Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
Uporabniški avatar
 Mija
#112044
vencelj napisal/-a: :arrow: rad spoznavam prijetne ljudi in danes sem jih kar nekaj (vključno z žensko polovico ekipe)


ker si tako pošteno napisal, da sva z MiciM OK in da sva kolikor toliko dobro tekli, bova tebe in andreja še kdaj vzeli v ekipo :wink: če bosta seveda še kaj hitrejša, ker dugače ne bomo mogli zmagat :!: :lol: :lol: :lol:

lepo vaju je bilo spoznat in še lepše tečt z vama v isti ekipi. dobra sta, kapo dol :!:

lp, m
Uporabniški avatar
 vencelj
#112168
Mija napisal/-a:
vencelj napisal/-a: :arrow: rad spoznavam prijetne ljudi in danes sem jih kar nekaj (vključno z žensko polovico ekipe)


ker si tako pošteno napisal, da sva z MiciM OK in da sva kolikor toliko dobro tekli, bova tebe in andreja še kdaj vzeli v ekipo :wink: če bosta seveda še kaj hitrejša, ker dugače ne bomo mogli zmagat :!: :lol: :lol: :lol:



lp, m


Saj, če nisem kaj zgrešil, smo zmagali že tudi tokrat. Kategorija ni bila uradno priznana, a smo bili od "polovičnih" ekip najhitrejši, za kar gre zasluga tudi hitri ženski polovici (Mija in MiciM) :clap: .


No, za najavljeno sobotno tekaško turo po okoliških hribih zaenkrat vremenske napovedi niso obetavne. V daljši varianti bi se v prvem delu dvignil z nmv. 450 m na 1562 m (Blegoš), spust na 500 in ponovno vzpon na 1642 (Ratitovec), dolžine bi bilo v tem primeru nekaj več kot 35 km.
Čez nekaj dni (sploh pa v soboto) ugibanj okrog vremena ne bo več :?
LP, vencelj
Uporabniški avatar
 miciM
#112225
ker si tako pošteno napisal, da sva z MiciM OK in da sva kolikor toliko dobro tekli, bova tebe in andreja še kdaj vzeli v ekipo :wink: če bosta seveda še kaj hitrejša, ker dugače ne bomo mogli zmagat :!: :lol: :lol: :lol:

saj če se ne motim smo že zmenjeni za druga leto, še lepše pa bo čez 8 let,
ko bomo presegli starost180let in bomo že utečena ekipa, ha,ha(tako je izračunal Vencelj)



lepo vaju je bilo spoznat in še lepše tečt z vama v isti ekipi. dobra sta, kapo dol :!:

S to trditvijo se pa popolnoma stinjam, saj sem že takrat,ko smo izbirali ime ekipe ugotovila, da smo kul

:lol: :lol:


LP miciM
 marjeta
#112402
VENCELJ SEM OPAZILA DA SI SE NAHAJAV NA MOJI LOKACIJI AMPAK KJE SI BIL PREJ PA NISI NIČ NAPISAL :?: LEP POZDRAV MARJETA
________________________________
BISTVO NI OSVAJATI,AMPAK SE DOBRO BOJEVATI :!:
Uporabniški avatar
 vencelj
#113110
Te dni, ko se že obnavljajo koledarji prireditev s podatki za naslednje leto, tudi meni misli že uhajajo naprej: katerim tekmovanjem bom dal prednost v prihajajočem letu? Gorenjski pokal?; Morda prvič tudi Slovenski rekreativni pokal? (ali ne bi bilo ob obilici tekov v bližini malce bz voziti se na nekatere kar oddaljene teke?); Morda atletska veteranska tekmovanja? (že mogoče, če bo ZAVS pokazal malo več volje pri ažurnem obveščanju o dogajanju!); Več polmaratonov, maratonov...?
Kakorkoli že, sedaj še par letošnjih tekov, nato baza, tek na smučeh, če bodo razmere ugodne, nekje v marcu pa naslednja sezona... :D .
lp, vencelj
Uporabniški avatar
 vencelj
#114127
V decembru sem odtekel še zadnje tri letošnje tekme, skupaj se mi jih je letos nabralo 27 (lani 21). Spet eno malo bolj aktivno leto, z mislimi pa že v naslednjem. Vsak tekmovalec rabi tudi svoje večtedensko obdobje počitka, pa ugotavljam, da ga rabi tisti, ki stalno teče po 5, 6 ali celo 7-krat tedensko, če pa poleg tekem ob koncu tedna tečeš le 4 ali 5-krat mesečno, pravzaprav stalno počivaš in ti takih pavz med zaključkom ene sezone in pričetkom priprav na naslednjo res ni treba delati.
Povečevanje pretečenih kilometrov (beri števila treningov) bi moral biti moj prvi cilj za leto 2008. Če v nogah ni primerne kilometraže, tudi na tekmi nimam "od kje potegniti".
lp, vencelj
Uporabniški avatar
 matec
#114130
vencelj tudi jaz se letos pretekel 27 tekov lani pa samo 14 :cry: no letos 13 tekov več :roll: no to ni slabo upam da bom tudi drugo leto pretekel okoli 25 tekov :!:

Lp jure :D
Uporabniški avatar
 vencelj
#114525
Matec, dober napredek glede na leto 2006! :clap:
Za letos pa bo predvsem prve mesece veliko odvisno od vremena. Sedaj sem že dve leti začel "suho" tekmovalno sezono na obali, na teku Povežimo soline (v koledarju sem videl, da je tek najavljen tudi za letos za 16. marec). Za 23. marec je predviden mali kraški maraton (do zdaj bil le enkrat- 2002), ki pa je datumsko za marsikoga prezgodaj, sploh če je s snegom bogata zima, potem se do takrat komaj spravimo s tekaških smuči v superge. Kaka krajša še gre, 21-ka je pa le 21-ka.
Je pa nekaj tekov že tudi prej, pa zimski izziv na Kališče vsako nedeljo, ki se ga tudi nameravam vsake toliko udeležiti.
Najprej pa tekaško- pohodna avantura iz Železnikov čez Ratitovec v Dražgoše, 13. januarja ( www.tekaskiforum.net/viewtopic.php?t=8220 ),spet le, če ne bo kakih hujših problemov z vremenom.
Odločitve bodo očitno padale bolj sproti :? , vsaj prve mesece leta.
lp, vencelj
Uporabniški avatar
 vencelj
#115013
Kot sem že napisal, sem zadnja leta začenjal tekmovalno sezono na teku med solinami, letos pa že malo razmišljam, da bi se udeležil katerega od zimskih krosov v januarju in februarju (tri tekme na Primorskem in ena v MS). Proge so vse dolge 8000 m in bi bile lahko dober del priprav na spomladanska tekmovanja.
lp, vencelj
Uporabniški avatar
 matec
#115090
tudi jaz se bom letos prve tekme uvrstil ravno krose primorskih novic
Uporabniški avatar
 vencelj
#115622
Prejle sem prebral post od Zebre, ki se je danes udeležil malega maratona v Medeji.
In kaj mi je prišlo na misel? Kolikor časa že tečem, nisem bil še na nobeni tekmi izven Slovenije. Zakaj ne? Ne vem, razlogov je več. Navsezadnje si lahko postavim kontra vprašanje: zakaj bi sploh šel? Trenutno je v športnem koledarju vpisanih 318 :!: tekem. Jaz sem jih lani odtekel 27. Sedaj sestavljam svoj koledar za 2008, pa imam zaradi vseh vrst prekrivanj datumov kar probleme. Povsod, kjer bi si želel, ne bom mogel biti- čemu torej dati prednost? Samo do poletnih dopustov sem s selekcijo izvzel 30 zanimivih tekov,sedaj od teh moram črtati še 10 do 15 tekov...Zakaj bi torej moral še drugam?
Izzivi letošnjega leta bi bile lahko tekme, na katerih še nisem bil: 12 ur Kališča, maraton v Radencih, Grintovec... :?:
lp, vencelj
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 39

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA