Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
Uporabniški avatar
 Car
#6805
no.....zdaj je pa vrag odnesel šalo.....forum prevajajo v cirilico, vedno več je registriranih članov, majčke TF so vse številčnejše na tekaških prireditvah širom sveta..

...in tako je dober glas segel tudi v mačji svet.....Muca, ki sliši na ime Tinkara namreč vedno z zanimanjem prisluhne novicam iz Tekaškega foruma......in kar ne more se načuditii entuzijazmu in visoki morali, ki vlada med forumaši......

no...ker pa življenje ni potica, kot zna povedati Predinov Zoki, se je tudi Tinkara v vsej svoji mladostni navihanosti zapletla v manjšo aferico s sosedovim mačkonom....saj Tinkara ne taji...aferica je bila ful mega fino fajn prijetna zadeva......samo kaj, ko se mladostna navihanka ni zavedala posledic in sedaj je postala mama štirim navihanim mačkom, ki zavoljo svoje mladosti ( so mladi 2 tedna) šele spoznavajo osnove motorike, a je že sedaj mogoče z gotovostjo trditi, da bodo v prihodnosti umetnost teka izpilili do konca....skrati pravi člani tekaškega foruma :-).......

no in ker je Tinkara po naravi precej samostojna muca, malce ljubosumna na svoje hranitelje, že sedaj išče nove stanovanjske nastanitve za štiri mladiče...

...prvi navihanec je popolnoma črn, drugi navihanec je umazano bel s sivimi ušesi, tretji navihanec je bel po trebuščku, sicer pa črn in četrti navihanec je črno-bel, tipični predstavnik svoje vrste....

torej vsi forumovci dobre volje, živaloljubci in ostali pozitivci: če kdo meni, da je sposoben vzeti enega ali več mačjih mladičev pod svojo streho naj mi pošlje kakšno odobravujoče zasebno sporočilo.....prvi lahko izbirajo barvo...:-)...
Uporabniški avatar
 5rca
#6811
Car .. jaz bi takoj imela enega, samo kaj, ko so moji doma alergični na mačjo dlako : :x
Uporabniški avatar
 5rca
#6826
BRIJEM :?: :?: :?:

in potem naj tisto gladko kožo božam :?: :roll: :?: :roll: nč mehko pa nč puhasto pa nč zavozlano pa nč ... :arrow:
Uporabniški avatar
 Car
#9398
...sem temo malce potegnil iz naftalina....

...čutim namreč silno dolžnost, da vas obvestim, da štirje mački - mulci imenitno napredujejo......osvojili so osnove motorike, se že spuščajo v podrobnosti in spotoma raziskujejo okolico...

...in kot se spodobi za najstnike že imajo svoj prav....ker se baje ne spodobi vseskozi tiščati ob prsi..:-)- in so briketi okusnejši, že poskušajo mleti to industrijsko hrano....

...skratka, prihaja čas, ko bodo morali slovo jemati.....in zato so me mulci pooblastili naj zopet malce apeliram na ljudi dobre volje......še vedno namreč iščejo namestitev.....

torej sledi poziv muce Tinkare: prosim sporočite, da štirje mački - mulci iščejo nov dom vsem svojim prijateljem, znancem...

HOWGH - govoril sem

pa lepo tekaško popoldne vsem skupaj !!!!!

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA