Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
Uporabniški avatar
 milkec
#8176
Da se malo pohvalim, danes je TF dosegel uradni rezultat tudi na beachvolleyu. Na turnirju v Črnučah sva z eno deklico nastopala pod nazivom TF in osvojila končno 7. mesto in 1. med mešanimi dvojkami (slednje je bila neuradna kategorija, ampak vseeno).

TF se širi!!! :wink:
 Lučko
#8177
:clap: Jeeees Milkec to mi deli :cast: :TF) :cast:
 dpop
#8191
milkec napisal/-a:TF se širi!!! :wink:


Polet (priloga Slovenskih novic) št.102121, leto 2032
Virus TF je zacel svoj pandemicni pohod v Sloveniji in se v nekaj letih
razsiril preko Evrope.... prepoznavni znak... okuzenemu se na hrbtu pojavi velika rdeca pika... zdravila ni... verejtnost okuzbe:velika"

LP Darko

P.S. valjda... cestitke... hip hip hura (CUT PASTE PASTE)
Uporabniški avatar
 Dule
#8197
milkec napisal/-a:Da se malo pohvalim, danes je TF dosegel uradni rezultat tudi na beachvolleyu. Na turnirju v Črnučah sva z eno deklico nastopala pod nazivom TF in osvojila končno 7. mesto in 1. med mešanimi dvojkami (slednje je bila neuradna kategorija, ampak vseeno).

TF se širi!!! :wink:



To mi deli :lol: !!!

Tekaški forum v vse športe: košarko, nogomet, balinanje, šah.. A sem še kakšen šport pozabil :lol: :?: :TF)
Uporabniški avatar
 Tuareg
#8206
Dule napisal/-a:

Tekaški forum v vse športe: košarko, nogomet, balinanje, šah.. A sem še kakšen šport pozabil :lol: :?: :TF)


Pozabil si na TF gornike, pa na TF pohodnike... Tam vsi zmagamo, ko
pridemo na cilj. Pa ni važno ali si prvi ali si zadnji.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA