Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
 Ursa
#7081
Zelo bom hvaležna komurkoli, ki ima v avtu za Radence še en sedež frej in bi se mu dalo v Ljubljani pobrati gospo Žigonovo. Glede na njene maratonske izkušnje in častitljiva leta nikakor ne sme zaradi prevoza izpustiti tako znamenite tekme kot so Radenci :) !! Midve sva se spoznali na Tivolskem teku TF in sli nato skupaj v Sezano ter preziveli prijetne urice v avtu, tako da treme sploh ni bilo na spregled. Tokrat se iz Radencev ne vracam v Ljubljano, temvec bom prespala v Murski soboti. Naslednji dan me namrec caka navijanje na triatlonski tekmi na Ptuju... Natasa in Tjasa, mata kaksen recept za uspesno podziganje v ciljni ravnini :) :) ?

V petek me caka en tezek izpit na faxu, zato bom imela ta teden "priprave" na Dolenjskem, kjer nimam interneta. Zelo zelo zelo bom vesela, če bo kdo ga. Heleno peljal in prosim, da me pokliče kar na mobi 041/901-478! Jaz sem jo danes namreč prepričala, da se je prijavila in da bomo prevoz že našli :wink:

Lep pozdrav!

Ursa
 Ursa
#7680
No, TF je se enkrat dokazal, da ni od muh! Hvala za kar nekaj ponudb, zadnjo sem sicer prebrala sele po teku, ker sem mela prej en hud izpit, pol sem pa cez noc mobi pozabla v avtu, pol sem pa sicer mobi vzela s sabo... sam polnilca ne :lol: V glavnem tudi tebi Oranzni slon hvala! Je pa tako, da je Helena ostala potem doma, ker je hcerka praznovala obletnico poroke... ja tudi 3 (mislim da ) hcerke je vzgojila poleg sluzbe in maratonov 8)

Lp, Ursa

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA