiče informacij o teku , pa tudi povratne informacije so dobrodošle.
Mislim , da je prav , da ostane forum brez obveznosti , pač na prostovoljni bazi.
Ne bi pa se branil tudi simbolične članarine.
Ero in ostali samo tako naprej!
Lp
Miro
 petra
#984
Hojla forumovci!

Po dolgem času se tudi jaz ponovno javljam. Forum sem sicer spremljala, a neaktivno.
Tudi jaz podpiram Tekaški forum v tej neformalni obliki.
Ko boste naročali majice prosim računajte tudi name (1 x S velikost in 1 x XL).
Tek sem za zimski čas malo postavila na stranski tir in ga nadomestila z drugimi aktivnostmi, a ostaja ena izmed mojih priljubljenih športnih aktivnosti :) .

Lep pozdrav!
Petra
Uporabniški avatar
 Dule
#987
Pozdrav vsem, še posebej pa našim novim sotekačem in sotekačicam TEKAŠKEGA FORUMA!

Pantha Rei je napisal:
Le tega se bojim, da nas zaradi logotipa ne bodo ljudje zamenjevali z Japonci.


Zato pa je čez rdeč krog z velikimi in debelimi črkami napis "TEKAŠKI FORUM", tako da je bojazen da bi nas zamenjali z neko Japonsko odveč.. 8)

Zadnje dni opažam veliko tekačev po cestah praktično od zgodaj zjutraj pa tudi ponoči jih videvam. Ali kdo ve ali je to normalno za ta pozno jesenski čas ali pa se je povečalo število aktivnih tekačev? :?:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA