Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
Uporabniški avatar
 Junc
#53291
Vlajko, ti si car. Če greš kak dan spet na kroženje po kranju, greva lahko skupaj (rabim mal takih razdalj)
Uporabniški avatar
 Vlajko
#53295
Velja, predlagam krog okoli Zbilj (po enem bregu Save dol, po drugem pa nazaj). Je ravno za en polmaraton, če je verjeti TIS-u pa tudi promet ni ravno neznosen. Sem pa fleksibilen glede tras, le asfalt mora biti. 8)

Recimo, to nedeljo :idea: , če nas Tukalica-1 ne bo preveč matrala po Kamniškem vrhu ali Brani. :wink:

Potem bom do Ljubljanske fešte dal mir daljšim razdaljam. :D

Samo, moj tempo je 6 min/km ali slabši. :oops: :wink:

Tudi ostali ste dobrodošli, le dogovoriti se moramo. :D :wink:
Uporabniški avatar
 Junc
#53300
Ni panike za tempo, se bom prilagajal, tko da gremo v grupi. Zbilje se sliš uredu, štart iz Drulovke?
Nekaj sem mislil na tekmo v LJ, pa pomoje je to bolj za moje noge, nekak mi ne dišijo luže za tek ob Savi.

Kateri TIS imaš? jaz sem imel enega, ki pa je meril razdalje sam v Kraju, če je šlo ven iz mesta, pa je bila "tema", tko da sem si lahko zmeril samo mestne trase.
Uporabniški avatar
 Vlajko
#53311
Junce napisal/-a:... Kateri TIS imaš? ...

Pomlad 2005. 8)

Kar se same logistike tiče, jaz bi ta krog najraje začel in končal v Drulovki ( .... Delavski most - Čirče - Dragočajna - Podreča - ......), ker se silno rad odpravljam teč kar od doma, kadar je možno. Ni pa nujno. Vsekakor se bova glede podrobnosti zmenila po GSM-u. :wink:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA