Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
Uporabniški avatar
 mare
#2086
Jaz sem tale forum odkril šele včeraj. Ker mi je všeč, bi se rade volje kje pokazal v majici foruma. Če še ni prepozno je moja velikost L.
Uporabniški avatar
 ero
#2097
hojla,

seznam na četrti strani je ažuriran. bolj pomembno pa je tole: majice so :!: hvala Tomas sport 2 za sponzoriranje in ves trud z majicami :!:

tako, zdaj bom pa nekaj časa vozil s seboj kartonsko škatlo, polno majic :D a prve priložnosti za delitev majic so že tu - Šmarna, Vogrsko, ...
Uporabniški avatar
 milkec
#2100
jaz pa že imam majico!!!! :P :P :P :P

No to je pa prednost tega, da ima Ero pisarno dva metra stran od mene!
Uporabniški avatar
 5rca
#2116
milkec napisal/-a:jaz pa že imam majico!!!! :P :P :P :P


ne velja .. jest bi jo tut mela ... že dons :(
smrk
 Lipe
#2122
A je možno pripet fotko kakšnega "manekena", da se mi, ki jo bomo dobil malo kasneje lahko tudi naslajamo

Pliiiiiiiiiiiiiiiiiiz
Uporabniški avatar
 milkec
#2125
Lipe napisal/-a:A je možno pripet fotko kakšnega "manekena", da se mi, ki jo bomo dobil malo kasneje lahko tudi naslajamo

Pliiiiiiiiiiiiiiiiiiz


No če je bila prednost bližina Erotove pisarne, pa zdaj ne vem kaj je, ker tisti maneken sem ravnokar postal jaz in tudi jaz čakam fotke!

Drugače je pa danes tako lepo vreme, da bom na ŽAK-u kar v majčki laufau, da jo tudi prvi uradno preizkusim!
Uporabniški avatar
 Fotr
#2129
Krasna majica, samo nekaj bom popravil na njej. Tam, kjer piše FOR-UM, bom vmes dal T, tako da bo pisalo FOTR-UM. :D
 Lipe
#2137
:roll: :D :o
Face sta!
Uporabniški avatar
 S*
#2139
Zdravo!

Sem nova, pa bi tudi mela eno majčko, S velikost, prooosim. :P
Uporabniški avatar
 milkec
#2140
Včer sem pa že delal reklamo po Holmerju in sem na tak način jo tudi že zamazal. Ampak v njej sem se počutil kot Primož Peterka, ko je zamenjal dres. Takoj je bilo 10s hitreje na km. Kaj bi šele bilo, če bi imel še kaj oblečenega od Tekaškega foruma! :P
Uporabniški avatar
 simi
#2150
Vauuu! Kakšen dober model (ups, majica)!:lol:
Že komaj čakam, da jo dobim in se bom kazala z njo :!:
Uporabniški avatar
 5rca
#2157
dobr maneken, lepa majčka ... me zanima, če bo tut na men tko dobr zgledala :)
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 10

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA