Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
Uporabniški avatar
 Z*
#6003
S* napisal/-a:Dobra ideja
Slika

Jaz sem tudi za to, da se ta denar porabi pri naslednji prijavnini, npr. za radenski maraton (kjer upam, da bomo najštevilnejša skupina :D, tako da bomo tista raaavna polja čisto preplavili Slika).

SE PRIDRUŽUJEM.
Uporabniški avatar
 ero
#6662
tekaški dresi TF - povzetek

hojla,

- v aprilski rundi ste naročili 81 tekaških majic in nekaj malega manj hlačk in pajkic

- prevzeli ste že 50 kompletov

- čaka vas tako še 31 kompletov, od tega jih 8 še ni plačanih

tisti, ki ste komplete naročili in jih še niste plačali, pa to nameravate, denar nakažite semle:

TRR št. 03100-1001214506
ŠD Špic Ljubljana, Celovška 25, Ljubljana
sklic: 00 2004-102
namen: Nadomestilo za uporabo tekaške opreme

(majica 1.500 SIT, hlačke 2.000 SIT, pajkice 2.500 SIT)

o vplačilu nas obvestite na naslov tekaski.forum@sportosplet.net

plačilo majice (po novem) ni potrebno a če ga izvedete, je to vaš vložek v prihodnjo skupno akcijo (predvidoma piknik).

možnosti za prevzem opreme:
- ta četrtek ob 18h na holmerjevi stezi (stadion ŽŠD v Spodnji Šiški)
- po dogovoru - pošljite ZS

v soboto zjutraj pred trojkami se z majicami, če se le da, ne bi ubadal. kako izjemo pa bom verjetno naredil za tiste, ki ste izven Ljubljane...

še enkrat hvala vsem vam za odziv in sodelovanje ter seveda pokroviteljem za prijazno pomoč!!!

za dodatna naročila pa vas prosim, da potrpite, da mine gneča okoli trojk in Radenec... po tem boste tule obveščeni o možnostih...
Uporabniški avatar
 Filipid
#6668
Tudi jaz se strinjam s predlogom GregorjaB glede majic. Tako bi se lažje zapolnili nike name od forumcov :D .
________________
Treniraj trdo, zmaguj z lahkoto
Uporabniški avatar
 S*
#6675
Ero je napisal:
v soboto zjutraj pred trojkami se z majicami, če se le da, ne bi ubadal. kako izjemo pa bom verjetno naredil za tiste, ki ste izven Ljubljane...


Ja, prosim Ero, za nas * (Z* in S*) eno izjemo, a lahko? :) Če bo šlo ...
Slika
 markobi
#7117
Kot kaze sem prepozen za to rundo majic. Bi pa imel eno L velikost, ce jo kdo odstopi, kajti kar nekaj jih je nekam nezadovoljnih z njimi.
Sicer ne vem kaj s pritozujete ce pise Tomas sport 2 na veliko na njej in ste zanjo placali 2000 SIT. Kaj pa ko kupite Nike mikico ki stane 10.000 SIT pa tudi na veliko pise Nike in se tisti znak zraven, pa je vse OK ?
Torej kdo jo odstopi za ceno ki je bila objavljena?
Uporabniški avatar
 Staša
#7119
Pravzaprav so bile majčke zastonj in so pripombe deževale predvsem pred objavo, da so majčke zastonj - potem se je kar potihnilo...

:?: :wink:
 superga
#7120
MARKOBI !! Nekaj majic še imam; pošlji mi mail na :igor@superge.si , da se dogovoriva kje dobiš majico !!
L.P.
Uporabniški avatar
 Tjaša
#7130
stasa napisal/-a:Pravzaprav so bile majčke zastonj in so pripombe deževale predvsem pred objavo, da so majčke zastonj - potem se je kar potihnilo...


Pripombe so se na "trojkah" izkazale za upravičene, saj se spredaj očitno vidi samo "tomas sport" in tako so nekateri tudi navijali za naše.

Smiselno bi bilo najti ustreznejši način za tiskanje TF logotipa tudi na sprednjo stran, saj navijači sploh ne vemo kdo je naš. Navijaš seveda, ko tekača vidiš v prsi in ne v hrbet! :roll:
Nekaj se šušlja o kap'cah, primerni pa bi bili tudi "švic trakovi" za okoli čela.

Samo predlog.
Uporabniški avatar
 Z*
#7135
Ja ja ja, praksa (navijalk) je pokazala, da rabimo logo tudi spredaj, bravo, Tjaša. Če bomo imeli trakove, bomo z rdečim krogom na čelu videti kot kamikaze, hehe. Kar pa tako smo tu pa tam. :lol: Vsaj po teku trojk smo izgledali, kot da prihajamo s fronte...
 Nataša
#7136
he he, navijalke...spet mam idejo...ampak okej...bom tih...

lp
društvo tekstualnih picajzlov
 Lučko
#7166
Nataša napisal/-a:he he, navijalke...

:shock: :shock: :shock: Navijalke :?: :shock: :twisted:. A to mislš "vitlarje" :roll:. A boste z vitlarjem navijale navijalke :twisted: :wink:
Uporabniški avatar
 Filipid
#7169
Tudi jaz sem kandidat za dres tekaškega foruma :D . Upam da bo Ero kmal napovedu spet kakšno akcijo in objavil novo naročilnico :wink: . Resnično pa je treba premislit glede nika, ki bi se natisnil na majico. Jaz sem za.

_________________________
Treniraj trdo, zmaguj z lahkoto
Uporabniški avatar
 zagnana
#7236
Pozdravček.
malo sem zaspala, in se nisem udeležila nobene prireditve (na skrivnem treniram :wink: ) Tako še nisem prevzela plačane opreme. Kje jo lahko dobim?
Hvala!
Pridružujem se klubu navijačic TF.
Na 4. občinah bom pa tudi tekačica.

Jelka
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA