Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
Uporabniški avatar
 miro
#8412
Milana Kotnika sem prijavil včeraj po vrnitvi iz Jaske!
Lp
Miro
Uporabniški avatar
 marathon95
#8429
miro napisal/-a:Milana Kotnika sem prijavil včeraj po vrnitvi iz Jaske!
Lp
Miro

OK, vidimo se na Plitvicama :D
Uporabniški avatar
 marathon95
#8430
tini napisal/-a:(jst ga skor moram :) )


Ak buš dobar, dobiš poslije :toast:
Uporabniški avatar
 Tjaša
#8439
Hej, marathon95, ti ki vse veš, povej mi prosim, ali je 7 km proga v Plitvicah tudi zahtevna?
Nekje sem izbrskala rezultate iz leta 2001 in so blazno počasni??? Je to zaradi vzponov?

Zeloooo me je straaaaahhhhhh :!:
 ines
#8465
Proga na 7 km je čudovita.Na tej progi resnično tečeš mimo jezer,je pa gneča tako velika, da ne moreš prehitevat. Jaz sem na tej progi- sem bolj počasna in me gneča ni motila, res uživala. Sem pa pretekla tudi 2 krat progo na 16 km . Zame zelo težka ni pa nobene gneče. Leta 2002 smo imeli to čast, da je dal znak za start sam predsednik Mesič. Pivo je zastonj če prideš do njega - zelo dolga vrsta. Upam,da boste uživali vzdušje je enkratno.Jaz letos ne grem, mogoče drugo leto. LP Ines
Uporabniški avatar
 Tjaša
#8546
ines napisal/-a:.. pa gneča tako velika, da ne moreš prehitevat.


Ines, hvala za informacijo. Kar se tiče prehitevanja, se meni ni za bat. Mislim, da bom tekla čisto zadnja, osamljena obkrožena z gozdovi, jezeri in ptičjim petjem - tekla bom za "dušo".
So me pa rezultati iz leta 2001 res vrgli iz tira, saj so nekateri za 7 km potrebovali več kot uro in pol.
Pozdravček,
Uporabniški avatar
 milkec
#8552
Tjaša napisal/-a:So me pa rezultati iz leta 2001 res vrgli iz tira, saj so nekateri za 7 km potrebovali več kot uro in pol.
Pozdravček,


To le pomeni, da jih boš pustila vse zadaj! :wink:
Uporabniški avatar
 tini
#8584
marathon95 napisal/-a:
Ak buš dobar, dobiš poslije :toast:


Poslije 42km ce mi vjerovatno trebat gajba! :) :) :) :beer:

LpTini
Uporabniški avatar
 marathon95
#8611
Tjaša napisal/-a:Hej, marathon95, ti ki vse veš, povej mi prosim, ali je 7 km proga v Plitvicah tudi zahtevna?
Nekje sem izbrskala rezultate iz leta 2001 in so blazno počasni??? Je to zaradi vzponov?

Zeloooo me je straaaaahhhhhh :!:


Na žalost, nikad nisam trčao tu stazu i ne bi znao kakova je.
Rezultate Plitvica imaš na www.utrke.com
Potraži pod ARHIVA, imaš po godinama, ali samo za 2001 ima 7 km.
To je rekreativna utrka i tu nije važno vrijeme, nek proći stazu i doći do cilja, je tu dolaze ljudi i koji nikad do tad nisu trčali.
Nadam se da ćeš i ti uživati i doći do cilja kao i svi.
Uporabniški avatar
 marathon95
#8612
tini napisal/-a:
marathon95 napisal/-a:
Ak buš dobar, dobiš poslije :toast:


Poslije 42km ce mi vjerovatno trebat gajba! :) :) :) :beer:

LpTini


Pa i ono jedno, ako ga još bude, a mi ga nismo popili :toast: , ti bude problem.
Gajbu možeš riješiti u busu do doma. Najbolje da ju imate u busu, za svaki slučaj, jer put je dug. :piti: :toast:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA