Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
 tae
#53325
Trenutno nimam nobenega vprašanja, ker sem že vse odgovore našel tu. Glede na to, da že nekaj časa prebiram tekaški forum, je napočil čas, da se tudi sam registriram. Ne vem sicer kako ste ostali začeli tu pisati, jaz bom začel s kratko predstavitvijo, čeprav to verjetno nikogar niti ne zanima. Sem Miha iz Kamnika, star skoraj 30 let. Že celo življenje sem športnik, letos pa sem se šele začel ukvarjati s tekom. Bil sem na štirih uradnih tekih, razdalje okoli 10 km. Rezultat na 10 km imam 47 minut, katerega želim izboljšati v naslednjem letu vsaj za 7 minut. Do sedaj sem največ brez prestanka tekel 18,5 km. Polmaratoni me še ne zanimajo, ker mi ni bistvo le preteči razdaljo, ampak raje krajšo razdaljo in hitreje. Zdaj govorim že o svojih planih. Od zdaj naprej se bom začel javljati na poste in upam, da se kdaj vidimo v živo.
 tae
#53328
Hvala lepa za dobrodošlico in vabilo. Mogoče res pridem.
Uporabniški avatar
 Darja
#53334
Pozdravljen Miha!
Glede na to, da sva iz istega konca, bi mi prav prišel namig glede kakšne luštne tekaške proge, sploh v tem času, ko se marsikatera spremeni v nemogočo kombinacijo zemlje in vode.
No, če se pa srečava pa zajodlej, da bom vedla, da si to ti.
 lana
#53373
pozdravcka tud od gorenjke....
se ujamemo kdaj kje...
lp
lana
 maus
#53374
Helou,helou Miha,
Mam dost podobno zgodbo,star(beri mlad :wink: 28),letos začel teči,
sicer skoz športno aktiven,za mano ene par desetk letos,no vrhunec
tek na Grintovec.......upam,še na 21 Lj.........noro , noro , kako me
je tek zasvojil,leto dni nazaj si niti prbl. nisem predstavljal,da bom
tekač,hudo:-)
........Najbolj pozitivni ljudje........:-)

želim nam še veliko veliko užitkov:-)
Uporabniški avatar
 Junc
#53381
Same here, tud sem v letošnjem letu postal odvisen, vrhunec me čaka v Ljubljani za letos (21 km), drugo leto pa kakšnih 42 km

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA