Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
 JOHANN
#120547
Ja, tale dnevnik je res prava zadeva :clap:

Hvala, Izidor
Uporabniški avatar
 mateja.hribar
#120549
Hvala Laufer, hvala Nanika, daluje. In hvala Izidor, res je fajn dnevnik.
:)
Uporabniški avatar
 BO-JAN
#120550
Mi lahko nekdo razloži kako vpisujete intervalne teke v tale dnevnik, da je razvidna dolžina intervala in pač čas porabljen za interval, sedaj da bi vpisoval vsak interval zase ni smotrno, če pa vpišeš skupno dolžino, bi bilo pa fajn da lahko kje pogledaš koliko je bilo teh intervalov :?:

Vse pohvale Izidorju :laola

teli intervali pa enkrat ob priliki , če se da

Hvala in LP Bojan
Uporabniški avatar
 izidor
#120560
Hvala vsem.

Vnos intervalnih tekov zaenkrat še ni mogoč.
Nameravam pa ob priliki dodat nekaj v smislu vmesnih časov za proge in vnos intervalov (s časom, dolžino, utripom, kalorijami,..).
Zaenkrat predlagam, da si intervale zabeležite v opis in kasneje, ko bo to podprto vpišete v novo dodana polja.

LPi
Uporabniški avatar
 IČA
#120574
Izidor, ko boš pa še to porihtal si pa zmagal :cast: .

Mogoče bi bilo potrebno dodati samo še opcijo za vrsto teka pa bi bilo vse pokrito.

Hvala lepa za trud :D .

lp
Uporabniški avatar
 ugor
#120584
Hvala Izidor!

LP
Uporabniški avatar
 zz topka
#120628
Izi, super boy si ti!
Končno sem si vse uredila in popravila dnevnik, ki ga pišem od 1.1.2008. Namreč, v začetku sem svoje pohode dajala kar pod tek, ko še nisem obvladala vse zadeve. zdaj pa sem si vse pošlihtala in sem zelo kontenta, ko vidim, da je za mano že kar nekaj kilometrčkov. Bom še žile zgubila....
Skratka, Izy, BRAVO!!
In hvala, ker se martraš za nas!
Uporabniški avatar
 MareMare
#120665
Laufer napisal/-a:
mateja.hribar napisal/-a:Kako ste dodali podpis?

Na Tekac.net pojdi na Nastavitve, spodaj klikni Uporabniski podpis, odpre ti novo stran, skopiraj BBCode in ga prenesi v tvoje nastavitve na TF pod podpis.
:wink:



Izidor :laola ...

Mejdun...sej je res bolj pozna ura,ampak jaz še vedno (...ali ne najdem ali sem še preveč friški :oops: ....) ne znam dodati podpisa v nastavitvah TF :hello: .


Please help!!!


lp
Uporabniški avatar
 Laufer
#120669
Počakaj še nekaj časa, potem se ti v nastavitvah pojavi podpis.
Tu gre za zaščito foruma. Moraš biti nekaj časa član, potem se to pojavi.
Ne obupaj. :wink:
Uporabniški avatar
 zz topka
#120699
Imam en kveščn!
Kaj,če hodim v hrib in premagam v 3km 420m višine, moram potem prišteti še to isto višino za dol, če hočem statistiko, koliko višinskih metrov sem premagala?
Prosim, če mi kdo, ki to obvlada, odgovori!?
Hvala!
Uporabniški avatar
 EVicA
#120704
Mene pa zanima,
ali pod kolo vpisujete tudi kilometre prevožene na sobnem kolesu oz. trenažerju? Sicer je kolesarjenje, samo ni to to, cesta je čisto drug pojem, ter
kako veste koliko ste pretekli na smučeh in prehodili po hribih? Imate vedno s seboj gps? Jaz imam pretečenega in prehojenega sicer celo reč, vendar izmerjeno le po času.
Uporabniški avatar
 MareMare
#120793
Laufer napisal/-a:Počakaj še nekaj časa, potem se ti v nastavitvah pojavi podpis.
Tu gre za zaščito foruma. Moraš biti nekaj časa član, potem se to pojavi.
Ne obupaj. :wink:



Hvala Laufer,se mi je zdelo,da me ne boste kar tako spustili medse...bo treba teč :wink: .


lp
Uporabniški avatar
 metkamarjetka
#120930
MareMare napisal/-a:
Laufer napisal/-a:Počakaj še nekaj časa, potem se ti v nastavitvah pojavi podpis.
Tu gre za zaščito foruma. Moraš biti nekaj časa član, potem se to pojavi.
Ne obupaj. :wink:



Hvala Laufer,se mi je zdelo,da me ne boste kar tako spustili medse...bo treba teč :wink: .


lp


brez nč ni nč ! :D hitro pot pod noge...... pol pa bo :)
Uporabniški avatar
 dexi27
#120944
Do danes je blo vse OK, ko pa čem vnest danes nov treninga pa se mi pojavi tole:
Query failed : Column count doesn't match value count at row 1

Ampak to šele ko vnesem vse podatke o treningu ko pa kliknem shrani pa zgoraj videno. V čem je problem nimam pojma prosim za pomoč :oops:
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 12

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA