Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
 toninho
#76872
Koda: Izberi vse[list][/list]
Nazadnje spremenil toninho, dne 10 Nov 2006, 14:03, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#76905
matej712 napisal/-a:MARATON-RECHNER
vneseš svoj čas na 5/10/21 km in ti izračuna predviden čas maratona
Tale link pa vsebuje kalkulator z res dobro primerjavo. Meni kaže ravno takšne predvidene čase, kot sem jih sam preračunaval. Seveda pa moraš upoštevati še okoliščine, ki lahko vplivajo predvsem na podaljšanje časa.

Ne vem pa, zakaj apek ni sporočil svojega rezultata, da bi videli primerjavo. Pogoji so bili v Radencih idealni.
 alpek
#76996
ZdravkoC napisal/-a:
matej712 napisal/-a:MARATON-RECHNER
vneseš svoj čas na 5/10/21 km in ti izračuna predviden čas maratona
Tale link pa vsebuje kalkulator z res dobro primerjavo. Meni kaže ravno takšne predvidene čase, kot sem jih sam preračunaval. Seveda pa moraš upoštevati še okoliščine, ki lahko vplivajo predvsem na podaljšanje časa.

Ne vem pa, zakaj apek ni sporočil svojega rezultata, da bi videli primerjavo. Pogoji so bili v Radencih idealni.


Svoj rezultat in poročilo sem napisal v temi o maratonu treh src. Sicer pa je bil rezultat nekje 3:31, kar je bilo v skladu z načrtovanim. Se pravi tempo okrog 5 min/km.
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#77046
alpek napisal/-a:...rezultat nekje 3:31, kar je bilo v skladu z načrtovanim. Se pravi tempo okrog 5 min/km.
Čestitam :!:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA