Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
#6819
Primož: Mountainrider(ski)
To je noro. Tek in kolesarjenje sta tako lepi stvari - kot ustvarjeni za spoznavanje novih ljudi. Ki imajo ogromno povedati o tisočerih stvareh... A največkrat ne gre: ves pogovor je le o časih, treningu, opremi, poškodbah, le redko (poglejte Tekaški forum, ki je malo nastal tudi iz lanske Poletove tekaške ekipe, in preberite Doživetja na teku - kar koli si že mislim o tovrstnem življenju po internetu - je tu vseeno veliko iskrene duše; ko bi ta le zdržala, ko bo stvar postala prevelika in si bo moral vsak sam iskati pot...) kdo ugotovi, da je rekreacija pravi dar predvsem zato, ker prek nje spoznaš toliko zanimivih ljudi.

Po čem pa vam tole diši? :roll: ??? Stvar bo zdržala; tako velika je postala, ker se razvija sama od sebe - torej zaradi istomislečih. Ravno zaradi nje so nekateri stopili na to pot, drugi pa skozi njo iščejo (in najdejo) svojo pot .... :lol:
Uporabniški avatar
 matjaz
#6821
:D :D :D sploh ni bistveno, ali stvar zdrzi, TF ZIVI, IN TO NAM JE ZADOSTI. :D :D :D
Uporabniški avatar
 milkec
#6824
Matr tale TF pa ni od muh mar ne! Če bo šlo tako naprej bomo kmalu marsikateremu šli v nos, pa ne ker bomo premočni, boljzato, ker se dela za korist neposrednih udeležencev, torej nas tekačev, kar bi za druge organizacije, ki se bogato preživljajo s tem, ne bi moglo ravno reči!
 Ursa
#6827
TF res raste iz dneva v dan, kar je po eni strani dobro, ker lahko vsak dan prebereš več različnih mnenj, idej in doživetij. Tako ogromno različnih ljudi, ki imajo stično vsaj/samo 1 točko v življenju = tek, je težko najti kje drugje na kupu :)

Je pa umetnost ohraniti pozitivizem, ki vlada na tem forumu in je "opevan" v zg. odstavku, če se ljudje, ki na forumu sodelujejo, ne bodo zavedali kakšen je namen foruma: po moje gre za druženje z isto mislečimi, toleriranje drugače mislečih (in po možnosti od njih dobit kak nov pogled na zadevo) ter spodbuda začetnikom in vsem ostalim takrat, ko jo rabimo. In zaenkrat resnično na forumu te stvari doživljam vsak dan, zato ga tudi tako rada prebiram. Več kot nas je, težje je tudi organizirati kako zadevo v RL - recimo skupinske prijave, razdeljevanje dresov, razporeditev denarja od majic..... zato je treba spoštovat delo, ki ga imajo s tem Ero in ostali ter delovati čim bolj enotno, da je tega dela, ki je prostovoljno in ob prostem času, čedalje manj in je čim bolj prijetno.

Rada bi omenila še nekaj, kar me zadnje čase mogoče malo "moti", pa čeprav mi je po drugi strani ta stvar tudi fajn...... kadar imam čas in lahko preberem vse štrene. Gre za to, da se v nekaterih namenskih štrenah stvar zaplete z 10 in več odgovori, ki v štreno ne sodijo in so izpeljanke kakšnih stavkov ali osebna sporočilca. Recimo Doživetja na teku - vedno sem jih rada prebirala, zato bi želela, da to res ostanejo doživetja. Mi je pa čisto všeč napr, da je Staša odprla novo štreno za šale, Matjaž štreno za tremo itd.... in ko imam čas jih vedno tudi pregledam.

Povzetek: super forum, super forumovci, držimo se teme štrene 8)

Lep pozdrav vsem,

Ursa
Uporabniški avatar
 milkec
#6831
Ursa napisal/-a:druženje z isto mislečimi, toleriranje drugače mislečih


Prekleto dobra misel na splošno za v življenju!

----------------

Glede štren pa takole: pri toliko ljudeh in pri tako odprtem forumu je nemogoče, ampak zares nemogoče, da ne bi do tega prišlo, zato ker vsak napiše v trenutku, ko kakšna misel pride. Tako jaz pišem po topic, ki s tem nima nobene veze, ampak se mi zdi pa fajn, ker nadaljujejm Uršino misel! Seveda pa se mora vsak brzdati sebe in pri sebi oceniti ali paše to tja ali ne!
Uporabniški avatar
 5rca
#6836
jaaa ... mešanje štren je pa moj hobi :oops: :roll: :oops:
 dpop
#6839
Ursa napisal/-a:druženje z isto mislečimi, toleriranje drugače mislečih


Ja vidis... ker tako mislis te je "bog strafal" pa sem tudi jaz
na forumu... tisti pod "drugo tocko" :lol:
in pac mesam strene... in potem imate "isto misleci" veliko dela
s prebiranjem "zrn od plev"

LP "Plevelko"

P.S. "Tukaj smo vsi enaki... samo eni so bolj enaki kot drugi"

P.S.S. sem se spomnil na vic ko so v JAR odpravili rasizem...
oblast je rekla: "ni vec crnih in belih... zdej smo vsi zeleni"
Pa hoce crnec iti v kino kamor prej crnci niso imeli vstopa.
Tam pa ga vratar ne spusti noter, pa se crnec razpizdi: "Pa kako ne, sej zdej smo vsi zeleni". Vratar pa ga pogleda in rece: "Ja, ja.. samo TI SI TEMNOZELEN"

P.S.S.S. evo... spet sem zmesal streno :twisted:
#6841
pia napisal/-a:Po čem pa vam tole diši? :roll: ???

Prebrala sem tole v Poletu in se malce zamislila :shock: . Saj mu dam kar prav, Primožu, Slovenci smo že raje taki, malce vase zaprti, sramežljivi :oops: , na prireditvah zadržani :roll: , in po tekmah se kar nekam izgubimo... So izjeme, seveda ... Na internetu se pa kar razvežemo, razživimo in brez konca in kraja spletamo, zapletamo, razpletamo ter razpredamo o vsem, kar nas zanimaSlika. To nas povezuje, pripadamo si, dihamo eden za drugega, puloverček, ki smo ga spletli, ne more kar tako razpasti ... Ostane, četudi stvar prerase samo sebe ...
Kar se Ursinih štren tiče, pa tole. Včasih smo pač malce nagajivi, otroško razposajeni, skoraj poredni, pa nas malce zanese, ali preprosto ne najdemo pravih in dovolj besed (ni vsak od nas Fotr!). Cenimo pa vsakogar, tudi tistega, ki le od časa do časa sikne kako enozložnico ali najkrajšo enostavčno poved, s katero nam daje vedeti, da je tu, z nami, prebira, spremlja, in ko mu bo čas dopuščal ali volja ali trenutni navdih (ali kar si že bodi), potegne vrečo z glave ... :shock:
Uporabniški avatar
 runner
#6843
Je pa umetnost ohraniti pozitivizem


dokler je tukaj fotr, dpop, bajsi, dule, lucko, matjaz, rolca... (ne morem vec nastevati) me ni strah za nas pozitivizem.
TF rulz!

runner
Uporabniški avatar
 Dule
#6846
Se strinjam z zgornjimi posti, tudi meni je všeč, ker na forumu ni treba v vrsti stat da prideš do besede, pa vsak pride do svoje besede, pa noben te ne more prekinjat, omejevat besed ali utišat.

Zato Tekaški forum teci naprej za vedno.. :P :D
 Ursa
#6847
Vidm, da se je tale nas TF vsidral ze v mnoga srca :) Ja, ni kaj, smo pravi umetniki (ki ohranjamo pozitivizem).

@Plevelko: hja, a nisi vidu, da sem napisala, da naj A-misleči kdaj kej poberejo tudi od B-mislečih (in seveda obratno), tako da si poleg učenja veščine strpnosti lahko še širimo obzorja :wink:

@mešanje štren: duhovit preblisk je vedno fajn prebrat, mislila sem bolj na popolno zamenjavo teme...je možno odpret drug topic? al pa, če gre za dialog dveh, se preusmerit na private message... sicer pa ne tega preveč resno vzet... pač le ena želja ene članice TF :) ki bi rada mal upočasnila čas al pa ga le mal bolj zorganizirala, hmmmm :roll: :idea:

Lp, Ursa

EDIT: Joj joj joj....... jaz o organizaciji časa, eni pa o kratenju svobode govora :oops: :roll:
Uporabniški avatar
 bojanu
#6848
Bom citiral (in komentiral) še dva stavka višje v besedilu:
PK: ... Skupaj zganjajo rekreacijo, a po vadbi jo največkrat vsak odkuri domov, potem pa šele začno komunicirati. Malo po telefonu in ogromno po internetu.


Mislim, da imamo srečo in ne spadamo v to sivo povprečje (kot bi rekel prijatelj, s katerim kolesarimo in je kolesarjenje pravzaprav izgovor za druženje). Še po vsaki prireditvi smo si vzeli čas in malce poklepetali, še najraje sede :D Cooperjev test z nekaj minut teka in vrnitvijo domov ob polnoči je bil samo eden od primerov, da ne gre samo za tek, ampak še kaj več. In da internet ni glavno (edino :?: ), kar nas združuje.
Za TF se pa ne bojim, kot tudi ne za še dva kolesarska foruma, s katerima hodimo kolesarit. Povsem različni ljudje, ki jim je gibanje na svežem zraku v prijetni družbi dovolj, da se majo fajn 8)
 dpop
#6853
bojanu napisal/-a:Bom citiral (in komentiral) še dva stavka višje v besedilu:
PK: ... Skupaj zganjajo rekreacijo, a po vadbi jo največkrat vsak odkuri domov, potem pa šele začno komunicirati. Malo po telefonu in ogromno po internetu.



Ja tudi meni je tisti odstavek zgoraj malo vzel apetit... ko sem ravno
prebiral polet med malico...

Ocitno gre tole internetno druzenje ljudem v nos... ampak kot vedno...
kritiziras in bojis se necesa cesar ne poznas ali pa nisi sposoben narediti...

Internetni klepeti so bili vedno "rezervirani" za marginalce in odpadnike.
Ljudi ki imajo prevec casa, premalo dela, ki so asocialni in oh in sploh...
skorajda "sodrga". Ampak pogejmo dejstva. RL (v nadaljevanju Real Life)
je dosti bolj drasticen. Na internetu se Cigani ne pobijajo med sabo,
mozje ne maltretirajo svojih zen(sk), tudi avioni se ne zaletavajo v
stolpnice... RL - nasilje, RL - lakota, RL - osamljenost, RL - stress

Pa "koji k..c" bo meni gospod Kalasnikov (al kaj je ze zaeden) pisal
da je druzenje "v zivo" tisto in edino pravo. Sem pred leti ko sem zacel
IRC-at (ma, preverte v googlo kaj je to, ne bom tle razlagal) bil
opozorjen od "starejsih ircarjev" da pac "NA INTERNETU SMO VSI LEPI
IN PAMETNI" potem je pa marsikdo razocaran. Pa smo se potem
enkrat dobili (cca 20 ljudi) pa ni bilo nobenega morilca, nobenega
gobavca, nobenega s tremi nogani ... pac... normalni ljudje, ki so
pac obsojeni na to da so malo bolj zadrzani. Ampak v RL se nas je lahko pogovarjalo samo po 3-4 naenkrat... in smo ugtovili da je taka

zdruzba prevelika... pa smo se "pogrupisali". In jaz sem padel v skupino
s katero se danes igramo badminton... pac to nas veseli.

Ampak neee... za gospoda Kalasnikova je to marginalno. Bolje je da se
trije "machoti" ki grejo na Grosglokner (or whatever) potem se nazgejo
skupej, po moznosti se kaksno Ukrajinko skupej upedenajo....
Doma pa... hja... sej ne vem ce je porocen... ampak mogoce pa tacajt
kdo pri nejm doma pedena zadeve :twisted:

Ma, sem sam v svojem postu "zmesal strene" ampak me je tole branje
tako razhudokurcilo, da tut makaronov nisem do konca pojedel...

Pri vseh PIZDARIJAH v nasi drzavi se je pa na TF spravu....
Ja, marginalci so neskodljivi dokler se ne organizirajo... potem postanejo
nevarni... in to samo zato ker so drugace misleci

Men prou dol (zena pravi da ne:lol:) visi za kaksnega me imajo...
Men je bilo ZELO lustno ko sem na zadnjem svojem teku, lahko
se s km podebatiral, ko niso bili tam samo "polnojajcni atleti" raznih
klubov, ki jih itak samo kreatin in steroidi pokonc drzijo (dobr, mene pa
lekadoli)

Zato pa bi prav z vesejem povabil gospoda Kalasnikova (in vse
ki nimajo pojma o pojmu) da se nam kdaj pridruzijo, Virtualy or RL

Poteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem pa napisejo kaksne clanek (o TF)

Ajd , dost je, grem po njej nabijat...

LP Darko

P.S. aja, nabijanje se nanasa na pernato zogico... mam dons "dopolnilno rekreacijo"
P.S.S. a ima kdo kej proti... in zakaj ne :lol: :lol: :lol:
 Nataša
#6854
to ful ni fer, da bom do poleta pršla šele okol sedmih, ko se bom prplazla domov :cry: tko da ne vem čist točn, za kaj gre, vem pa, da bi lahko kdo od TFja tudi napisal kakšen članek v Polet in povedal, za kaj gre TUKAJ; Fotr, se javiš?? :D

od začetnega internetnega foruma je nastal pravi klub, forum pa uporabljamo za dodatno komunikacijo, ker pač vsi nismo doma iz iste vasi. predebatiramo tekme, aktualne teme, se mal žalmo, hecamo in se potem opravičujemo, ampak osnova so vendar dnevi, ko se vidimo in pomenimo in poslikamo in vse to. in čeprav sem vesela vseh 200 in še nekaj uradnih članov TF, sem še vedno bolj vesela face kot pa imena na forumu.

če je hotu tist v poletu namignit, da smo neki asocialni zafrustriranci, ki se skrivamo za ekrani računalnikov, pa nej bi prišel recimo na cooperja, kjer smo bili daleč največja in najbolj glasna družba.

howgh!
 Ursa
#6856
Ursa si mal sposod Natasin podpis: Sej pravm....nimas kej! Vedno se bo kdo najdu, ki mu bo slo kej v nos. In pol bo svizec zavil cokolado in jo prodal ustno ali v pisni besedi tistemu, ki jo bo hotel kupit:) In potrosniki v Sloveniji smo baje zelo osvescen narod, ki dobro ve, da je tudi tako dobra cokolada kot recimo Merci lahko kdaj okuzena s Salmonelo :shock:

Skoda, ker danasnjega Poleta se nisem brala... pol ne bi zacela o temah stren ampak bi rajs citirala Alberto Tombo: I really lack the words to compliment myself today. .... res smo dobri.... ne samo da pobiramo kolajne (no ja, tuki bi morala v 3. osebi pisat:) , celo v cajtnge smo ze najdli pot , hehe :wink: !

Lp, Ursa

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA