Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
Uporabniški avatar
 milkec
#6704
V Trstu smo se s Sežanci nekaj na to temo pogovarjali, no v bitvu so celo oni sprožili to temo, pa smo tudi forumovci postali navdušeni nad to idejo.

Predvsem zaradi tega, ker novomeščani hodijo že vrsto let dol z avtobusom, pa mislim, da tudi Celjani (to nisem ziher), pa tudi zaradi tega ker nimaš nobenih skrbi zaradi prevoza, kdo pelje, kdo pije, kdo je utrujen...

Ker se Plitvice hitro približujejo (5.6.), bi se bilo kar nujno čimprej vsaj okvirno mnenje izoblikovati! Mislim, da če se vsi združimo nas je dovolj za cel avtobus.
Z novomeščani bomo imeli najboljši stik na Šmarješkem teku, ki je 16. maja, do takrat pa dajmo mi svoje mnjenje izoblikovati ali iti v to ali že na začetku opustiti idejo!
Nazadnje spremenil milkec, dne 10 Maj 2004, 08:15, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 tini
#6892
Jst sem za.
Ta maraton mi terminsko blazno ustreza, zato se ga bom skoraj 100% udelezil (42km).

Bo pa res treba doreci po Radencih o eventuelnem avtobusu..

BTW, a obstaja kaksen page od te prireditve ?

LpTini
Uporabniški avatar
 Filipid
#6893
Tini in vsi ostali ki jih zanima ta maraton poglejte na to stran:
www.np-plitvicka-jezera.hr

__________________________
Treniraj trdo, zmaguj z lahkoto
 Nataša
#6923
jest bi tud šla načeloma. na 16km. sem za avtobus. zihr bi se še Simi dal naštimat :D
Uporabniški avatar
 Dule
#6927
tini napisal/-a:Jst sem za.
Ta maraton mi terminsko blazno ustreza, zato se ga bom skoraj 100% udelezil (42km).

Bo pa res treba doreci po Radencih o eventuelnem avtobusu..

BTW, a obstaja kaksen page od te prireditve ?

LpTini



Verjetno mora biti super teči v lepi naravi ob vseh tistih jezerih. Malo me le moti, ker je celo progo asfalt.

Upam da se ga udeležim drugo leto :wink: , letos grem na Pohorje.
Uporabniški avatar
 simi
#6932
jest bi tud šla načeloma. na 16km. sem za avtobus. zihr bi se še Simi dal naštimat

Simi je tak bizi, da še dihat nima časa :cry: trenutno...le preberem še kaj. Saj bo tudi za dežjem posijalo sonce, vsaj do zdaj je vedno 8) :lol: :lol:

da se posvetim topicu: mamljivo, ni kaj, le sosede moram vprašat, če me 'opravičijo' tisto soboto, pa sem zraven :!: 'Izletom' se ne morem upreti, še posebej v tako dobri družbi 8)

dajte me na rezervno klop
 Lučko
#7014
Po včerajšnem planiranju in bojnem posvetu, sva z Tjašo tudi interesenta na 16 in 7 km. Milkec zabeleži 2x, ostalo se dogovorimo :lol: :lol:
Uporabniški avatar
 tini
#7015
V primeru, da zvisimo z novomescani lahko zorganiziram minibus iz LJ za 20 folka.

Samo bo treba dorect v kratkem (po Radencih)!

LpTini
Uporabniški avatar
 Tjaša
#7017
tini napisal/-a:V primeru, da zvisimo z novomescani lahko zorganiziram minibus iz LJ za 20 folka.
LpTini


Odlično. Za 20 člansko ekipo najbrž ne bo problem, ker bi se lahko pridružila tudi "navijaška ekipa TF" (da Hrvatom pokažemo, da Slovenci nismo introvertirani) :twisted: ! Težko se je odpovedat izletu kot so Plitvice. :lol:

Lahko že zdaj odpremo nov naslov na TF za evidentiranje prijav: tako tekačev kot navijačev.

Če pri organizaciji potrbujete pomoč, povejte, takoj priskočim!

Pozdravček,
Uporabniški avatar
 tini
#7028
Tjaša napisal/-a:
tini napisal/-a:
Odlično. Za 20 člansko ekipo najbrž ne bo problem, ker bi se lahko pridružila tudi "navijaška ekipa TF" (da Hrvatom pokažemo, da Slovenci nismo introvertirani) :twisted: ! Težko se je odpovedat izletu kot so Plitvice

Pozdravček,


Se bom pozanimal za ceno in javim v dnevu, dveh! :D :D :D

LpTini
 mojA
#7029
Ha - družinski maraton. Škoda, ker ne moremo, saj smo štirje ! :wink:

Mi je pa zadeva grozno simpatična. V bistvu bi šlo, en starš na 42, drugi na 16, Nina na 7. Urško bi imela med navijači. Če bi šli res še navijači zdraven, bi lahko Urška počakala pri njih :?: :P

Bomo družinsko premislili in dorečemo na Radencih !

Ps:

proga mora biti pa res PRECEJ zahtevna ! Uf - bomo švical pa grizl v klanc:x
Uporabniški avatar
 tini
#7039
Hoyla!

Govoril sem z lastnikom doticnega minibusa za eventuelni izlet v Plitvice.

Ceno ima 130 sit/km + cestnine + davek - da tudi z popustom oz. brez davka ce mu odkesiramo na roko.
Bi mu pa bilo treba javiti cimprej oz. v roku tega tedna ce smo interesenti.

Kapaciteta:20 tekacev
cena: po moji grobi oceni je to cca. 4k SIT (med brati :) ) po glavi, ce nas je 20.

Interesenti ?

Lp
Tini
 Nataša
#7042
jest definitivno na seznamu. Tini dej ti to nekam piš. po moje nas bo mimogrede 20.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA