Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
Uporabniški avatar
 vanja
#6904
Tud js ne morem bit vec tiho.

Meni se zdi, da so pri poletu cisto sokirani, ker nas je toliko in ker tako navduseno tekamo naokrog :D OK, Polet je spravil na noge ogromno Slovencev, ostale bomo pa mi :D

Tale Forum je res noro fajn. Vedno ko se prikljucim nanj, me kar zasrbijo podplati in komaj cakam, da obujem copate in oddrvim novim dogodivscinam naproti :D 8) In vidim, da nas je mnogo takih. In vedno vec nas je. S tem pa smo ze dosegli namen, a ne :?:
Kar pa je ostalih dejavnosti, od udelezevanja tekem, opreme, do ostalih debat, pa naj so o samem teku, ali pa o cemerkoli, so se dodatni veeeelik plus :D :D In upam, da bo tako tudi ostalo.

Lep pozdrav in se vidimo na trojkah :!:
Uporabniški avatar
 miro
#6933
Tudi jaz sem pozno ponoči predihal Primožev članek. Tudi meni se ne zdi ne vem kako negativen , kar se tiče našega foruma. Prej pohvalno.V današnjem času resnično večina ljudi ne zna več komunicirati - mogoče je ravno zato izpostavil doživetje na teku. Ta doživetja imajo v resnici -"Dušo"! Tudi mene so velikokrat motivirala , velikokrat spravila v dobro voljo..
Če nekdo omeni tekaški forum tudi v časopisu,je vseeno velika stvar , se pravi , da je opažen , mišljenja drugih ljudi pa ne smejo vplivati na nas.Naj bo tako , kot je zapisala tudi Urša : Prisluhnimo tudi drugače mislečim ,predstavimo jim svoje argumente ter nato začnimo pljuvati po drugače mislečih.
Skratka Primož je ponovno dokazal , da profesionalec , da napiše članek kateri se nas dotakne o katerem se krešejo mnenja in prav je tako.
Kaj bi bilo , če bi vsi blejali enako na ves glas. Svet bi hitro postal dolgočasen brez pozivitizma , ki je tako značilen za naš forum.
Ponovno dokažimo , da smo strpni ,pozitvni ljudje ,ter da nam razni oklepaji ne morejo do živega.
Vsem želim še naprej obilo zabave in koristnih informacij na našem forumu.
Lp
Miro
Uporabniški avatar
 5rca
#6938
Nimam kaj dodati... sta Tjaša in AndrejaT že vse napisali in se popolnoma strinjam z njima :)
Povem pa lahko, da so mi Kalček (Kališnik) in njegovi extremovci v pretklih letih zelo pomagali pri nasvetih o teku, opremi in če kdo od njih tole bere .... še enkrat HVALA fantje :!: lepo smo se imeli :lol:
Uporabniški avatar
 matjaz
#6939
:D :D :D extremovci so krasni, poletovci so krasni, TF-jevci smo kransni, vsi pocnemo nekaj kar nas druzi, ampak cez FORUMOVKE jih pa ni. Jebes zivot bez p.....!!!
Uporabniški avatar
 Tjaša
#6941
matjaz napisal/-a::D :D :D ... ampak cez FORUMOVKE jih pa ni. Jebes zivot bez p.....!!!


Matjaž, too much! :twisted:
 Gost
#6942
Pozdravljeni, tekači različnih mnenj.
Kališnik tukaj.
Sicer sem vse povedal v kolumni, ampak ker se mi zdi, da so Doživetja na teku preveč pomembna stvar, da bi šla mimo javnosti (ne samo rekreativne), bi le pojasnil nekaj stvari.
Pred dvema letoma in malo se je na mojo idejo začelo v Poletu pisati o teku (in rekreaciji) in z veliko trme smo tisti, ki smo v stvar verjeli, zadevo spravili skozi. Koliko ljudi je začelo teči zaradi tega?
Veliko. Morda kaj pomenijo tudi številke o udeležbi na zadnjih dveh maratonih v Ljubljani.
Moja največja želja - nastala pa je iz izkušenj, lastnih in tistih dolgoletnih pri ne prav enostavnem vodenju kluba, ki je v Sloveniji v zadnjih desetih letih naredil v državi za rekreacijo daleč največ - je, da bi ljudje začeli teči zaradi sebe, zdravja in veselja ob spoznavanju drugih. In Tekaški forum je v tem pogledu daleč najbližje mojemu videnju zdrave sredine. Kdor je prebral odstavek, ki je koga razburil - tudi, če ga sploh ni prebral - je to lahko tudi spoznal. Kdor težje razume vrinjene stavke in oklepaje: Tekaški forum s svojimi Doživetji na teku ima dušo in je v slovenski rekreaciji tudi zaradi tega pomembna novost. Ljudi sili k razmišljanju, k temu, da se odpirajo, pa čeprav na način, ki meni ni najbolj pri srcu, z internetom. Tako mislim sam, drugi drugače in to je v redu. Zame.
Sicer pa v pojasnilo tistim, ki so v rekreaciji bolj sveži in zato prepričani, da o ničemer nimam pojma in ne vem, kaj se dogaja.
Poleg Poletovega teka, kolesarjenja in letos prebujanja čistih začetnikov smo s prijatelji postavili na noge:
-Sežanski mali maraton
-Tek na Vršič
-Tek okoli Bohinjskega jezera
-Kranjskogorsko desetko
-Tomov tek v Mokronogu
-Kolesarski maraton treh pršutarn
-prenovljen kolesarski Juriš na Vršič
-začeli smo s testi tekaške obutve, ko v to ni še nihče verjel
Kakšno leto smo pripravili tudi po dvajset prireditev.
Vrh vsega nam uspeva s Slovenskimi novicami in Poletom pomagati kakšnim dvajsetim, tridesetim vrhunskim športnikom. Tudi olimpijcem.
Zelo jasna mi je razlika med rekreacijo in vrhunskim športom in morda še bolj razlika med zdravo in nezdravo rekreacijo. Pa tudi med zdravim in nezdravim razmišljanjem o športu in rekreaciji; v rekreaciji sem pač doživel že vse vrste žaljenja, izsiljevanja in groženj. Včasih je bilo to tudi posledica mojih napačnih odločitev in premalo tolerance. Jasno, da sem se kaj naučil.
Vendar pa, kot je rekla moja ta mala pri sedmih letih, ko ni hotela pisati tako, kot pišejo drugi: "Vsak po svoje, oči!".
In zato hvala za vsa mnenja. Cenim jih.
Na koncu kolumne sem zapisal: "Vendar bom moral še delati na tem." Kar pomeni, da še po desetih letih ne vem dosti. Če so tega nekateri po pol leta, se globoko priklanjam njihovi sposobnosti.
Pozdrav vsem, Primož

P.S. 1
Tekaški forum ima svojo moč: zaradi pisanja o neenakovrednosti nagrad (diskriminacija po spolih) v Sežani sem jih izenačil v dogovoru z glavnim iz Sežane, kar je imelo za posledico nepopisen prepir z drugačemislečim in če bi v klubu ne imeli toliko izkušenj, bi zaradi bojkota iz kluba za Sežano glavnozadolženega (bojkot je bil posledica nestrinjanja z izenačitvijo nagrad na tej prireditvi) prireditev lahko tudi padla.
Nagrad nisem izenačil zato, ker sem zbral ves denar za prireditev, temveč zato, ker menim, da so v rekreaciji nagrade za ženske in moške lahko izenačene.
P.S. 2
Prijatelju od ad. Ukrajinke: dokler se s tvojo ženo tako skladno ujameva, jih ne rabim ...
IN NE GNJAVI JE ZARADI TEGA: TO JE HEC, SAJ SI RAZUMEL?
Uporabniški avatar
 bosin
#6949
Uf, kakšen vihar se je dvignil okoli kratkega, iz koncepta iztrganega ,odstavka !
Nekateri ste malo narobe brali, nekateri ste malo narobe razumeli (Primoževe tekste se včasih res težko razume) in reakcije so bile tu. Čisto pretirane. Kdor osebno pozna Primoža Kališnika ( ne Kalašnikova !!..a ni takole potvarjanje imena rahlo žaljivo, dpop?), ve, da možakar dobro pozna športno sceno, tudi rekreacijsko.Tudi sam je rekreativec v mnogih pomenih. Ima pa o zadevah svoje mnenje, velikokrat se izkaže za nepravilno. A, saj ima vendar pravico, da ga ima.In tudi pravico (in možnost, če smo odkriti), da ga napiše. In v imenu te "svete" pravice do drugačnega mnenja, življenja, navad in česarkoli že, kar se na TF ves čas zelo poudarja (upravičeno!) bi mu motrali to tudi dopustiti. Saj TF ne bo zato nič slabši, saj nihče ne bo zasovražil teka, saj se ne bo nihče zato s komerkoli skregal! Živel tek! Živel TF? Živelo bratsvo in enotnost ...itd
Uporabniški avatar
 milkec
#6953
he he he he he
Bravo vsem... Sem že hotel napisati, da tale odziv na članek ne bo kar tako in da se lastnik prispevka oglasi.... Svaka čast Slika.

Kar se tiče članka je bilo veliko napisanega, kar se tiče samega avtorja - pa čeprav sem frišn in mlad - mislim, da je naredil dovolj stvari in se dokazal v veliko stvareh, tako da je potrebno spoštovati njegovo mnenje, pa če se strinjamo ali ne! In tako je bilo to tu predstavljeno. Mislim pa, da velja tudi obratno, da tudi on spoštuje naša mnenja! Drugače sploh ne bi objavil TF - roko na srce, ta je bil označen pozitivno - in mislim, da mu je lahko tudi dogajanje tu neka inspiracija za pisanja.
Dokaz spoštovanja drugih utemeljenih vidim pa v tem, da kot sem razbral sam kalček ni navdušen nad internetom, vendar pa kljub temu TF prikazuje pozitivno, ker tak pa je! POZITIVEN

In pozitiven je tudi POLET in pozitivno je še mnogo drugega! In pozitivne stvarem se ne sme METATI POLEN POD NOGE, ampak iti z roko v roki naprej! Slika V to ne dvomim! Slika

Torej naslednjič se bom preko Slika dogovorili za Slika, po njem pa v prijetnem vzdušju Slika

Velja :?:
Uporabniški avatar
 Bajsi
#6954
Helou!
Malo sem užaljen! :)
Zakaj ni omenjen Bajsijev kulinarični kotiček?! :( :D :(
 Nataša
#6955
men se pa zdi da tud če kritiziramo oz.povemo svoja mnenja (vsak svoje, tako je prav), to počnemo kulturno, v primerjavi z drugimi forumi po internetu cel ZELO kulturno. isto je bilo pri majicah. prav je, da v kaj tudi špiknemo, da smo pa na splošno pozitivci, je pa itak jasno. komur pa ni, naj pa pride na naslednjo tekmo, da ga pretepemo :D :D :D :D hec, seveda...
Uporabniški avatar
 milkec
#6957
Bajsi napisal/-a:Helou!
Malo sem užaljen! :)
Zakaj ni omenjen Bajsijev kulinarični kotiček?! :( :D :(

Ker si zbolel, pa nismo vedeli ali je to zaradi tvijega kotička ali česa drugega! Pa bomo raje počakali in preverili :!:

Nataša, glede kritiziranja pa predvsem spoštujem tiste kritike, kjer je v enem odstavku napisana in pozitivna in negativna stvar glede moteče zadeve, ker tako dobim občutek, da se pisev loteva stvari objektivno. Ko so nekje le negativne stvari, pa tisto kar preskočim, ker je jasno, da je namen le pljuvanje nekoga.
 dpop
#6960
Vsem prizadetim se opravicujem, ce sem bil zaljiv
do gospoda Kalisnika in do enako mislecih. Osebno
se z njegovim pisanjem o "ljudeh, ki se premalo druzijo"
pac ne strinjam.

Se enkrat, se opravicujem za izbruh. Se posebej gospodu
Kalisniku (sej je sam napisal, hec mora bit... btw. NISTE NJEN TIP)

S pozdravi
Darko Popovic
Uporabniški avatar
 matjaz
#6963
:D :D :D No v to, ali bo Kalcek odgovoril nisem nikoli dvomil. In mi je vsec da si to storil. Tudi to je res, dolga leta sem bil poleg, ko smo s Kalckom in extremovci orali ledino v tekaski svet, in se trudili priblizati ga ljudem, in zato res vse spostovanje Kalcek. Tudi sam sem postal zaljubljen v tek in druzenje z DOBRIMI ljudmi. Tudi sam sem sel skozi obsedeno fazo teka, in jo tudi placeval. Leto ali dve nazaj pa sem ugotovil, da hocem teci in uzivati v teku. Zato se zdaj ne zenem vec za casom. Mi je pa zato veliko lepse. In najbrz je kar res, da bi sam bolj tezko spoznal tek tako kot sem ga. Vesel sem Kalcek, da si mi k temu en malcek pomagal. Je pa tudi res, da se vedno v vsem ne bova strinjala, in prav je tako. :D :D :D
Uporabniški avatar
 AndrejaT.
#6964
Kalček, živjo! Sem vedela, da te bomo zbezal ven. Rada prebiram tvoje članke, sploh tiste o kolesarjenju-npr. po Maroku in ko sta šla s Šiletom po Češki.
Kakor vidiš, je tudi ta članek "zažgal".
 Lučko
#6966
dpop napisal/-a:Ukrajinke

kalcek napisal/-a:Ukrajinke

8) Pokorno javljam, da sm jih jz v Grosuplju v Motelu Slika pa so mi mahale jz pa Slika, pa sm še reku, de bi jz takoj Slika pa nimam časa :shock: :cry:. Kva bo Tjaša rekla, nč ji puvedat :shock: :wink:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA