Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
 dpop
#12215
mojcej77 napisal/-a:dpop...čeprou sploh ni tvoja stvar...ampak k si glih ti...
k te glih ful matra...
pa da se mal nesmejiš...
tko...za feeling santa barbare...
single again!!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted:

m


No man is an island!!!

LP Darko

P.S. jest sem tko bolj programerska duša... pa delam vse bolj v stilu
DO...WHILE.... ppotem je pa znotrej te zanke en IF.. THEN...
sam kaj čem ti pamet solit... jaz sem že izven zanke:))
Uporabniški avatar
 mojcej77
#12223
A tkole recimo:

DO :cmok: WHILE everything is ok and both are interested in eachother
IF :argue: DO :FO:

m
 dpop
#12225
mojcej77 napisal/-a:A tkole recimo:

DO :cmok: WHILE everything is ok and both are interested in eachother
IF :argue: DO :FO:

m


Jooooj...pišuka.. a morm spet program napisat

#DEFINE Name1
#DEFINE Name2

Function LIFE(xMan, xWoman)

xMan := Name1
yWoman := Name2

DO WHILE !EOL()
IF Relation(xMan, yWoman) == ERROR99
TakeTimeToCoolDown()
PAUSE(day_or_two)
ENDIF
IF SexIsGod()
LOOP(ManyTimes)
ENDIF
END DO
RETURN(xChild)


LP Darko

P.S. program nisem "debagiral" tko da če so napake ... bom opravil
Uporabniški avatar
 mojcej77
#12229
loooooooooooooooooooooooooooooool

m
 dpop
#12230
Kaj????
A je bil kakšen "hrošč" v programu...

Program po katerem delam "jaz" je malo krajši....
Takile dolgi... so preveč kompleksni za
"my so called life"

LP Darko

P.S. btw... koliko pa tehtnica kaže... sam tko...
za statistiko me zanima
:wink:
Uporabniški avatar
 mojcej77
#12651
Evo me!
Musklfibra od petka ni več, tko da bo treba kar po novo pošiljko...
Naj se vam najprej zahvalim za vse komplimente, ki sem jih prejela v petek... skoraj preveč za moj ego, paše pa v vsakem primeru, moram priznat.
Med drugim ste mi tudi rekli, da mi sploh nitreba hujšat in kam pa da sploh bi pa tko...
Sej je res, da majo vsake oči svojega malarja...
res je tudi, da mi ni TREBA hujšat... da sem na zgornji meji svoje normalne teže... da se mi zdi, da kar dobro nosim svoje kilograme...
pa vendar - naj vas ne skrbi. Ne mislim biti kkšna trlica ali koščenka, ne mučijo me podobe deklic z manekenskih brvi...
Moje telo je, ki čaka in kliče, da tisto, kar je odveč, zamenjam s tistim, kar manjka.
To je to. Do tja mam še kar dolgo pot in vem, da je na njej veliko ovinkov. In ko bom jaz res jaz, še bolj kot sedaj, boste, prepričana sem, to vedeli tudi vi. Začutili.
Hvala vsem za vso podporo in pihanje na dušo,

m
Uporabniški avatar
 cebelica
#12699
Mojca, se strinjam s tabo, da je včasih treba zamenjat tisto, kar je preveč, s tistim kar manjka. Vsaka ti čast. Še meni daš spodbudo, ko berem tvojo temo. :D

Bi pa rada nakaj pripomnila. Iz več različnih virov sem slišala, da diete na način: en dan ogljikove hidrate, drug dan beljakovine, en dan sadje in zelenjava... niso ravno priporočljive. Res so baje učinkovite in hitre, ter zato tudi izjemno popularne. Vendar zna potem zaškripati pri zdravju. Kolega je s tako dieto izgubil 10 kg, vendar je na robu sladkorne. Moja mami je hodila na enoletno šolo hujšanja v zdravstveni dom, kjer so jim predavali zdravniki in razni strokovnjaki. In baje so jim vsi take diete odsvetovali. Rekli so, da MORAMO vsak dan zaužiti VSE elemente prehrane (ogljikove hidrate, beljakovine, maščobe), seveda v pravilnem razmerju in pravilne količine.

Zanimivo se mi zdi, da nihče ni tega omenil prej. Morda se kdo bolj spozna na prehrano. Jaz se niti ne toliko. Kar slišim in se mi zdi smiselno, si zapomnim. Kaj menite drugi o tem :?:

LP, maja
 dpop
#12730
cebelica napisal/-a:Zanimivo se mi zdi, da nihče ni tega omenil prej. Morda se kdo bolj spozna na prehrano. Jaz se niti ne toliko. Kar slišim in se mi zdi smiselno, si zapomnim. Kaj menite drugi o tem :?:
LP, maja


Jejmo ENEMON! :lol: :lol:

LP Darko

P.S. sej se sliši kot zajebancija... pa ni... piše da je to uravnotežena hrana
(in res ne vem zakaj se ga drži tak anoreksično bulimični sloves)
v enem od Poletov pred leti je celo dr.Kozjekova napisala da v je to
v Sloveniji edina dostopna hrana te vrste... pustmo zdej razne Sportbare
pa Enervite... skratka...

dve vrečki Enemona zmešamo v eno pivo... in to je to... DOPING PRESS
Uporabniški avatar
 mojcej77
#14038
Uhhhhhhhhhh....za celo morje časa se že nisem oglasila...in to dobesedno! Res!
Po pikniku sem šla direkt na žur, pa za dve uri spat, pa v Prekmurje na koncert, pa pol iz Prekmurja v Ljubljano lovit sončkov kombi za na morje...komaj sem ga ujela, pa Gordano v njem... in smo šli, za en teden, na konec sveta, v središče srca...
In se je zgodilo tisto, kar se tam vedno zgodi.
Strese te...
pretrese
prelomi
pregnete
prebere
obrne
prevrne
...na novo oblikuje...

ostane le še tisto, kar si, ker je tam samo to sprejemljivo.
In ko se vrneš nazaj v civilizacijo, imaš čudovito priložnost, da ostaneš tak kot si v resnici še naprej...brez mask in kar je tega... da opustiš kar je slabega v tvojem življenju ter obdžiš ter na novo pridobiš, kar je dobrega, kar osrečuje tebe in ljudi ki te spremljajo.
Tale forum in ljudje, ki ga gradijo, je ena od stvari, ki jih želim v življenju obdržati...ga izkoristiti bolj, kot do sedaj, večkrat priti na skupne teke, se manj držati ob strani...biti v središču tega vrtinca, ki nas vodi naprej. V lepše in srečnejše življenje, kjer se počutiš mirnega in izpolnjenega.
Odšla sem z rdečico na licih, ker sem vam na pikniku v poznem poletnem večeru razkrila del sebe...čeprav mi ni bilo ravno nerodno...prej bi temu rekla da sem se počutila "tko na izi rahlo izpostavljeno in brez vpliva na to, kako me bodo sprejeli, ampak mi je pravzaprav vseeno"...
in prišla za odtenek in hkrati celo paleto drugačna...bolj jaz.
In ko berem vse nove prispevke na forumu ugotavljam, da je vsega takoooooo veliko...na začetku začutim, da sem vse zamudila...potam pa si mislim - kaj le?...važno je, da tečem...najprej sama...in skupaj z njimi. To je to...ker mam občutek, enega velikega metulja v želodcu, da če ostanem tu, na TF, nikoli več ne bom obstala na mestu.

Tudi glede prehrane sem se malo skulirala, me je pregnetlo in streslo...našla sem svoj ritem. Je sproščeno in v izi, jem vsega po malem, ampak zdravo...tudi kakšen enemon se najde, res!!! :wink:
Počutim se odlično in trudim se, da tako tudi ostane...da ne izgubim stika sama s sabo...in dobro mi gre!!! :D


m

pies: one big kiss for everybody!!!! :TF)
Uporabniški avatar
 oranzni_slon
#14041
Pozdrav!

mojcej77 napisal/-a:... in smo šli, za en teden, na konec sveta, v središče srca...
In se je zgodilo tisto, kar se tam vedno zgodi.

Anadale, da ima sonce eno fino lastnost, da izge in upepeli vse kar je visek in navlaka? :-) In tisto kar ostane je ena taka zdrava osnova, kjer lahko se kaj dodas ali pa tudi ne. ;-) Vesel sem, da si se odlocila za eno umirjeno varijanto prehrane. 8) Se eno stvar bi ti rad povedal in ta je, da mi je zelo zal, da sem spakiral s piknika se pred tvojim recitalom. :( Res. Kolikor sem lahko razbral iz sporocil je bil to en zelo lep zakljucek vecera. Ali bo se kdaj kaksna prilika za vse tiste, ki smo 'zviselii'?
Imej se skrajno lepo se naprej.

lp, oranzni slon

p.s.: No, kilograme lahko se vedno sproti sporocas. :twisted: :-)
Uporabniški avatar
 mojcej77
#14044
Živjo, oranžni slon!
Glede kilogramov je takolele:
na dan poletnega teka TF jih je bilo okrog 63,5.
Tri dni kasneje (samo tri dni, jaooooooo!) jih je bilo 67,6.
Groza, panika pa to...sm hotla zanalašč pisat na forum, pa sm pol pozabla, k sem tok razmišljala, kako naj začnem...sem pa hotla res pisat, da ne bi izpuščala temnih trenutkov, zato da bi tisti, ki mislijo, da so edini, ki kdaj padejo, vedeli, da se to vsem dogaja. Skratka...nekaj sem mela težave tudi z odvajanjem vode, hud pms pa to...
Danes vaga kaže 65,6kg in se mi zdi fajn. Počutim se super in ker sem si obljubila, vam poleg kg sporočam tudi, kaj vse in kdaj sem pojedla (če koga sploh zanima, a ne?)
akhm...
9:00 - kozarec vode z limoninim sokom, žlica medu;
- jabolko, kava z žličko rjavega sladkorja

13:00 - rižota (rjav riž, laneno seme, mešana zelenjava, šampinjoni, žlička oljčnega olja, sol, poper)

15:00 - kava z žličko rjavega sladkorja

16:00 - jabolko

19:00 - pinjenec 250g (kot jogurt zgleda) + žlica sojinih kosmičev + žlica riževih kosmičev + dve žlici suhega mešanega sadja in oreščkov + žlica polnozrnatih kosmičev "kellog's special k" + 150g zmrznjenih gozdnih sadežev (potem so se seveda malce segreli in spremenili svoje stanje v odmrznjenega)

No, to je to. Glede kilogramov in prehrane.

Glede literarnega kotička pa...hmm...na tem mestu (zaenkrat) vas vabim, da mi na ZS pošljete svoj mail, če želite, da vam pošljem kakšen tekst. Na razpolago je:
Imagination (pohujšanje :shock: v dolini šentflorijanski, ki še vedno nastaja skupaj z mojim prijateljem-pisateljem...) :oops:
Nočni metulji (tole je, mislim da, dobil v dar lojzep...gre pa za krajšo zgodbo s pridihom erotike) 8)
pesmi (teh je cel kup in nastajajo sproti, namesto dnevnika...so pa bolj žalostne ponavadi - ampak samo ponavadi - ker je to moj način "predelave" bolečine v dragocene izkušnje).

Na pikniku smo brali Imagination...začeli smo nekje na sredini in se menjavali v vlogah bralcev. Izkušnja je bila zelo zanimiva, lepa in nenavadna. Vsaj zame. Na koncu pa je dpop kar na škatlo spesnil pesmico (škatlo sem seveda lahko odnesla domov), ki pa je trenutno pri Alji (miss tatoo, a ne :wink: ), nje pa ni doma, tko da jo pripišem takoj, ko me pokliče in posreduje skrivnostne verze...

Toliko o tem,
za danes sem glede prehrane vnovčila (in to odlično) vse kvizkote,
glede ustvarjanja še ne vem,
jutri pa je itak nov dan...

:wink:

m
Uporabniški avatar
 mojcej77
#14066
evo pesmica od dpopa, čeprou mogoče bl paše v peskovnik, kenede:

Motil sem o tebi se, mirna da si reka.
oh, nasprotno, pohota iz tebe vre, tesna je obleka.
je beseda vsaka tvoja plodna, greh je grd,
cena, ki jo plača, kdor igra se s tabo, smrt.
in jaz odhajam, zmeden, zbegan, trd.


HEH :oops:

m
Uporabniški avatar
 cyc
#14072
"tesna je obleka"? He, to se da pa razumeti na dva načina. Dpop tudi ne more iz svoje kože? :twisted:
 dpop
#14083
mojcej77 napisal/-a:evo pesmica od dpopa, čeprou mogoče bl paše v peskovnik, kenede:

Motil sem o tebi se, mirna da si reka.
oh, nasprotno, pohota iz tebe vre, tesna je obleka.
je beseda vsaka tvoja plodna, greh je grd,
cena, ki jo plača, kdor igra se s tabo, smrt.
in jaz odhajam, zmeden, zbegan, trd.


HEH :oops:

m


ĐIZS... pa ne da še vedno tisto "škatlo" okrog nosiš... :lol: :lol: :lol:

LP Darko

P.S. NICE 2 C U (on your) BACK :twisted: :lol:
Uporabniški avatar
 mojcej77
#14162
Živjo! :D
Današnje poročilo: 64,8kg (kuuuuuul!!!)
9:00 - naravna limonada, žlica medu, jabolko, kava z žličko rjavega sladkorja
11:00 - skodelica mešanega suhega sadja in oreščkov
12:30 - kuhana soja (zelena in rjava) z lanenimi semeni, paradižnik in naribana kumara (surova), peteršilj, poper, sol, 250g pinjenca...to vse skupi...zgleda mal čudno, je pa njami :wink:
15:00 - kava z žličko rjavega sladkorja
16:30 - 2,5dcl sadnega soka (Fructal - banana/breskev z vlakninami)
18:00 - jogurt (vitalinea navadni brez maščobe) + maline 350g + žlica mueslija embi + žlica čokoladnega mueslija xy...ne vem, kere znamke, ampak bl sladko...izjemoma, prou? :oops:

To je to za danes.
Sem v službici in šibam naprej.
Lep pozdravček vsem tudi od Rolce in Goge!!! :D 8) :D


m


pies:danes sem si kupila eno tok kul oblekco pa spalno srajčko, da dol padeš...
pa še ene tričetrt hlače, k jih sicer oblečem, ampak je treba mal špehca še dol dat, pravi rolca, da bodo RES za na cesto...hihi...vam povem, ko bo zadovoljna, prou?? :wink: :oops:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA