Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
Uporabniški avatar
 matjaz
#5775
:D :D :D Hej kdo si zeli doziveti izkusnjo hoje po zerjavici? To lahko stori v soboto 8. maja ki bo v Zireh, oziroma na kmetiji Pesek. Sam sem se tega rituala udelezil 5x, in nikoli ni bilo opeklin, pac pa sem izkusil nekaj kar je tezko povedati. INFORMACIJE dobite na: http://www.hoja-po-zerjavici.com/ :D :D
Uporabniški avatar
 matjaz
#5859
:D :D :D DOBRO, ALI SE RES NIHCE NE UPA PO ZERJAVCI HODIT? :D :D :D
Uporabniški avatar
 tini
#5865
matjaz napisal/-a::D :D :D DOBRO, ALI SE RES NIHCE NE UPA PO ZERJAVCI HODIT? :D :D :D


Verjetno zato, ker je takrat tek trojk ! :) :) :)

LpTini
Uporabniški avatar
 matjaz
#5870
:D :D :D saj to je popoldan ob 14.oo je zbor v Skofji loki na atobusni postaji. :D :D :D
Uporabniški avatar
 tini
#5872
matjaz napisal/-a::D :D :D saj to je popoldan ob 14.oo je zbor v Skofji loki na atobusni postaji. :D :D :D


Takrat bom sele sredi regeneracije z Laskim pivom, oz. na 'after' trojkah!
:) :) :) :) :)

LpTini
 drej
#5880
ne grem!
Uporabniški avatar
 5rca
#5907
matjaž, ja trojke so takrat ... že to bo dovolj velik šok zame in za moje podplate :lol: :shock: :lol:
Uporabniški avatar
 bosin
#5940
Matjaž, ne najdeš nobene žrtve za na žar? Boš moral kar sam odojka kupit :wink:
Uporabniški avatar
 miro
#5958
Matjaž mene to zanima , samo prevagale so trojke. Saj bodo še termini pa se bova takrat oba udeležila. Hoja bo za mene vsekakor izziv.
Lp
Miro
Uporabniški avatar
 matjaz
#5995
:D :D :D se bomo pa zmenili za naslednji termin. :D :D :D
 Lučko
#6036
matjaz napisal/-a::D :D :D se bomo pa zmenili za naslednji termin. :D :D :D


:twisted: Vm bomo nekater iz TF-ja žerjavco nardil :twisted: :twisted: :twisted:.
Uporabniški avatar
 Barb
#7543
Matjaž mene tudi tole zanima.Sam zaenkrat je kar se majskih vikendov tiče prio meni že vse polno,tko, da če bo kakšen termin v juniju ali kasneje se vam z veseljem pridružim.
Uporabniški avatar
 Staša
#7546
Tega pa še opazila nisem... Jest sem tut za vse traparije. Zmenjeno. Barb, haha, bova šle skupaj!
Uporabniški avatar
 matjaz
#7549
:D :D :D No novi termini so takole.

V A B I L O

Najbrž ste že slišali ali pa v TV oddaji gledali hojo po žerjavici in vas je takrat zamikalo, da bi to enkrat poskusili sami! Zdaj je priložnost, da greste v direktno izkušnjo, naredite nekaj za vašo poslovno uspešnost in vaše zdravje. Žrtvujte ognju bolezni innekaj svojih slabih lastnosti, znebite se strahu, dvignite samozavest in prebudite svoj notranji ogenj.

Hojo po žerjavici vodi
gospod TROJNAR FRANJO S.P.Betnavska 11, Maribor
avtor knjige "VIZIJA USPEHA"

Hoja po žerjavici bo v okolici Ljubljane- Žiri:
Sobota, 22. maj in 19. junij 2004 - Ljubljana-Žiri
na kmetiji pri PESKU, Brekovice 9, ŽIRI

C E N A: 10.000 SIT

Dobimo se na avtobusni postaji v Škofji Loki ob 14.00 uri ali na kmetiji pri PESKU ob 15.00 uri.
:D :D :D
Uporabniški avatar
 matjaz
#7550
:D :D :D No novi termini so takole.

V A B I L O

Najbrž ste že slišali ali pa v TV oddaji gledali hojo po žerjavici in vas je takrat zamikalo, da bi to enkrat poskusili sami! Zdaj je priložnost, da greste v direktno izkušnjo, naredite nekaj za vašo poslovno uspešnost in vaše zdravje. Žrtvujte ognju bolezni innekaj svojih slabih lastnosti, znebite se strahu, dvignite samozavest in prebudite svoj notranji ogenj.

Hojo po žerjavici vodi
gospod TROJNAR FRANJO S.P.Betnavska 11, Maribor
avtor knjige "VIZIJA USPEHA"

Hoja po žerjavici bo v okolici Ljubljane- Žiri:
Sobota, 22. maj in 19. junij 2004 - Ljubljana-Žiri
na kmetiji pri PESKU, Brekovice 9, ŽIRI

C E N A: 10.000 SIT

Dobimo se na avtobusni postaji v Škofji Loki ob 14.00 uri ali na kmetiji pri PESKU ob 15.00 uri.
:D :D :D

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA