Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
Uporabniški avatar
 Staša
#8689
ales napisal/-a:
Ja o žuru se pa že en čas govori-po moje bo tudi treba odpret eno temo. Če kmalu ne bo določenega predloga lahko ponudim vinograd na Sv.Emi nad Atomskimi toplicami...



Res je. Jaz sem enkrat predlagala, da bi šli en petek čisto tako mimogrede kam plesat. Pia je predlagala Guinessa. Ker je bilo od poroditve ideje, pa do sedaj kar naprej nekaj, nisem nikoli predlagala na forumu, je pa opcija, a ne?

Sicer pa piknik... ja... a kar najdemo datum, pa potem še prostor. Za vroče poletne dni se za javiva za organizacijo športnega-kulturnega-turističnega dne midva s Simonom, ampak ko bo Nadiža dovolj topla...

Že kaj bližnjega? Atomske...?
Uporabniški avatar
 Filipid
#8712
Tole pa ni slaba ideja :lol: . Dobr bi bilo naredit kakšen mega žur Tekaškega foruma :toast: , da se malo bolje spoznamo in kaj zaplešemo al pa tud zapojemo :juhuhu: .

________________________
Treniraj trdo, zmaguj z lahkoto
Uporabniški avatar
 mojcej77
#8713
ZAPLEŠIMO, ZAPLEŠIMO, ZAPLEŠIMO!!! :juhuhu:
YES, YES, YES!!!
KDAJ, KDAJ, KDAJ????
ČIMPREJ, ČIMPREJ, ČIMPREJ!!!!

m

pies: a bi šu kdo že ta petek? 28.5.2004?
Zadnjič sm bla prvič v Funfactory na Rudniku...mladičev za znoret velik (še jst sm se počutila staro :wink: ), ampak mi je blo všeč, da je več različnih placov za različne okuse. Tko se lahko res znoriš kokr ti paše. Pa tud mladino gledat in kkšno rečt je luštn. Kaj pravte? A si kdo upa tja med generacijo nula-nula? :shock:
 dpop
#8720
Piknik pa kej umirjenga... piknik... to sm tut jest zraven...
obvladam pripravo lulčkov (pre 1991 su jih zvali čevapi)

Nabijanje decibelov po mozganskih opnah... to pa prepuscam
tistim ki doma se nimajo "clanov generacije 00"

P.S. ce se spomnim kolk se druzimo po "tekaskih tekmah" ko
zacnejo decibeli nabijat... smo kot ribice v akvariju... :wink:
#8747
Alora tudi jaz sem za mega zabavo v tem smislu, da bi najprej naredili en lušten trening potem pa bi se začela zabava dokler bi noge zdržale magari do kaj jas vem dokler bi pač se komu še dalo.
Lahko pa tudi brez kakšnega treninga naredimo hecno zabavo.Jaz pravim in to je tudi moje načelo, da se smeha nikoli ne smeš izogibati, to je pa pol zdravja.Potem pa še tek poleg in si zdrav kot riba.Ja madonca krauvcenduš sedaj bi pa zapasala kakšna postrv na žaru pečena.Po možnosti ulovljena na črno brez karte, ker tista ima izreden okus, ker se človek bolj potrudi, da ga gdo ne ulovi.Bilo bi izredno zanimivo se zbrati in pokramljati o marsikateri tekaški zadevi ali kaj podobnega, skratka da bi bilo fletno kar se da.
No jaz grem naslednji teden v Grosuplje na 24urni tek sreče.Po tem teku pa upam, da bi imel kaj apetita za kakšno žurko.No sem se odločil, da bom tekel
za tekaški forum, da bo malce več reklame.Če bo kdo tam v bližini je pa vabljen bodriti.Posebej bo muka ponoči, ampak bom tudi to prebrodil, kakšen
liter ali pet kave pa bomo budni kot sove ha, ha, ha.
Skratka za zabavo sem pa tudi jaz, kjer je smeh, tam sem rad tudi jaz.
Ker to je nekaj enkratnega, da se človek lahko od srca nasmeji kakšnemu štosu ali kakšnemu dogodku.
Imam idejo, da začnemo zbirati kam bi šli na piknik izberimo par krajev, tako da bi bilo lahko večim ljudem bilo na voljo in po okusu potem pa bi se lahko bolj dotično zmenili kam bi šli.Ali pa da ne bom kompliciral je tudi najboljša varianta, da ko bi imeli kakšen dan čas ali bi si ga vzeli pa se nekje dobim in letimo v Indijo koromandijo oz. takoimenovani last-minut time ha, ha, ha.Kamor pač bi tisti trenutek večina radi šli.
Kdor je za to varianto naj požene akcijo VELJA!
Uporabniški avatar
 guinness
#8762
stasa napisal/-a:
ales napisal/-a:
Ja o žuru se pa že en čas govori-po moje bo tudi treba odpret eno temo. Če kmalu ne bo določenega predloga lahko ponudim vinograd na Sv.Emi nad Atomskimi toplicami...



Res je. Jaz sem enkrat predlagala, da bi šli en petek čisto tako mimogrede kam plesat. Pia je predlagala Guinessa. Ker je bilo od poroditve ideje, pa do sedaj kar naprej nekaj, nisem nikoli predlagala na forumu, je pa opcija, a ne?

Sicer pa piknik... ja... a kar najdemo datum, pa potem še prostor. Za vroče poletne dni se za javiva za organizacijo športnega-kulturnega-turističnega dne midva s Simonom, ampak ko bo Nadiža dovolj topla...

Že kaj bližnjega? Atomske...?


kdo po nepotrebnem moje ime omenja Slika
Uporabniški avatar
 marathon95
#8774
A moremo dojti i mi van Evrope :?:
Svaki vikend smo na trki, a kad onda? :idea:
Može na Plitvicama? :idea:
Uporabniški avatar
 Barb
#8811
Tooooooo,žuuuuuuuuuurrrrrrrrrkkkkkkkkkaaaaaaa :laola

A bomo potičke delal :P :P

MMMmmmmmm pa postrvi se nekaj omenjajo :wink: :wink: tam sem ziher zraven,vsi ostali pa glejte da boste takrat tekal

Ja,pa spet se bomo smejal do ušes,a ne

No torej DATUM?
 t
#8889
Je tako prijetno zunaj. Sem za zabavo kje v naravi: piknik, žar, ležalniki za sončenje, ob kaki vodi.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA