Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
 Lučko
#9792
:clap: :rol:. Oj vidva koštruna, dobr sta me :cast: :rol:
Uporabniški avatar
 matjaz
#9796
Lucˇko napisal/-a::clap: :rol:. Oj vidva kosˇtruna, dobr sta me :cast: :rol:


ma lucko, neki sva morala stori saj ze dva dni se trudis in pises, pa te folk en malcek ignorira, no tud na tole sliko ni velik odziva, ampok to je najbrz fovsija (dedci), ali pa gruntajo kako velik JE. (Ti ti babnice).
Uporabniški avatar
 lojzeP
#9798
Jest mam že ceu kup kosti obranih tlele, :oops: :oops: :oops: pa mi še kr ni jasno, zakaj sem pri dolžini vedno pri tazadnih ( je pa zato tehnika tolk boljša ).

2x LP
 Lučko
#9802
matjaz napisal/-a:ma lucko, neki sva morala stori saj ze dva dni se trudis in pises, pa te folk en malcek ignorira, no tud na tole sliko ni velik odziva, ampok to je najbrz fovsija (dedci), ali pa gruntajo kako velik JE. (Ti ti babnice).

:D :D :D Če bi se jz saj mal trudu :shock: . Zakva bi se pa jz trudu, saj ni nč pametnga, da bi se jz trudu :shock: :-- .
PS
Jz se na laufi trudm, pa vs folk ignoriram, pa so mi verjetn tud mal fouš, kako moj KORAK VELIK ratuje :FO:
 dpop
#9828
matjaz napisal/-a:
Lucˇko napisal/-a::clap: :rol:. Oj vidva kosˇtruna, dobr sta me :cast: :rol:


ma lucko, neki sva morala stori saj ze dva dni se trudis in pises, pa te folk en malcek ignorira, no tud na tole sliko ni velik odziva, ampok to je najbrz fovsija (dedci), ali pa gruntajo kako velik JE. (Ti ti babnice).


Mislim... kdo našega GENERALISIMUSA SVJETISLAVENA ignorira???
kdo si to upa...???!!!

Druže generale, javljam se po vašem naređenju!

LP Darko

P.S. Smrt fašizmu... Sloboda : Radnički 3:2
 Lučko
#9835
dpop napisal/-a:... Sloboda : Radnički 3:2

:shock: Brez veze so se trudl, v Litiji ni velikega odziva, ignoriram tale rezultat. :wink: :lol:
PS
Ja okom, ti skokom: javi se danas u 18.00 u G.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA